Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

3.10. Běh města Příbrami dětské závody i štafety Podrobnosti Přihlášení (158)
18.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
7.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 29.9.2018 - Běh města Příbrami

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:00:59,32 Minařík Tomáš 2011 Rokycany 200
2. 00:01:00,73 Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák 195
3. 00:01:01,48 Osladil Mirek 2011 Klausova Praha 190
4. 00:01:02,71 Tůma Jiří 2011 ZŠ pod Sv. Horou 185
5. 00:01:05,45 Kvapil Jan 2012 MŠ Pohádka 180
6. 00:01:06,48 Stočes Antonín 2011 --- 176
7. 00:01:06,68 Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram 172
8. 00:01:07,46 Lipták Ladislav 2011 Beroun 168
9. 00:01:08,94 Pergl Lukáš 2011 AO Střela Žebrák 164
10. 00:01:09,02 Duchoslav Jakub 2011 SK Sporting Příbram 160
11. 00:01:13,74 Janů Lukáš 2011 ZŠ Bratří Čapků 156
12. 00:01:15,34 Zemánek Prokop 2012 152
13. 00:01:15,8 Blahník Marek 2012 MŠ 28. října 148
14. 00:01:16,04 Míka Mikuláš 2011 --- 144
15. 00:01:16,71 Gargoš Martin 2012 Bohutín 154 140
16. 00:01:16,89 Skalička Michael 2012 137
17. 00:01:17,43 Duník Jan 2011 --- 134
18. 00:01:17,65 Pechlát Matyáš 2012 Jince 131
19. 00:01:18,77 Strejc Radek 2011 128
20. 00:01:20,22 Juhos Josef 2012 125
21. 00:01:20,56 Volek Antonín 2012 122
22. 00:01:21,24 Cinkl Šimon 2011 7. ZŠ 119
23. 00:01:21,33 Malast Filip 2016 Višňová 116
24. 00:01:24,01 Houžvička Matěj 2011 1.FK Příbram 113
25. 00:01:24,19 Šípek Adam 2011 Pb, Sadová 506 110
26. 00:01:24,58 Babáček Vojtěch 2012 Příbram 108
27. 00:01:27,58 Bernášek Martin 2013 Vysoká u Příbramě 106
28. 00:01:28,18 Kramář Vojtěch 2011 RSáci 104
29. 00:01:31,67 Stojčetovič Petr 2012 Příbram 102
30. 00:01:32,3 Štefan David 2012 100
31. 00:01:32,39 Maleček Adam 2013 Nový Knín 98
32. 00:01:34,57 Hacaperka Filip 2013 96
33. 00:01:34,72 Zelený Cyril 2011 94
34. 00:01:34,83 Stočes Adam 2014 92
35. 00:01:35,15 Bambas Adam 2014 90
36. 00:01:36,52 Kala Tomáš 2013 Příbram 88
37. 00:01:36,95 Smělý Zdeněk 2016 Višňová 86
38. 00:01:40,64 Šeděnka Kryštof 2014 Koně 84
39. 00:01:44,94 Polák Marek 2012 82
40. 00:01:49,14 Škodný Josef 2012 80
41. 00:01:51,02 Kratochvíl Tomáš 2014 78
42. 00:01:51,73 Novák Vít 2014 Dobříš 76
43. 00:01:54,08 Sarnovský František 2014 Chrustenice 74
44. 00:01:54,84 Polák Tomáš 2014 72
45. 00:01:56,07 Jandura Štěpán 2014 Loko Beroun 70
46. 00:01:56,57 Vosmek Lukáš 2013 68
47. 00:01:59,71 Hacaperka Marek 2015 Příbram 66
48. 00:02:01,43 Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice 64
49. 00:02:06,01 Lipták Vojtěch 2014 62
50. 00:03:17,93 Sarnovský Antonín 2015 Chrustenice 60
51. 00:03:36,42 Bodnár Martin 2016 Příbram 58
52. 00:03:39,3 Malast Tadeáš 2012 Višňová 56
53. 00:04:23,97 Musil Dominik 2016 54
54. 00:05:32,09 Vošalík Jan 2016 Příbram 52

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové 10 a 5km, Kategorie, Okruhy, Děti

Fotky: od Františka Gahlera

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: