Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (60)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (24)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.11.2018 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:53 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 200 1. 200
2. 00:30:16 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:31:30 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 190 1. 200
4. 00:32:48 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 185 1. 200
5. 00:33:08 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 2. 195
6. 00:33:34 Povalová Eva 1984 176 2. 195
7. 00:33:38 Medová Ivana 1977 Zbečno 172 3. 190
8. 00:33:40 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 2. 195
9. 00:35:22 Gregorová Daniela 1974 Komárov 164 4. 185
10. 00:35:43 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 5. 180
11. 00:35:49 Kroupova Petra 1984 156 3. 190
12. 00:35:52 Máchová Petra 1985 Ouběnice 152 4. 185
13. 00:36:14 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 148 3. 190
14. 00:36:41 Krejčíková Jana 1982 144 6. 176
15. 00:36:57 Jandurová Iva 1985 za sebe 140 5. 180
16. 00:38:09 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 137 1. 200
17. 00:38:23 Pechová Alice 1972 Zdice 134 4. 185
18. 00:38:47 Kresslová Štěpánka 1978 Rožmitál 131 7. 172
19. 00:38:50 Procházková Ivona 1975 Blatná 128 8. 168
20. 00:39:13 Hartmanová Stanislava 1958 --- 125 2. 195
21. 00:39:38 Svobodová Dana 1952 Příbram 122 1. 200
22. 00:39:45 Pechová Michaela 1985 Příbram 119 6. 176
23. 00:39:48 Kočová Alena 1962 KPO 116 3. 190
24. 00:40:03 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 113 5. 180
25. 00:41:09 Stibalová Petra 1976 Broumy 110 9. 164
26. 00:41:11 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 108 6. 176
27. 00:41:11 Krůtová Marcela 1971 Lhota 106 7. 172
28. 00:41:37 Maříková Veronika 1984 žádný klub 104 7. 172
29. 00:41:37 Benešová Alžběta 1983 Příbram 102 10. 160
30. 00:41:40 Hořejšová Hana 1960 Příbram 100 4. 185
31. 00:41:51 Sirůčková Jana 1980 Příbram 98 11. 156
32. 00:42:09 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 96 5. 180
33. 00:43:05 Slezáková Lucie 1993 SDH Nová Ves 94 8. 168
34. 00:43:19 Poláková Petra 1979 Beroun 92 12. 152
35. 00:45:22 Bártová Lucie 1982 Praha 6 90 13. 148
36. 00:46:23 Součková Helena 1962 Tochovice 88 6. 176
37. 00:47:36 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 86 9. 164
38. 00:47:58 Bartošová Milada 1953 Příbram 84 2. 195
39. 00:48:07 Janoušková Adéla 1984 Adjan 82 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Roman Bonk před Tomášem Zikmundem

Fotky: Od Eleny Truhlářové

Výsledky: Celkově, Kategorie, Děti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: