Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.11.2018 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:04 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 200 1. 200
2. 00:26:28 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 1. 200
3. 00:27:10 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 1. 200
4. 00:27:20 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:27:21 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 180 2. 195
6. 00:27:22 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 176 3. 190
7. 00:27:31 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 172 3. 190
8. 00:28:05 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 168 2. 195
9. 00:28:31 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 164 4. 185
10. 00:28:37 Širanec Peter 1981 Koněprusy 160 5. 180
11. 00:28:53 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 156 6. 176
12. 00:29:00 Hostička Jan 1979 Příbram 152 7. 172
13. 00:29:05 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 148 8. 168
14. 00:29:10 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 144 9. 164
15. 00:29:13 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 140 4. 185
16. 00:29:30 Urx Radek 1976 137 5. 180
17. 00:29:41 Holiček Stano 1981 134 10. 160
18. 00:29:53 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 131 11. 156
19. 00:30:04 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 128 1. 200
20. 00:30:11 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 125 6. 176
21. 00:30:45 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 122 12. 152
22. 00:30:55 Rataj Pavel 1969 Rokycany 119 7. 172
23. 00:30:58 Charvát Jan 1998 Zaječov 116 13. 148
24. 00:31:23 Hasman Petr 1983 za sebe 113 14. 144
25. 00:31:33 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 110 2. 195
26. 00:31:41 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 108 8. 168
27. 00:31:50 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 106 9. 164
28. 00:32:02 Katsiedl Michal 1982 AC Praha 1890 104 15. 140
29. 00:32:15 Pergler Lukáš 1992 Komárov 102 16. 137
30. 00:32:24 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 100 1. 200
31. 00:32:30 Michalík Michal 1980 Pětiboj Plzeň 98 17. 134
32. 00:32:39 Brož Lubomír 1980 Příbram 96 18. 131
33. 00:32:46 Kašpar Jakub 1993 AC Střela Žebrák 94 19. 128
34. 00:32:55 Vitásek Josef 1958 Buková 92 2. 195
35. 00:33:05 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 90 3. 190
36. 00:33:10 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 88 3. 190
37. 00:33:14 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 86 10. 160
38. 00:33:23 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 84 11. 156
39. 00:33:33 Trojan Filip 1974 Beroun 82 12. 152
40. 00:33:38 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 80 4. 185
41. 00:33:48 Flachs Michal 1987 Podlesí 78 20. 125
42. 00:34:18 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 76 13. 148
43. 00:34:28 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 74 14. 144
44. 00:34:35 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 72 5. 180
45. 00:34:53 Šnobl Jiří 1959 Příbram 70 6. 176
46. 00:34:55 Zadražil Michal 1979 Hořovice 68 21. 122
47. 00:34:55 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 66 15. 140
48. 00:34:56 Špína Martin 1974 Milfisk alto 64 16. 137
49. 00:35:39 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 62 3. 190
50. 00:35:45 Turek Jiří 1962 Chaloupky 60 7. 172
51. 00:36:02 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 58 8. 168
52. 00:36:07 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 56 17. 134
53. 00:36:08 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 54 18. 131
54. 00:36:16 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 52 9. 164
55. 00:36:17 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 50 19. 128
56. 00:36:27 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 48 22. 119
57. 00:36:28 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 46 20. 125
58. 00:36:32 Sojka Karel 1977 Zbečno 44 21. 122
59. 00:36:45 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 42 4. 185
60. 00:36:56 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 40 23. 116
61. 00:37:31 Skála Milan 1960 -- 39 10. 160
62. 00:37:38 Erdinger Josef 1981 Komárov 38 24. 113
63. 00:37:43 Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 37 25. 110
64. 00:37:52 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 36 5. 180
65. 00:38:25 Skalický Jan 1981 Láz 35 26. 108
66. 00:38:41 Hloch Tomáš 1980 Spartak Žebrák 34 27. 106
67. 00:38:50 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 33 11. 156
68. 00:38:58 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 32 28. 104
69. 00:39:14 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 31 22. 119
70. 00:39:51 Jung Václav 1977 Beroun 30 23. 116
71. 00:40:02 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 29 24. 113
72. 00:40:21 Šnobl Pavel 1978 --- 28 25. 110
73. 00:40:36 Dřížďal Jiří 1979 Beroun 27 29. 102
74. 00:40:50 Suttr Pavel 1967 RAC Cerhovice 26 12. 152
75. 00:40:51 Dostál Jaromír 1972 DOSSIGN! 25 26. 108
76. 00:40:54 Šlapák Dušan 1981 Komárov 24 30. 100
77. 00:40:57 Kříž Vladimír 1958 Žižkovský tygři 23 6. 176
78. 00:41:14 Voříšek Jan 1973 Vorvani 22 27. 106
79. 00:41:25 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 21 13. 148
80. 00:41:56 Bauer Martin 1977 Chlustina 20 28. 104
81. 00:42:08 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 19 14. 144
82. 00:42:08 Houžvička Miloš 1978 Příbram 18 29. 102
83. 00:42:50 Křeček Tomáš 1999 Hořovice 17 4. 185
84. 00:43:40 Pazdiora Petr 1985 Plzeň 16 31. 98
85. 00:44:10 Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 15 30. 100
86. 00:44:37 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 14 15. 140
87. 00:44:37 Šrámek Ondřej 1978 13 31. 98
88. 00:44:55 Slunečko Vladimír 1965 Žebrák 12 16. 137
89. 00:47:00 Tlach Zdeněk 1965 Biatlon Beroun 11 17. 134
90. 00:49:26 Strejček Jiří 1983 Rysy 10 32. 96
91. 00:54:01 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 9 7. 172
100. 00:19:09 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
101. 00:20:09 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 2. 195
102. 00:23:35 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 0 3. 190
103. 00:29:35 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 0 4. 185
104. 00:30:28 Čapek Horymír 1941 AVC Praha 0 5. 180
105. 00:30:44 Dlabač Ladislav 1943 AVC Praha 0 6. 176
106. 00:34:08 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 7. 172
107. 00:34:36 Vykysalý Václav 1942 Loko Beroun 0 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské běhy, Celkové, Kategorie, časy okruhů, Doběhy pro kontrolu

Fotky: Od Vladimíra Bubníka, od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: