Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (40)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (21)
4.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 29.9.2018 - Běh města Příbrami

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:01:04,29 Zindulková Tereza 2011 LOKO Beroun 200
2. 00:01:04,61 Jirásková Tereza 2011 195
3. 00:01:10,13 Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák 190
4. 00:01:13,31 Kalová Tereza 2011 Příbram 185
5. 00:01:14,53 Šindelářová Kristýna 2011 Bruslařský klub Příbram 180
6. 00:01:15,58 Altová Kateřina 2011 Příbram 176
7. 00:01:15,84 Horáková Eliška 2012 Kunice 172
8. 00:01:16,02 Štufková Petra 2011 168
9. 00:01:17,25 Husáková Alena 2011 Příbram 164
10. 00:01:17,46 Bezoušková Barbora 2011 160
11. 00:01:17,52 Šípková Natálka 2011 Příbram 506 156
12. 00:01:18,55 Veronika Hradecká 2012 Triatlon Team Příbram 152
13. 00:01:18,75 Šebelková Aneta 2013 Kunice - Vidovice 148
14. 00:01:19,44 Šinfeldová Magda 2011 BK Vevežec 144
15. 00:01:19,51 Juhosová Terezie 2012 Příbram 140
16. 00:01:22,27 Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram 137
17. 00:01:23,18 Šolcová Karolína 2013 Šolc Team 134
18. 00:01:23,59 Brožíková Valerie 2012 131
19. 00:01:26,01 Sedláčková Magda 2012 SK Chvojkovice-Brod 128
20. 00:01:27,93 Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ 125
21. 00:01:29,07 Klementova Olivie 2012 Lokomotiva Beroun 122
22. 00:01:29,88 Fialová Kristýna 2012 Příbram 119
23. 00:01:31,58 Štílcová Kateřina 2012 116
24. 00:01:32,11 Šímová Bára 2011 113
25. 00:01:33,37 Hugrová Karolína 2011 110
26. 00:01:33,43 Krátká Karolína 2012 Příbram 108
27. 00:01:35,74 Osladilová Sára 2014 106
28. 00:01:38,67 Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha 104
29. 00:01:41,79 Kaiserová Leontýna 2011 102
30. 00:01:42,91 Hrabálková Lucie 2014 100
31. 00:01:43,38 Hříbalová Eliška 2014 98
32. 00:01:44,4 Smolařová Tereza 2013 96
33. 00:01:44,72 Prchlíková Karolína 2013 94
34. 00:01:46,93 Hanácková Sabina 2013 92
35. 00:01:53,3 Záhorczová Ella 2014 Teplice 90
36. 00:01:54,82 Dědinová Anna 2014 88
37. 00:01:55,39 Trávníčková Elen 2013 Vysoká Pec 86
38. 00:01:55,62 Smělá Tereza 2014 Višňová 84
39. 00:01:57,94 Šmídová Viktorka 2016 82
40. 00:02:00,52 Bodnárová Marika 2014 80
41. 00:02:03,08 Pankunčová Julie 2014 78
42. 00:02:10,7 Hlinkova Nela 2014 Příbram 76
43. 00:02:12,18 Štilcová Adéla 2015 74
44. 00:02:14,14 Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316 72
45. 00:02:15,02 Babáčková Anežka 2014 MŠ Perníková chaloupka 70
46. 00:02:18,84 Přibylová Helena 2014 68
47. 00:02:18,89 Černá Linda 2015 66
48. 00:02:24,3 Krůtová Sára 2014 64
49. 00:02:25,16 Rozmajzlová Anna 2014 62
50. 00:02:34,19 Duníková Ema 2014 60
51. 00:02:38,76 Hlinková Sofie 2017 Příbram 58
52. 00:02:47,03 Součková Agáta 2015 56
53. 00:02:57,99 Šmídová Eliška 2011 54
54. 00:03:04,86 Kočárková Sabina 2015 Příbram 52
55. 00:03:15,05 Horáková Anežka 2016 Kunice 50
56. 00:03:40,46 Škodová Andrea 2016 48

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové 10 a 5km, Kategorie, Okruhy, Děti

Fotky: od Františka Gahlera

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: