Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (209)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (20)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (19)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.9.2018 - Běh města Dobříše

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:01:55,58 Zindulková Tereza 2011 LOKO Beroun 200
2. 00:02:03,76 Guttenbergová Terezie 2011 195
3. 00:02:05,24 Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram 190
4. 00:02:10,71 Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři 185
5. 00:02:11,65 Havlíčková Eliška 2011 --- 180
6. 00:02:18,15 Hamerníková Adrianka 2012 Dobříš 176
7. 00:02:21,97 Studená Karolína 2011 Dobříš 172
8. 00:02:26,05 Zemanová Ema 2011 Bell 168
9. 00:02:27,31 Immerová Eliška 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří 164
10. 00:02:27,58 Uriková Šárka 2011 Spartak Žebrák 160
11. 00:02:28,39 Diallo Anna zahara 2011 SK HRANčany 156
12. 00:02:29,13 Hršelová Emma 2012 Mníšek p. Brdy 152
13. 00:02:32,29 Zbíral Julie 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří 148
14. 00:02:34,18 Tomašovičová Zuzana 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří 144
15. 00:02:39,51 Míková Marie 2012 Domeček Hořovice 140
16. 00:02:40,83 Holubová Veronika 2013 137
17. 00:02:42,06 Koukolíčková Emílie 2013 SK Vinohrady 134
18. 00:02:42,82 Klementova Olivie 2012 Lokomotiva Beroun 131
19. 00:02:55,01 Farska Amelia blanka 2013 Dobris 128
20. 00:02:58,9 Repková Šarlota 2012 Stará Huť u Dobříše 125
21. 00:03:00,4 Bezoušková Barbora 2012 Praha 8 122
22. 00:03:02,6 Lundáková Ema 2013 Sportovní Akademie Sokol Dobří 119
23. 00:03:12,13 Diallo Beata Mariam 2013 Stará Huť 116
24. 00:03:28,49 Krchová Anna 2015 113
25. 00:03:33,54 Beránková Nela 2014 Sportovní akademie Sokol Dobří 110
26. 00:03:42,15 Froňková Valentýna 2013 Dobříš 108
27. 00:03:43,3 Vogeltanzová Viktorie 2012 Příbram 106
28. 00:03:44,11 Nováková Karolína 2014 Sportovní akademie Sokol Dobří 104
29. 00:03:49,17 Smělá Tereza 2014 Višňová 102
30. 00:03:50,37 Petáková Adéla 2015 Dobříš 100
31. 00:03:51,41 Petáková Alžběta 2013 Dobříš 98
32. 00:04:03,64 Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316 96
33. 00:04:09,66 Enžlová Viktorie 2014 Hrádek 94
34. 00:04:18,12 Višková Barbora 2015 Stará Huť 92
35. 00:04:22,95 Bezoušková Johana 2014 Praha 8 90
36. 00:04:23,92 Repková Linda 2015 Stará Huť u Dobříše 88
37. 00:04:29,02 Kovaříková Kristýna 2016 Dobříš 86
38. 00:04:47,99 Malá Adéla 2014 Dobříš 84
39. 00:04:50,95 Kacířová Karolína 2014 Hrádek u Rokycan 82
40. 00:05:20 Enžlová Valerie 2016 Hrádek 80
41. 00:05:20 Kacířová Magdaléna 2016 78
42. 00:05:23,67 Košková Gaia 2016 Dobříš 76

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky z Dobříše 16.9.2018:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: