Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

3.10. Běh města Příbrami dětské závody i štafety Podrobnosti Přihlášení (158)
18.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
7.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.9.2018 - Běh města Dobříše

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:01:53,31 Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák 200
2. 00:01:57,29 Vanuška Antonín 2011 Sokol Dobříš 195
3. 00:02:03,13 Melša Vojtěch 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří 190
4. 00:02:04,43 Duchoslav Jakub 2011 SK Sporting Příbram 185
5. 00:02:12,05 Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram 180
6. 00:02:15,2 Kafka Michal 2011 Zdice 176
7. 00:02:16,88 Plechinger Tobias 2012 Dobříš 172
8. 00:02:17,67 Skalička Michael 2012 168
9. 00:02:17,8 Froněk Antonín 2011 MFK Dobříš 164
10. 00:02:24,38 Špindler Jindřich 2011 160
11. 00:02:26,53 Kuželka Jindřich 2012 Sportovní akademie Sokol Dobří 156
12. 00:02:32,59 Dostál Václav 2012 Dobříš 152
13. 00:02:37,64 Smělý Zdeněk 2016 Višňová 148
14. 00:02:39,89 Studený Patrik 2011 Dobříš 144
15. 00:02:41,17 Urik Šimon 2011 Spartak Žebrák 140
16. 00:02:42,25 Bezecný David 2012 Sportovní akademie Sokol Dobří 137
17. 00:02:42,75 Cinkl Šimon 2011 7. ZŠ 134
18. 00:02:44,51 Bernášek Martin 2013 Vysoká u Příbramě 131
19. 00:02:45,48 Košek Hugo 2013 Sportovní akademie Sokol Dobří 128
20. 00:02:46,7 Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram 125
21. 00:02:47,56 Hanus Robin 2012 Sportovní akademie Sokol Dobří 122
22. 00:02:48,56 Stojčetovič Petr 2012 Příbram 119
23. 00:02:50,72 Hacaperka Filip 2013 116
24. 00:02:50,98 Pechlát Matyáš 2012 Jince 113
25. 00:02:57,39 Edelmann Max 2012 Team Internet Pb 110
26. 00:02:57,42 Kajgr Nicolas 2013 Sportovní Akademie Sokol Dobří 108
27. 00:03:04,24 Malast Tadeáš 2012 Višňová 106
28. 00:03:10,04 Chocholouš Alexandr 2014 Stará Huť 104
29. 00:03:10,28 Chocholouš Adam 2014 Stará Huť 102
30. 00:03:10,95 Melša František 2014 Sportovní akademie Sokol Dobří 100
31. 00:03:11,45 Guttenberg Adam 2013 Sportovní Akademie Sokol Dobří 98
32. 00:03:12,58 Zelenka Tobík 2014 Pouště 96
33. 00:03:12,89 Šeděnka Kryštof 2014 Koně 94
34. 00:03:23,37 Novák Vít 2014 Dobříš 92
35. 00:03:33,23 Zeman Filip 2014 Bell 90
36. 00:03:38,38 Hrubý Tomáš 2013 Obořiště 88
37. 00:03:46,86 Luxík Karel 2013 Stará hut 86
38. 00:03:51,04 Zbíral Rudolf 2013 Sportovní akademie Sokol Dobří 84
39. 00:04:01,02 Sedláček Vojtěch 2015 Atletika Dobříš 82
40. 00:04:12,68 Weber Vojtěch 2014 80
41. 00:04:21,06 Velan Teoš 2014 Stará Huť 78
42. 00:04:21,56 Kurc Lukáš 2015 Štěnovice 76
43. 00:04:28,12 Malast Filip 2016 Višňová 74
44. 00:04:28,18 Menčik Matěj 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří 72
45. 00:04:41,14 Holub Václav 2015 70
46. 00:04:52,51 Kučera Tomáš 2015 Kytín 68
47. 00:04:57,98 Pešek Jan 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří 66
48. 00:05:13,86 Vavříček Antonín 2014 Stará Huť 64

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky z Dobříše 16.9.2018:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: