Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 29.9.2018 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:12 Procházka Jan 1982 Inov 8 Team 200 1. 200
2. 00:35:34 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 195 1. 200
3. 00:35:38 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 190 2. 195
4. 00:35:59 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 185 3. 190
5. 00:37:21 Schoval František 1988 Triexpert Milt Racing Team 180 4. 185
6. 00:37:41 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 176 5. 180
7. 00:37:41 Minařík Petr 1976 Rokycany 172 1. 200
8. 00:37:56 Rektor Antonín 1975 Modřany 168 2. 195
9. 00:38:07 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 164 6. 176
10. 00:38:13 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 160 7. 172
11. 00:38:44 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 156 1. 200
12. 00:39:01 Procházka Josef 1971 ASK Děčín 152 3. 190
13. 00:39:21 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 148 8. 168
14. 00:39:45 Crnokrak Dimitrije 1982 ARK TRON Palič, Serbia 144 9. 164
15. 00:39:59 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 140 4. 185
16. 00:40:24 Širanec Peter 1981 Koněprusy 137 10. 160
17. 00:40:40 Bodický Michal 1997 --- 134 11. 156
18. 00:40:43 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 131 12. 152
19. 00:40:47 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 128 13. 148
20. 00:41:10 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 125 14. 144
21. 00:41:22 Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České 122 5. 180
22. 00:41:26 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 119 6. 176
23. 00:41:32 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 116 15. 140
24. 00:41:56 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 113 16. 137
25. 00:42:08 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 110 7. 172
26. 00:42:14 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 108 8. 168
27. 00:42:20 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 106 2. 195
28. 00:43:12 Škrlant Martin 1979 Žebrák 104 17. 134
29. 00:43:17 Sládek Tomáš 1983 SDH Křešín 102 18. 131
30. 00:43:28 Černý Lukáš 1988 Nárysov 100 19. 128
31. 00:43:40 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 98 3. 190
32. 00:43:46 Brož Lubomír 1980 Příbram 96 20. 125
33. 00:44:30 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 94 9. 164
34. 00:44:50 Pergler Lukáš 1992 Komárov 92 21. 122
35. 00:44:51 Puškar Ivan 1965 Gelnica 90 4. 185
36. 00:44:54 Chrastina Jaroslav 1973 --- 88 10. 160
38. 00:45:55 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 84 5. 180
39. 00:45:57 Hošek Stanislav 1974 Buková 82 12. 152
40. 00:46:19 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 80 13. 148
41. 00:46:25 Flachs Michal 1987 Podlesí 78 22. 119
42. 00:46:34 Čermák Martin 1976 Stěžov 76 14. 144
43. 00:46:36 Valášek Jan 1988 Spartak Praha 4 74 23. 116
44. 00:46:39 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 72 15. 140
45. 00:46:55 Horáček Petr 1980 70 24. 113
46. 00:47:19 Herink Ondřej 1989 Sádek 68 25. 110
47. 00:47:24 Vitásek Josef 1958 Buková 66 1. 200
48. 00:47:35 Šinfeld Miloslav 1975 64 16. 137
49. 00:47:38 Špína Martin 1974 Milfisk alto 62 17. 134
50. 00:47:45 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 60 18. 131
51. 00:48:01 Vácha Tomáš 1975 DJ Tomáš Team 58 19. 128
52. 00:48:12 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 56 6. 176
53. 00:48:21 Halaburda Josef 1981 Forever Píst 54 26. 108
54. 00:48:22 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 52 20. 125
55. 00:48:30 Vašíček Milan 1980 Příbram 50 27. 106
56. 00:48:33 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 48 28. 104
57. 00:48:37 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 46 21. 122
58. 00:48:37 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 44 7. 172
59. 00:48:42 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 42 8. 168
60. 00:48:43 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 40 29. 102
61. 00:48:56 Jelínek Jiří 1964 BBK Benešov 39 9. 164
62. 00:49:37 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 38 2. 195
63. 00:49:48 Blahovec Václav 1983 37 30. 100
64. 00:50:06 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 36 31. 98
65. 00:50:08 Štilec Jindřich 1979 35 32. 96
66. 00:50:09 Kříž Zbyněk 1981 34 33. 94
67. 00:50:24 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 33 3. 190
68. 00:50:45 Oujeský Tomáš 1974 32 22. 119
69. 00:50:47 Císař Jan 1990 SK Mirovice 31 34. 92
70. 00:51:09 Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 30 35. 90
71. 00:51:09 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 29 36. 88
72. 00:51:11 Sojka Karel 1977 Zbečno 28 23. 116
73. 00:51:44 Tůma Jiří 1978 AC žežice 27 24. 113
74. 00:51:49 Hřídel Radek 1974 Příbram 26 25. 110
75. 00:51:57 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 25 26. 108
76. 00:52:10 Bařina Michal 1992 24 37. 86
77. 00:52:11 Háse Michal 1992 Příbram 23 38. 84
78. 00:52:29 Vajner Martin 1974 - 22 27. 106
79. 00:52:31 Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram 21 10. 160
80. 00:52:37 Fiřt Petr 1957 KC Příbram 20 4. 185
81. 00:53:10 Skalický Jan 1981 Láz 19 39. 82
82. 00:53:12 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 18 28. 104
83. 00:53:17 Hons Pavel 1980 17 40. 80
84. 00:53:35 Steiner Vojtěch 1991 16 41. 78
85. 00:53:54 Voříšek Jan 1973 Vorvani 15 29. 102
86. 00:54:08 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 14 1. 200
87. 00:54:28 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 13 11. 156
88. 00:56:05 Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák 12 12. 152
89. 00:56:34 Fuksa Ivan 1963 Sportklub Oxygen 11 13. 148
90. 00:57:28 Houžvička Miloš 1978 Příbram 10 30. 100
91. 00:57:48 Trávníček Jiří 1982 Bohutín 9 42. 76
92. 00:58:02 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 8 2. 195
93. 00:58:11 Magera Petr 1966 Příbram 7 14. 144
94. 00:58:30 Dostál Zdeněk 1972 Brdoběžci 6 31. 98
95. 00:58:48 Fiala Radim 1975 5 32. 96
96. 00:59:03 Nový Vladislav 1961 1. BTO 4 15. 140
97. 01:01:00 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 3 5. 180
98. 01:01:22 Novák Michal 1958 Dobříš 2 6. 176
99. 01:04:00 Strejček Jiří 1983 Rysy 1 43. 74
100. 01:10:53 Koloc Pavel 1965 AC Total Zero 0 16. 137

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové 10 a 5km, Kategorie, Okruhy, Děti

Fotky: od Františka Gahlera

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: