Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.8.2018 - Žebrácká 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:21:47 Mwetich Silos 1997 Eidoret 200 1. 200
2. 01:22:33 Saji Abdelkabir 1976 Maroko 195 1. 200
3. 01:23:54 Ngeno Isaac kumuter 1983 Eidoret 190 2. 195
4. 01:29:50 Gerych David 1977 AK Kroměříž 185 2. 195
5. 01:30:43 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 180 3. 190
6. 01:31:13 Čivrný Jiří 1980 ELEVEN RUN TEAM 176 4. 185
7. 01:32:20 Minařík Petr 1976 Rokycany 172 3. 190
8. 01:32:54 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 168 5. 180
9. 01:33:23 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 164 6. 176
10. 01:34:32 Bláha Jan 1971 AK KROMĚŘÍŽ 160 4. 185
11. 01:34:53 Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 156 1. 200
12. 01:36:59 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 152 7. 172
13. 01:37:54 Hostička Jan 1979 Příbram 148 8. 168
14. 01:38:01 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 144 1. 200
15. 01:38:24 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 140 5. 180
16. 01:39:01 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 137 9. 164
17. 01:40:07 Pešl Josef 1985 Loko Beroun 134 10. 160
18. 01:40:11 Eliáš Lukáš 1980 BK Běkodo Teplice 131 11. 156
19. 01:41:05 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 128 2. 195
20. 01:41:39 Holiček Stano 1981 125 12. 152
21. 01:42:08 Müller Zdeněk 1980 Rokycany 122 13. 148
22. 01:42:22 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 119 14. 144
23. 01:43:12 Raboch Ivan 1966 Žebrák 116 3. 190
24. 01:43:31 Stančík Tomáš 1976 Plzeň 113 6. 176
25. 01:44:26 Košťálek Josef 1984 Loko Beroun 110 15. 140
27. 01:46:56 Širanec Peter 1981 Koněprusy 106 17. 134
28. 01:47:07 Mika Tomáš 1987 USK Praha 104 18. 131
29. 01:47:24 Rataj Pavel 1969 Rokycany 102 7. 172
30. 01:47:31 Kafka Leoš 1979 Český běžecký klub 100 19. 128
31. 01:47:44 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 98 20. 125
32. 01:48:07 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 96 8. 168
33. 01:49:01 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 94 9. 164
34. 01:49:39 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 92 10. 160
35. 01:49:49 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 90 21. 122
36. 01:49:56 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 88 22. 119
37. 01:49:59 Neumann Martin 1990 Praha 86 23. 116
38. 01:50:10 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 84 2. 195
39. 01:51:09 Šubrt David 1992 TT Loko Beroun 82 24. 113
40. 01:51:19 Scheu Harald 1969 LMB 80 11. 156
41. 01:51:30 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 78 25. 110
42. 01:52:15 Crossan William 1970 Olymp 76 12. 152
43. 01:53:18 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 74 13. 148
44. 01:54:01 Eichler Ivo 1961 USK Praha 72 4. 185
45. 01:54:39 Tomčo Dušan 1976 70 14. 144
46. 01:54:49 Zick Stefan 1980 LC Dosse Wittstock 68 26. 108
47. 01:55:11 Vondrák Martin 1979 Horní Bříza 66 27. 106
48. 01:55:22 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 64 28. 104
49. 01:55:30 Lébl Jaroslav 1976 Solar Turbines 62 15. 140
50. 01:55:36 Havlíček Ivo 1966 Lánov 60 5. 180
51. 01:56:11 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 58 6. 176
52. 01:56:12 Pur Václav 1955 Šumperk 56 3. 190
53. 01:56:54 Kábrt Tomáš 1990 Buřtojedi 54 29. 102
54. 01:57:15 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 52 16. 137
55. 01:57:18 Škrlant Martin 1979 Žebrák 50 30. 100
56. 01:57:52 Babka Tomáš 1972 Tos Žebrák 48 17. 134
57. 01:58:17 Nebeský Tomáš 1969 Varta Žebrák 46 18. 131
58. 01:58:35 Bílý Bohumil 1982 Tempomakers 44 31. 98
59. 01:58:46 Hrubý Richard 1986 Zdice 42 32. 96
60. 01:59:14 Rábik Jan 1978 Noufýr 40 19. 128
61. 01:59:44 Charvát Jan 1998 Zaječov 39 33. 94
62. 02:00:04 Novák Tomáš 1986 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 38 34. 92
63. 02:00:21 Živný Michal 1963 Stromovka 37 7. 172
64. 02:00:43 Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS 36 8. 168
65. 02:01:07 Oulehla Michal 1979 Beroun 35 35. 90
66. 02:01:10 Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod 34 20. 125
67. 02:01:15 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 33 36. 88
68. 02:01:44 Hons Pavel 1970 Maraton Klub Kladno 32 21. 122
69. 02:02:27 Dettlef Ben 1966 LC Dosse Wittstock 31 9. 164
70. 02:02:34 Štěpánek Petr 1975 LO Vrsovice 30 22. 119
71. 02:02:40 Kadlec Jiří 1981 Praha 7 29 37. 86
72. 02:02:47 Beránek Josef 1958 MK Kladno 28 4. 185
73. 02:03:02 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 27 23. 116
74. 02:03:05 Jindra Štěpán 1961 Yentac praha 26 10. 160
75. 02:03:23 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 25 5. 180
76. 02:03:33 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 24 6. 176
77. 02:04:01 Kubín Jan 1983 Praha 23 38. 84
78. 02:04:05 Šnobl Jiří 1959 Příbram 22 11. 156
79. 02:04:19 Šírek Jan 1983 Lany 21 39. 82
80. 02:04:21 Pech Jindřich 1980 Žleby 20 40. 80
81. 02:04:28 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 19 7. 172
82. 02:04:38 Palan Matyáš 1988 Spartak Žebrák 18 41. 78
84. 02:05:12 Flachs Michal 1987 Podlesí 16 42. 76
85. 02:05:38 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 15 43. 74
86. 02:05:46 Kraus Daniel 1990 Cheznovice 14 44. 72
87. 02:06:05 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 13 45. 70
88. 02:06:11 Jandečka Ivan 1961 SAK Radotín 12 12. 152
89. 02:06:12 Zadražil Michal 1979 Hořovice 11 46. 68
90. 02:06:28 Červený Michal 1974 CZ 10 25. 110
91. 02:06:49 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 9 26. 108
92. 02:07:05 Blažek Jan 1995 8 47. 66
93. 02:07:26 Marek Václav 1956 Sherpa 7 8. 168
94. 02:07:43 Kovařík František 1998 Cerhovice 6 48. 64
95. 02:08:30 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 5 9. 164
96. 02:09:00 Sitte David 1982 MT Spartak Žebrák 4 49. 62
97. 02:09:28 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 3 27. 106
98. 02:10:16 Šlosar Roman 1974 Sokol Žebrák 2 28. 104
99. 02:10:41 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 1 29. 102
100. 02:10:51 Šlapák Dušan 1981 Komárov 0 50. 60
101. 02:11:25 Beneš Marek 1987 Generali Investments CEE 0 51. 58
103. 02:11:32 Ševčík Martin 1968 Hopman Team Žatec 0 14. 144
104. 02:12:14 Kuník Tomáš 1970 Žebrák 0 30. 100
105. 02:12:34 Landa Jan 1976 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 0 31. 98
106. 02:12:41 Litvík Majo 1972 Plevník-Drienové 0 32. 96
107. 02:12:59 Košťál Jan 1972 Hopman Team Žatec 0 33. 94
108. 02:13:24 Bednár Petr 1980 Residence Vyšehrad 0 52. 56
109. 02:15:46 Žákovec Pavel 1966 Sokol Kolín 0 15. 140
110. 02:17:01 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 0 16. 137
111. 02:18:29 Turek Jiří 1962 Chaloupky 0 17. 134
112. 02:18:58 Neděla Tomáš 1971 T. Štěpánov 0 34. 92
113. 02:19:39 Hrabák Karel 1973 Ski Klub Žebrák 0 35. 90
114. 02:20:07 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 0 36. 88
115. 02:20:18 Kunc Petr 1970 Sokol Žebrák 0 37. 86
116. 02:20:43 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 0 1. 200
117. 02:20:45 Šiška Jiří 1971 Zdice 0 38. 84
118. 02:21:09 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 2. 195
119. 02:21:10 Šedivý Michal 1965 Podluhy 0 18. 131
120. 02:21:24 Němec Jindřich 1983 Příchovice 0 53. 54
121. 02:21:44 Gehm Aleš 1968 Ironstars Beroun 0 19. 128
122. 02:24:30 Krofta Jiří 1955 Liga 100 Praha 0 10. 160
123. 02:24:37 Jarolím Petr 1970 Beroun 0 39. 82
124. 02:25:46 Kroupar Jaroslav 1986 Rozběháme Česko Klatovy 0 54. 52
125. 02:25:53 Herzig Jan 1978 Modřany 0 40. 80
126. 02:25:59 Koldovský Martin 1977 Zeleneč 0 41. 78
127. 02:27:18 Forýtek Michal 1982 Praha 0 55. 50
128. 02:27:38 Hrba Martin 1983 Horažďovice 0 56. 48
129. 02:27:45 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 20. 125
130. 02:31:51 Kuník Josef 1967 Žebrák 0 21. 122
131. 02:32:21 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 0 57. 46
132. 02:33:36 Hubička Filip 1975 Družec 0 42. 76
133. 02:36:23 Podzemský Jan 1984 Praha 0 58. 44
134. 02:36:35 Aubrecht Petr 1972 Bonbon 0 43. 74
135. 02:36:36 Sládek Petr 1970 Praha 0 44. 72
136. 02:37:09 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 0 45. 70
137. 02:37:27 Hron Michal 1968 0 22. 119
138. 02:37:33 Walker Jesse 1986 Solar Turbines Team 0 59. 42
139. 02:42:45 Lemfeld Tomáš 1966 Praha 8 0 23. 116
140. 02:46:06 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 0 24. 113
141. 02:50:55 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 0 3. 190
142. 02:52:11 Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány 0 11. 156
143. 02:52:19 Říha Vladimír 1955 0 12. 152
144. 02:53:30 Sýkora František 1980 Běžci Slaný 0 60. 40
145. 02:57:31 Rašner Tomáš 1969 KVS Olomouc 0 46. 68
146. 03:04:01 Mísek Jan 1960 BonBon 0 25. 110
147. 03:15:07 Kohout Pavel 1940 SK-Modřany 0 4. 185
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: