Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 24.11.2018 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:01:59 Janoušek Milan 1991 200 1. 200
2. 01:02:51 Minařík Petr 1976 Rokycany 195 1. 200
3. 01:02:52 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 190 1. 200
4. 01:04:15 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 185 2. 195
5. 01:04:58 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 180 3. 190
6. 01:05:10 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 176 4. 185
7. 01:06:39 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 172 5. 180
8. 01:06:57 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 168 1. 200
9. 01:07:33 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 164 6. 176
10. 01:07:36 Zahrádka Petr 1975 LAWA-AUTHOR Hostivice 160 2. 195
11. 01:07:40 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 156 7. 172
12. 01:07:52 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 152 8. 168
13. 01:07:58 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 148 3. 190
14. 01:08:08 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 144 2. 195
15. 01:09:05 Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým 140 3. 190
16. 01:09:07 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 137 9. 164
17. 01:09:11 Jadlovský Ondřej 1989 Dolní Žandov 134 10. 160
18. 01:09:19 Volejník Michal 1988 Praha 131 11. 156
19. 01:09:30 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 128 12. 152
20. 01:09:34 Přinda Lukáš 1980 TJ Packa Praha 125 13. 148
21. 01:09:39 Širanec Peter 1981 Koněprusy 122 14. 144
22. 01:09:44 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 119 15. 140
23. 01:09:52 Kořínek Miloš 1992 Táňkyn Kulíšek 116 16. 137
24. 01:09:58 Massimo Marta 1973 Švýcarsko OS2 113 4. 185
25. 01:10:08 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 110 5. 180
26. 01:10:33 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 108 17. 134
27. 01:10:43 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 106 18. 131
28. 01:10:47 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 104 6. 176
29. 01:11:02 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 102 19. 128
30. 01:11:26 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 100 4. 185
31. 01:12:01 Urx Radek 1976 98 7. 172
32. 01:12:13 Sajdl Filip 1973 TJ Packa Praha 96 8. 168
33. 01:12:35 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 94 20. 125
34. 01:13:43 Holiček Stano 1981 92 21. 122
36. 01:14:12 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 88 23. 116
37. 01:14:27 Rendl Josef 1976 tj packa praha 86 9. 164
38. 01:14:44 Soušek Karel 1978 CK Vinohradské šlapky 84 10. 160
39. 01:14:59 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 82 24. 113
40. 01:15:04 Rataj Pavel 1969 Rokycany 80 11. 156
41. 01:15:08 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 78 1. 200
42. 01:15:45 Kule Aleš 1984 BKČS 76 25. 110
43. 01:15:52 Pergler Lukáš 1992 Komárov 74 26. 108
44. 01:16:06 Brantál František 1981 72 27. 106
45. 01:16:12 Sladký Jiří 1967 KPO 70 5. 180
46. 01:16:21 Bidlo František 1980 VK Smíchov 68 28. 104
47. 01:16:27 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 66 29. 102
48. 01:16:30 Kahoun Filip 1968 HC Dobříš 64 6. 176
49. 01:16:33 Charvát Jan 1998 Zaječov 62 30. 100
50. 01:17:53 Mikeš Filip 1977 CK Vinohradské šlapky 60 12. 152
51. 01:18:14 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 58 13. 148
52. 01:18:37 Brabec Tomáš 1982 Úvaly 56 31. 98
53. 01:18:39 Tomčo Dušan 1976 54 14. 144
54. 01:18:41 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 52 15. 140
55. 01:18:51 Hruška Martin 1983 Praha 50 32. 96
56. 01:19:00 Mejzr Dušan 1974 Veverky 48 16. 137
57. 01:19:15 Sýkora Robert 1972 Vinohradské šlapky 46 17. 134
58. 01:19:26 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 44 18. 131
59. 01:20:03 Vlček Bohumil 1960 Praha 13 42 7. 172
60. 01:20:15 Škrlant Martin 1979 Žebrák 40 33. 94
61. 01:20:33 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 39 8. 168
62. 01:20:34 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 38 9. 164
63. 01:20:35 Rechnovský Jan 1970 KP Praha 37 19. 128
64. 01:20:40 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 36 34. 92
65. 01:20:40 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 35 20. 125
66. 01:21:30 Dvořák Pavel 1977 Beroun 34 21. 122
67. 01:21:52 Buriš Peter 1977 Aerobik Team Chuchle 33 22. 119
68. 01:22:03 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 32 35. 90
69. 01:22:10 Plachý Zdeněk 1974 31 23. 116
70. 01:22:14 Flachs Michal 1987 Podlesí 30 36. 88
71. 01:22:29 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 29 10. 160
72. 01:23:04 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 28 11. 156
73. 01:23:06 Pešek Jan 1989 Abcd 27 37. 86
74. 01:23:16 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 26 24. 113
75. 01:23:46 Hošek Radovan 1970 Beroun 25 25. 110
76. 01:23:56 Frič Pavel 1955 Checomacoco 24 2. 195
77. 01:24:16 Novotný David 1981 Bonus 23 38. 84
78. 01:24:38 Turek Jiří 1962 Chaloupky 22 12. 152
79. 01:24:46 Svátek Lubomír 1958 Praha 21 3. 190
80. 01:24:49 Špína Martin 1974 Milfisk alto 20 26. 108
81. 01:25:55 Krejzar Pavel 1971 Záběhlice 19 27. 106
82. 01:26:42 Janata Miroslav 1968 Praha 18 13. 148
83. 01:26:42 Cedl Jindrich 1978 Beroun 17 28. 104
84. 01:26:51 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 16 4. 185
85. 01:27:40 Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 15 29. 102
86. 01:28:01 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 14 30. 100
87. 01:28:03 Král Václav 1983 Plzeň 13 39. 82
88. 01:28:16 Glaubauf Aleš 1989 Kladno 12 40. 80
89. 01:28:53 Turský Tomáš 1983 --- 11 41. 78
90. 01:28:53 Al-Kaysy Said 1965 Aerobik Team Chuchle 10 14. 144
91. 01:29:22 Tůma Petr 1970 RUNPORG Praha 9 31. 98
92. 01:29:41 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 8 5. 180
93. 01:30:24 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 7 6. 176
94. 01:30:35 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 6 32. 96
95. 01:30:59 Kutiš Jiří 1950 Maratón klub Kladno 5 7. 172
96. 01:31:21 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 4 33. 94
97. 01:31:41 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 3 42. 76
98. 01:32:12 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 2 34. 92
100. 01:33:53 Kašparec Petr 1962 Ajeto Lindava 0 16. 137
101. 01:35:35 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 0 35. 90
102. 01:35:50 Strachota Marek 1988 0 43. 74
103. 01:36:40 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 0 17. 134
104. 01:36:41 Oulický Roman 1964 0 18. 131
105. 01:37:58 Lysenko Vladimír 1972 Praha 0 36. 88
106. 01:37:58 Švejnoha Pavel 1986 SDH Bezděkov pod Třemšínem 0 44. 72
107. 01:38:36 Kratěna Ivo 1980 0 45. 70
108. 01:39:03 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 19. 128
109. 01:39:15 Marek Jan 1991 SK Nusle 0 46. 68
110. 01:40:46 Josl Lubomir 1962 Praha 0 20. 125
111. 01:43:43 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 0 47. 66
112. 01:43:58 Kučera Pavel 1986 Praha 5 0 48. 64
113. 01:47:06 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 8. 168
114. 01:51:23 Kaška Radovan 1985 Jílové u Prahy 0 49. 62
115. 01:54:21 Oswald Matěj 1993 Beroun 0 50. 60
116. 01:54:23 Homolka Tomáš 1973 Nižbor 0 37. 86
117. 01:54:24 Lachs David 1982 Beroun 0 51. 58
118. 02:09:48 Kutil Václav 1963 Praha 0 21. 122
119. 02:10:46 Tesařík Ondřej 1981 Beroun 0 52. 56
120. 02:17:42 Mísek Jan 1960 BonBon 0 22. 119
201. 00:56:00 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 0 1. 200
202. 00:58:18 Řápek Václav 1942 AVC Praha 0 2. 195
203. 00:58:41 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Daniela Havránková a Milan Janoušek vítězí na Svatojánské 20

Tradiční poslední závod poháru, pojmenovaný podle adresy svého startu Svatojánská č.p.20, nejspíše navždy zakotví na stadionu LOKO Beroun. V mírně deštivém dni překvapila Daniela Havránková z pražského Kerteamu loňskou vítězku a mistryni republiky na 100km Radku Churaňovou. V mužích na delší trati si nejlépe vedl kolínský Milan Janoušek. O druhé místo rozhodl strhující dlouhý těsný finiš mezi veteránem Petrem Minaříkem a juniorem Tomášem Zikmundem.

Výsledky: Celkové ¦ Kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: