Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (119)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 29.9.2018 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:21:00 Šnebergerová Lucie 1983 Praha 200 1. 200
2. 00:21:14 Placatková Barbora 2000 SK Sporting Příbram 195 1. 200
3. 00:21:25 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 2. 195
4. 00:21:33 Štefaničová Hana 1976 Příbram 185 3. 190
5. 00:22:07 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 180 4. 185
6. 00:22:17 Tutak-dziegielewska Ewelina 1985 Praha 176 1. 200
7. 00:22:21 Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb 172 2. 195
8. 00:22:35 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 168 3. 190
9. 00:22:47 Skuhrová Tereza 1994 ASK Slavia Praha 164 2. 195
10. 00:23:05 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 160 1. 200
11. 00:23:16 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 156 5. 180
12. 00:23:42 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 152 2. 195
13. 00:23:48 Medová Ivana 1977 Zbečno 148 6. 176
14. 00:23:49 Štefanová Lucie 1979 144 7. 172
15. 00:23:51 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 140 3. 190
16. 00:23:55 Mališová Karla 1960 USK Praha 137 1. 200
17. 00:24:06 Matejkova Adel 1983 Tinnum 134 8. 168
18. 00:24:07 Povalová Eva 1984 131 3. 190
19. 00:24:14 Horáková Zuzana 1984 Kunice 128 4. 185
20. 00:24:50 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 125 9. 164
21. 00:25:11 Pšeničná Zuzana 1983 Příbram 122 10. 160
22. 00:25:13 Jeníková Zdeňka 1974 119 11. 156
23. 00:25:41 Škvárová Michaela 1979 Nárysov 116 12. 152
24. 00:25:50 Hrubá Žaneta 1981 PŘÍBRAM 113 13. 148
25. 00:25:54 Krátká Jana 1992 110 5. 180
26. 00:25:57 Vesecká Renáta 1973 Příbram 108 4. 185
27. 00:26:03 Štilcová Michaela 1981 106 14. 144
28. 00:26:18 Králíková Tereza 1990 --- 104 6. 176
29. 00:26:24 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 102 5. 180
30. 00:26:45 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 100 6. 176
31. 00:26:49 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 98 7. 172
32. 00:26:52 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 96 7. 172
33. 00:26:53 Kubová Hana 2000 94 4. 185
34. 00:27:01 Horáčková Jitka 1980 92 15. 140
35. 00:27:01 Přibylová Anna 1988 90 8. 168
36. 00:27:27 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 88 16. 137
37. 00:27:29 Poláková Zuzana 1986 86 9. 164
38. 00:27:58 Hřídelová Lenka 1984 84 10. 160
39. 00:28:07 Šmídová Iva 1982 82 17. 134
40. 00:28:21 Hartmanová Stanislava 1958 --- 80 2. 195
41. 00:28:28 Svobodová Dana 1952 Příbram 78 1. 200
42. 00:28:32 Krůtová Marcela 1971 Lhota 76 8. 168
43. 00:28:55 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 74 18. 131
44. 00:29:06 Sirůčková Jana 1980 Příbram 72 19. 128
45. 00:29:28 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 70 3. 190
46. 00:30:07 Vinšová Lenka 1973 68 9. 164
47. 00:30:16 Nováková Lenka 1975 66 20. 125
48. 00:30:31 Náhlovská Hana 1978 Brdoběžci 64 21. 122
49. 00:31:47 Jehličková Šárka 1979 62 22. 119
50. 00:31:48 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 60 23. 116
51. 00:31:54 Tymichová Ivana 1980 Academia Latina 58 24. 113
52. 00:32:17 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 56 11. 156
53. 00:32:34 Komoňová Petra 1981 Březnice 54 25. 110
54. 00:33:22 Zemková Lucie 1981 Březnice 52 26. 108
55. 00:33:50 Kubová Radka 1973 50 10. 160
56. 00:33:50 Nová Ivana 1964 1. BTO 48 11. 156
57. 00:34:57 Matějková Šárka 1974 Vranovice 46 27. 106
58. 00:35:11 Fialová Žaneta 1980 44 28. 104
59. 00:37:35 Káchová Renáta 1979 Podlesí 42 29. 102
60. 00:38:08 Paimová Marie 1989 Příbram 40 12. 152
61. 00:39:22 Sarnovská Marie 1977 Chrustenice 39 30. 100
62. 00:42:52 Jašková Miluše 1973 1. BTO 38 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové 10 a 5km, Kategorie, Okruhy, Děti

Fotky: od Františka Gahlera

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: