Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 24.3.2018 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:32 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 200 1. 200
2. 00:35:06 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 195 1. 200
3. 00:35:25 Medová Ivana 1977 Zbečno 190 2. 195
4. 00:35:38 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:36:45 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 180 2. 195
6. 00:37:15 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 176 3. 190
7. 00:37:29 Suttrová Petra 1974 Maratonci 172 4. 185
8. 00:37:53 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 168 3. 190
9. 00:37:59 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 164 1. 200
10. 00:38:23 Gregorová Daniela 1974 Komárov 160 5. 180
11. 00:39:52 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 156 2. 195
12. 00:41:09 Kroupova Petra 1984 152 3. 190
13. 00:41:24 Povalová Eva 1984 148 4. 185
14. 00:41:38 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 144 4. 185
15. 00:41:52 Jandurová Iva 1985 za sebe 140 5. 180
16. 00:42:10 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 137 5. 180
17. 00:42:38 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 134 6. 176
18. 00:43:10 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 131 6. 176
19. 00:43:22 Kristýna Leksová 1994 128 6. 176
20. 00:44:05 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 125 7. 172
21. 00:44:12 Štrosová Alice 1970 Bonbon Praha 122 7. 172
22. 00:45:25 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 1. 200
23. 00:45:42 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 116 8. 168
24. 00:45:44 Brožová Michaela 1983 SOH Týček 113 9. 164
25. 00:46:36 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 110 2. 195
26. 00:46:52 Nováková Lenka 1975 108 10. 160
27. 00:47:04 Kárová Iveta 1977 Maratonci 106 11. 156
28. 00:48:19 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 104 12. 152
29. 00:48:31 Hořejšová Hana 1960 Příbram 102 2. 195
30. 00:49:27 Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! 100 13. 148
31. 00:49:34 Sirůčková Jana 1980 Příbram 98 14. 144
32. 00:50:09 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 96 3. 190
33. 00:50:11 Rešlová Libuše 1974 Újezd 94 15. 140
34. 00:51:24 Hatinová Jitka 1972 92 8. 168
35. 00:51:32 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 90 4. 185
36. 00:52:34 Beranová Zdenka 1974 Maratonci Cerhovice 88 16. 137
37. 00:57:03 Kvapilová Helena 1979 Příbram 86 17. 134
38. 00:22:03 Svobodová Dana 1952 Příbram 84 1. 200
39. 00:26:21 Bartošová Milada 1953 Příbram 82 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky závodu: Děti, dospělí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: