Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (41)
6.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
13.4. Jarní běh pro zdraví i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.10.2018 - Běh Bohutínem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:13 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 200 1. 200
2. 00:26:46 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 1. 200
3. 00:27:04 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 190 2. 195
4. 00:28:17 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 185 3. 190
5. 00:28:22 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 180 1. 200
6. 00:28:23 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 4. 185
7. 00:28:45 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 172 2. 195
8. 00:29:35 Širanec Peter 1981 Koněprusy 168 5. 180
9. 00:29:45 Nový Lukáš 1976 BH Triatlon 164 3. 190
10. 00:29:48 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 160 6. 176
11. 00:30:14 Bodický Michal 1997 --- 156 7. 172
12. 00:30:31 Rataj Pavel 1969 Rokycany 152 4. 185
13. 00:30:41 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 5. 180
14. 00:31:01 Raboch Ivan 1966 Žebrák 144 1. 200
15. 00:31:22 Škrlant Martin 1979 Žebrák 140 8. 168
16. 00:31:38 Pergler Lukáš 1992 Komárov 137 9. 164
17. 00:31:41 Novotný Matěj 1999 134 2. 195
18. 00:31:53 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 131 2. 195
19. 00:32:00 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 128 6. 176
20. 00:32:18 Brož Lubomír 1980 Příbram 125 10. 160
21. 00:32:59 Vitásek Josef 1958 Buková 122 1. 200
22. 00:33:14 Mejzr Dušan 1974 Veverky 119 7. 172
23. 00:33:35 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 116 8. 168
24. 00:34:06 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 113 9. 164
25. 00:34:43 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 110 10. 160
26. 00:34:49 Zíka Martin 1985 Strakonice 108 11. 156
27. 00:34:54 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 106 3. 190
28. 00:34:56 Novotný Martin 1980 Bohutín 104 12. 152
29. 00:35:07 Šnobl Jiří 1959 Příbram 102 4. 185
30. 00:35:32 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 100 5. 180
31. 00:35:35 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 98 13. 148
32. 00:36:00 Turek Jiří 1962 Chaloupky 96 6. 176
33. 00:36:01 Štilec Jindřich 1979 94 14. 144
34. 00:36:29 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 92 2. 195
35. 00:36:39 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 90 11. 156
36. 00:36:42 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 88 12. 152
37. 00:37:02 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 86 15. 140
38. 00:37:21 Skalický Jan 1981 Láz 84 16. 137
39. 00:37:33 Skála Milan 1960 -- 82 7. 172
40. 00:38:02 Sojka Karel 1977 Zbečno 80 13. 148
41. 00:38:44 Bauer Martin 1977 Chlustina 78 14. 144
42. 00:39:32 Příhod Jaroslav 1966 Bohutín 76 8. 168
43. 00:40:08 Svoboda Jan 1943 Příbram 74 1. 200
44. 00:40:26 Sirůček Kamil 1979 Příbram 72 17. 134
45. 00:40:35 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 70 2. 195
46. 00:40:58 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 68 9. 164
47. 00:42:13 Houžvička Miloš 1978 Příbram 66 15. 140
48. 00:42:40 Diviš Tomáš 1969 Řepy 64 16. 137
49. 00:42:49 Magera Petr 1966 Příbram 62 10. 160
50. 00:53:55 Novák Michal 1958 Dobříš 60 3. 190
51. 01:04:15 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 58 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dospělí celkové, Kategorie, časy kol, Děti neoficiálně

Propozice v pdf, přihlášky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: