Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (59)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (24)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.11.2018 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:29 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:24:37 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 195 1. 200
3. 00:24:38 Wachtl Denis 1994 Praha - Stodůlky 190 2. 195
4. 00:24:51 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 185 3. 190
5. 00:25:06 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 180 2. 195
6. 00:25:43 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 1. 200
7. 00:26:06 Širanec Peter 1981 Koněprusy 172 4. 185
8. 00:26:30 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 5. 180
9. 00:26:42 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 164 1. 200
10. 00:26:55 Karban Jan 1995 karbikesport 160 6. 176
11. 00:26:56 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 156 2. 195
12. 00:26:59 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 152 7. 172
13. 00:27:12 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 148 8. 168
14. 00:27:40 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 144 9. 164
15. 00:27:55 Nový Lukáš 1976 BH Triatlon 140 3. 190
16. 00:28:06 Charvát Jan 1998 Zaječov 137 10. 160
17. 00:28:13 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 134 4. 185
18. 00:28:34 Rataj Pavel 1969 Rokycany 131 5. 180
19. 00:28:43 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 128 2. 195
20. 00:28:59 Pergler Lukáš 1992 Komárov 125 11. 156
21. 00:29:04 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 122 3. 190
22. 00:29:13 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 119 6. 176
23. 00:29:19 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 116 12. 152
24. 00:29:30 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 113 13. 148
25. 00:29:48 Souček Filip 1984 Tochovice 110 14. 144
26. 00:30:07 Škrlant Martin 1979 Žebrák 108 15. 140
27. 00:30:20 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 106 7. 172
28. 00:30:20 Sladký Jiří 1967 KPO 104 4. 185
29. 00:30:21 Kubeš Jiří 1995 Loko Plzeň 102 16. 137
30. 00:30:22 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 100 17. 134
31. 00:30:37 Šiman Eduard 1965 Praha 10 98 5. 180
32. 00:30:49 Vitásek Josef 1958 Buková 96 1. 200
33. 00:31:00 Slezák Martin 1983 SDH Nová Ves u Světlé 94 18. 131
34. 00:31:01 Brož Lubomír 1980 Příbram 92 19. 128
35. 00:31:04 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 90 6. 176
36. 00:31:06 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 88 8. 168
37. 00:31:08 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 86 7. 172
38. 00:31:10 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 84 9. 164
39. 00:31:11 Flachs Michal 1987 Podlesí 82 20. 125
40. 00:31:42 Jeníček Vít 1999 Triklub Příbram 80 3. 190
41. 00:31:43 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 78 10. 160
42. 00:32:11 Špína Martin 1974 Milfisk alto 76 11. 156
43. 00:32:48 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 74 8. 168
44. 00:32:57 Šnobl Jiří 1959 Příbram 72 9. 164
45. 00:33:03 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 70 10. 160
46. 00:33:11 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 68 21. 122
47. 00:33:15 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 66 12. 152
48. 00:33:18 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 64 13. 148
49. 00:33:27 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 62 11. 156
50. 00:33:31 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 60 2. 195
51. 00:33:33 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 58 12. 152
52. 00:33:39 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 56 3. 190
53. 00:33:46 Sojka Karel 1977 Zbečno 54 14. 144
54. 00:33:54 Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 52 13. 148
55. 00:33:59 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 50 14. 144
56. 00:34:01 Červenka Daniel 1975 Ženci 48 15. 140
57. 00:34:14 Kučera Václav 1976 Sparta Věšín 46 16. 137
58. 00:34:25 Skála Milan 1960 -- 44 15. 140
59. 00:34:40 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 42 4. 185
60. 00:34:40 Příbrský Adam 2000 KPO 40 4. 185
61. 00:35:10 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 39 22. 119
62. 00:35:11 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 38 17. 134
63. 00:35:40 Skalický Jan 1981 Láz 37 23. 116
64. 00:35:49 Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí 36 18. 131
65. 00:35:57 Svoboda Jan 1943 Příbram 35 1. 200
66. 00:36:09 Cais Pavel 1980 Milín 34 24. 113
67. 00:36:20 Voříšek Jan 1973 Vorvani 33 19. 128
68. 00:36:37 Vondrášek Pavel 1991 Příbram 32 25. 110
69. 00:36:37 Vondrášek Martin 1986 Praha 31 26. 108
70. 00:36:39 Kříž Vladimír 1958 Žižkovský tygři 30 5. 180
71. 00:36:54 Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák 29 16. 137
72. 00:37:00 Houžvička Miloš 1978 Příbram 28 20. 125
73. 00:37:03 Bauer Martin 1977 Chlustina 27 21. 122
74. 00:37:08 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 26 27. 106
75. 00:37:08 Příbrský Dušan 1965 KPO 25 17. 134
76. 00:37:18 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 24 18. 131
77. 00:37:22 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 23 22. 119
78. 00:37:37 Bláža Vladimír 1964 SK Tochovice 22 19. 128
79. 00:38:08 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 21 20. 125
80. 00:38:57 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 20 2. 195
81. 00:40:01 Magera Petr 1966 Příbram 19 21. 122
82. 00:41:37 Hencl Kamil 1984 B-Tech 18 28. 104
83. 00:41:45 Novák Michal 1958 Dobříš 17 6. 176
84. 00:43:44 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 16 7. 172
85. 00:43:54 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 15 3. 190
86. 00:44:30 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 14 22. 119
87. 00:44:53 Souček Vladimír 1961 Tochovice 13 23. 116
88. 00:46:10 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 12 4. 185
89. 00:47:32 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 11 8. 168
90. 00:48:08 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 10 29. 102
91. 00:51:43 Leitner Josef 1969 Příbram 9 23. 116
92. 00:52:18 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 8 9. 164
93. 00:59:22 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 7 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Roman Bonk před Tomášem Zikmundem

Fotky: Od Eleny Truhlářové

Výsledky: Celkově, Kategorie, Děti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: