Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.11.2018 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:22 Hofmannová Adéla 1991 AC Čáslav 200 1. 200
2. 00:14:34 Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram 195 1. 200
3. 00:14:47 Novotná Veronika 2000 SK Sporting Příbram 190 2. 195
4. 00:14:55 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 185 3. 190
5. 00:15:06 Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice 180 2. 195
6. 00:15:16 Šafránková Johana 1997 Loko Beroun 176 3. 190
7. 00:15:21 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 172 1. 200
8. 00:15:35 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 168 2. 195
9. 00:16:47 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 164 1. 200
10. 00:16:50 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 160 4. 185
11. 00:16:54 Kubínová Ivana 1980 156 3. 190
12. 00:17:12 Medová Ivana 1977 Zbečno 152 4. 185
13. 00:17:20 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 148 5. 180
14. 00:17:20 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 144 2. 195
15. 00:17:25 Povalová Eva 1984 140 6. 176
16. 00:17:50 Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun 137 5. 180
17. 00:17:50 Kiindlová Markéta 1970 Kindl Team Beroun 134 3. 190
18. 00:17:52 Suttrová Petra 1974 Maratonci 131 6. 176
19. 00:17:57 Michlíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň 128 7. 172
20. 00:18:00 Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 125 4. 185
21. 00:18:14 Gregorová Daniela 1974 Komárov 122 7. 172
22. 00:18:23 Kršíková Marie 1987 Libomyšl 119 8. 168
23. 00:18:28 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 116 4. 185
24. 00:18:44 Šedivá Irena 1992 Loko Beroun 113 9. 164
25. 00:18:59 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 110 5. 180
26. 00:19:05 Kroupova Petra 1984 108 10. 160
27. 00:19:12 Jandurová Iva 1985 za sebe 106 11. 156
28. 00:19:14 Krejčíková Jana 1982 104 8. 168
29. 00:19:23 Nižňanová Kateřina 1985 Zruč-Senec 102 12. 152
30. 00:19:29 Pechová Alice 1972 Zdice 100 6. 176
31. 00:19:30 Kuncipálová Kateřina 1993 2. ZŠ Hořovice 98 13. 148
32. 00:19:36 Slavíková Květa 1982 Beroun 96 9. 164
33. 00:19:40 Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun 94 7. 172
34. 00:19:41 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 92 8. 168
35. 00:19:50 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 90 9. 164
36. 00:19:54 Marešová Pavlína 1996 88 14. 144
37. 00:19:54 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 86 5. 180
38. 00:20:11 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 84 10. 160
39. 00:20:16 Kresslová Štěpánka 1978 Rožmitál 82 11. 156
40. 00:20:32 Bártíková Kateřina 1997 80 15. 140
41. 00:20:33 Hrachová Jitka 1980 za sebe 78 12. 152
42. 00:20:37 Svobodová Dana 1952 Příbram 76 1. 200
43. 00:20:51 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 74 13. 148
44. 00:20:53 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 72 10. 160
45. 00:20:56 Šrejberová Ludmila 1980 Lochovice 70 14. 144
46. 00:20:59 Hartmanová Stanislava 1958 --- 68 1. 200
47. 00:21:07 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 66 15. 140
48. 00:21:08 Šnoblová Klára 1980 --- 64 16. 137
49. 00:21:21 Hasmanová Lenka 1981 Újezd 62 17. 134
50. 00:21:30 Sirůčková Jana 1980 Příbram 60 18. 131
51. 00:21:31 Stibalová Petra 1976 brouky 58 19. 128
52. 00:21:33 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 56 2. 195
53. 00:21:35 Němečková Lucie 1987 ČBK/Beroun 54 16. 137
54. 00:21:39 Křenová Magdalena 1997 Hořovice Spartak 52 17. 134
55. 00:21:44 Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd 50 20. 125
56. 00:21:49 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 48 21. 122
57. 00:21:50 Hamouzová Dagmar 1980 Beroun 46 22. 119
58. 00:22:03 Hořejšová Hana 1960 Příbram 44 3. 190
59. 00:22:03 Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! 42 23. 116
60. 00:22:05 Ebrová Stěpánka 1996 Tlustice 40 18. 131
61. 00:22:18 Rešlová Libuše 1974 Újezd 39 24. 113
62. 00:22:18 Rybáčková Soňa 1963 Beroun 38 4. 185
63. 00:22:29 Zbrániková Eva 1974 37 25. 110
64. 00:23:32 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 36 19. 128
65. 00:23:46 Šafránková Jitka 1958 LOKO Beroun 35 5. 180
66. 00:24:12 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 34 6. 176
67. 00:24:15 Bartošová Milada 1953 Příbram 33 2. 195
68. 00:26:07 Špačková Alena 1977 HDH 32 26. 108
69. 00:26:12 Hlávková Markéta 1980 31 27. 106
70. 00:26:42 Hofmannová Jitka 1967 HDH 30 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské běhy, Celkové, Kategorie, časy okruhů, Doběhy pro kontrolu

Fotky: Od Vladimíra Bubníka, od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: