Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (120)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.11.2018 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:53 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 200 1. 200
2. 00:30:16 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:31:30 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 190 1. 200
4. 00:32:48 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 185 1. 200
5. 00:33:08 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 2. 195
6. 00:33:34 Povalová Eva 1984 176 2. 195
7. 00:33:38 Medová Ivana 1977 Zbečno 172 3. 190
8. 00:33:40 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 2. 195
9. 00:35:22 Gregorová Daniela 1974 Komárov 164 4. 185
10. 00:35:43 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 5. 180
11. 00:35:49 Kroupova Petra 1984 156 3. 190
12. 00:35:52 Máchová Petra 1985 Ouběnice 152 4. 185
13. 00:36:14 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 148 3. 190
14. 00:36:41 Krejčíková Jana 1982 144 6. 176
15. 00:36:57 Jandurová Iva 1985 za sebe 140 5. 180
16. 00:38:09 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 137 1. 200
17. 00:38:23 Pechová Alice 1972 Zdice 134 4. 185
18. 00:38:47 Kresslová Štěpánka 1978 Rožmitál 131 7. 172
19. 00:38:50 Procházková Ivona 1975 Blatná 128 8. 168
20. 00:39:13 Hartmanová Stanislava 1958 --- 125 2. 195
21. 00:39:38 Svobodová Dana 1952 Příbram 122 1. 200
22. 00:39:45 Pechová Michaela 1985 Příbram 119 6. 176
23. 00:39:48 Kočová Alena 1962 KPO 116 3. 190
24. 00:40:03 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 113 5. 180
25. 00:41:09 Stibalová Petra 1976 Broumy 110 9. 164
26. 00:41:11 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 108 6. 176
27. 00:41:11 Krůtová Marcela 1971 Lhota 106 7. 172
28. 00:41:37 Maříková Veronika 1984 žádný klub 104 7. 172
29. 00:41:37 Benešová Alžběta 1983 Příbram 102 10. 160
30. 00:41:40 Hořejšová Hana 1960 Příbram 100 4. 185
31. 00:41:51 Sirůčková Jana 1980 Příbram 98 11. 156
32. 00:42:09 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 96 5. 180
33. 00:43:05 Slezáková Lucie 1993 SDH Nová Ves 94 8. 168
34. 00:43:19 Poláková Petra 1979 Beroun 92 12. 152
35. 00:45:22 Bártová Lucie 1982 Praha 6 90 13. 148
36. 00:46:23 Součková Helena 1962 Tochovice 88 6. 176
37. 00:47:36 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 86 9. 164
38. 00:47:58 Bartošová Milada 1953 Příbram 84 2. 195
39. 00:48:07 Janoušková Adéla 1984 Adjan 82 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Roman Bonk před Tomášem Zikmundem

Fotky: Od Eleny Truhlářové

Výsledky: Celkově, Kategorie, Děti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: