Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.9.2018 - Běh města Dobříše

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:35 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 200 1. 200
2. 00:34:47 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:35:20 Holub Václav 1983 VELOSPORT Valenta SCOTT 190 3. 190
4. 00:36:03 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 4. 185
5. 00:37:27 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 180 1. 200
6. 00:37:35 Širanec Peter 1981 Koněprusy 176 5. 180
7. 00:37:38 Tajšl Adam 2000 BDS Academy 172 1. 200
8. 00:37:39 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 168 2. 195
9. 00:37:46 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 6. 176
10. 00:37:48 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 160 7. 172
11. 00:38:05 Rataj Pavel 1969 Rokycany 156 3. 190
12. 00:38:32 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 1. 200
13. 00:38:53 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 4. 185
14. 00:39:31 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 144 8. 168
15. 00:40:13 Váňa Jaroslav 1979 SK Plzeň Bolevec 140 9. 164
16. 00:40:20 Petřík Ladislav 1998 Příbram 137 10. 160
17. 00:40:38 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 134 5. 180
18. 00:40:46 Pergler Lukáš 1992 Komárov 131 11. 156
19. 00:41:20 Kahoun Filip 1968 HC Dobříš 128 2. 195
20. 00:41:36 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 125 12. 152
21. 00:41:39 Dušek Václav 1974 Dobříš 122 6. 176
22. 00:42:48 Puškar Ivan 1965 Gelnica 119 3. 190
23. 00:43:05 Flachs Michal 1987 Podlesí 116 13. 148
24. 00:43:50 Paďour František 1957 Dobříš 113 1. 200
25. 00:43:54 Horáček Petr 1980 110 14. 144
26. 00:44:07 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 108 7. 172
27. 00:44:08 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 106 8. 168
28. 00:44:17 Šnobl Jiří 1959 Příbram 104 4. 185
29. 00:44:25 Kubista Josef 1981 Fitnes Galaxie 102 15. 140
30. 00:45:03 Novotný David 1981 Bonus 100 16. 137
31. 00:45:27 Svátek Lubomír 1958 Praha 98 2. 195
32. 00:45:32 Blahovec Václav 1983 96 17. 134
33. 00:45:43 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 94 5. 180
34. 00:45:44 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 92 18. 131
35. 00:45:59 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 90 9. 164
36. 00:46:00 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 88 19. 128
37. 00:46:13 Rieger Zdeněk 1976 Nižbor 86 10. 160
38. 00:46:19 Pech Luboš 1974 Bohutín 84 11. 156
39. 00:46:41 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 82 6. 176
40. 00:47:01 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 80 12. 152
41. 00:47:04 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 3. 190
42. 00:47:27 Dufek Michal 1986 76 20. 125
43. 00:47:51 Štěpánek Pavel 1982 Pstruzi 74 21. 122
44. 00:48:05 Pešek Jiří 1977 NH Stará Huť 72 13. 148
45. 00:48:12 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 70 22. 119
46. 00:48:39 Hřídel Radek 1974 Příbram 68 14. 144
47. 00:49:15 Skalický Jan 1981 Láz 66 23. 116
48. 00:49:22 Maršík Zdeněk 1986 Draci 64 24. 113
49. 00:49:53 Bauer Martin 1977 Chlustina 62 15. 140
50. 00:50:02 Bezouška Václav 1979 Praha 8 60 25. 110
51. 00:50:29 Voříšek Jan 1973 Vorvani 58 16. 137
52. 00:50:34 Starý Tomáš 1980 Zahořany 56 26. 108
53. 00:50:36 Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí 54 17. 134
54. 00:51:25 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 52 7. 172
55. 00:52:01 Svoboda Jan 1943 Příbram 50 1. 200
56. 00:52:34 Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mnišku pod Brdy 48 27. 106
57. 00:53:37 Hřebík Libor 1972 Vodohospodářská společnost Dob 46 18. 131
58. 00:53:50 Svojtka Petr 1982 44 28. 104
59. 00:54:55 Magera Petr 1966 Příbram 42 8. 168
60. 00:55:24 Bureš Michal 1987 40 29. 102
61. 00:56:18 Sirůček Kamil 1979 Příbram 39 30. 100
62. 00:56:25 Havlíček Jan 1973 Medicinman 38 19. 128
63. 00:56:44 Koukolíček Václav 1981 Ostrov 37 31. 98
64. 00:57:13 Langmajer Lukáš 1980 Langošovi 36 32. 96
65. 00:57:19 Menčík Luděk 1964 35 9. 164
66. 00:58:16 Kříž Petr 1983 34 33. 94
67. 00:58:47 Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť 33 10. 160
68. 01:00:19 Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram 32 34. 92
69. 01:01:37 Novák Michal 1958 Dobříš 31 4. 185
70. 01:05:27 Soukup Jan 1976 Příbram 30 20. 125
71. 01:14:38 Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost 29 21. 122

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky z Dobříše 16.9.2018:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: