Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (120)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.9.2018 - Běh města Dobříše

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:39:56 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:40:49 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 195 2. 195
3. 00:41:41 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 1. 200
4. 00:43:57 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 185 1. 200
5. 00:45:12 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 2. 195
6. 00:45:46 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 176 2. 195
7. 00:46:48 Mališová Karla 1960 USK Praha 172 1. 200
8. 00:47:19 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 3. 190
9. 00:47:37 Fouknerová Karolína 1993 164 3. 190
10. 00:48:05 Křížová Aneta 1989 160 4. 185
11. 00:48:39 Kafková Lucie 1982 Zdice 156 3. 190
12. 00:49:18 Gregorová Daniela 1974 Komárov 152 4. 185
13. 00:49:23 Kroupova Petra 1984 148 5. 180
14. 00:50:03 Fouknerová Iva 1972 144 4. 185
15. 00:50:12 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 140 5. 180
16. 00:50:46 Prunerová Eva 1979 --- 137 5. 180
17. 00:51:11 Břicháčková Helena 1976 Mníšek pod Brdy 134 6. 176
18. 00:51:13 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 131 6. 176
19. 00:51:45 Tydlitátová Karolína 1991 Dobříš 128 6. 176
20. 00:51:46 Kudrnová Tereza 2000 Mníšek pod Brdy 125 1. 200
21. 00:52:42 Krejčíková Jana 1982 122 7. 172
22. 00:54:10 Elčunerová Jiřina 1982 Mníšek pod Brdy 119 8. 168
23. 00:55:11 Hartmanová Stanislava 1958 --- 116 2. 195
24. 00:56:23 Kopalová Dominika 1996 Dobříš 113 7. 172
25. 00:56:26 Svobodová Dana 1952 Příbram 110 1. 200
26. 00:58:13 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 108 2. 195
27. 00:58:17 Jančeková Eva 1990 Slavičín 106 8. 168
28. 00:58:24 Sirůčková Jana 1980 Příbram 104 9. 164
29. 00:58:26 Melicharová Gabriela 1988 Rožmitál pod Třemšínem 102 9. 164
30. 00:58:32 Nováková Lenka 1975 100 10. 160
31. 00:58:36 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 98 3. 190
32. 01:03:35 Kratochvilová Veronika 1991 Příbram 96 10. 160
33. 01:04:32 Kratochvilová Lenka 1982 Dobříš 94 11. 156
34. 01:05:27 Pithartová Jaroslava 1969 92 7. 172
35. 01:06:37 Bartošová Milada 1953 Příbram 90 2. 195
36. 01:14:38 Veselá Gabrilora 1979 Rosovičtí Rychlíci 88 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky z Dobříše 16.9.2018:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: