Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (120)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.8.2018 - Žebrácká 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:39:43 Gerychová Michaela 1982 Zaječov 200 1. 200
2. 01:40:25 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 195 2. 195
3. 01:44:06 Pastorová Petra 1977 Kilpi Racing Team 190 3. 190
4. 01:50:25 Kašparová Kateřina 1986 MK Kladno 185 1. 200
5. 01:52:38 Houfková Kateřina 1991 Forrest Gump Team 180 2. 195
6. 02:01:34 Skalinová Kamila 1974 SK Babice 176 4. 185
7. 02:04:25 Honzáková Jiřina 1965 CZ 172 1. 200
8. 02:05:24 Medová Ivana 1977 Zbečno 168 5. 180
9. 02:06:39 Mališová Karla 1960 USK Praha 164 1. 200
10. 02:06:44 Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany 160 3. 190
11. 02:07:25 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 156 2. 195
12. 02:08:15 Veselá Miloslava erika 1987 Outdoor Outsiders 152 4. 185
13. 02:08:43 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 148 5. 180
14. 02:10:20 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 144 3. 190
15. 02:11:51 Stárková Alena 1977 SK Babice 140 6. 176
16. 02:13:26 Flašarová Lenka 1972 Náchod 137 4. 185
17. 02:13:32 Divišová Barbora 1973 AC Falcon Rokycany 134 5. 180
18. 02:18:30 Povalová Eva 1984 131 6. 176
19. 02:24:30 Kroupova Petra 1984 128 7. 172
20. 02:25:48 Matthies Gabi 1969 Wildstock 125 6. 176
21. 02:26:23 Žežulková Lenka 1982 Žebrák 122 7. 172
22. 02:27:17 Pavlisová Adéla 1992 Spartak Žebrák 119 8. 168
23. 02:27:48 Winkelhőferová Dana 1980 Zruč-Senec 116 8. 168
24. 02:28:14 Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 113 9. 164
25. 02:31:15 Najbrtová Soňa 1988 Nymburk 110 9. 164
26. 02:33:15 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 108 10. 160
27. 02:38:02 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 106 7. 172
28. 02:38:28 Nucová Magdalena 1990 Solar Turbines Team 104 11. 156
29. 02:44:46 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 102 10. 160
30. 03:01:07 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 100 1. 200
31. 03:07:37 Nováková Lenka 1975 98 11. 156
32. 03:41:22 Nádherová Hana 1968 Hradec Králové 96 8. 168
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: