Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.4.2018 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:30 Placatková Barbora 2000 SK Sporting Příbram 200 1. 200
2. 00:14:36 Šamanová Simona 2000 Loko Beroun 195 2. 195
3. 00:14:56 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 190 3. 190
4. 00:15:56 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 185 1. 200
5. 00:16:10 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 180 1. 200
6. 00:16:25 Medová Ivana 1977 Zbečno 176 2. 195
7. 00:16:37 Šolcová Tereza 2000 Šolc Team 172 4. 185
8. 00:16:39 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 1. 200
9. 00:17:01 Jeřábková Jana 1984 164 2. 195
10. 00:17:01 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 160 3. 190
11. 00:17:14 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 156 2. 195
12. 00:17:32 Suttrová Petra 1974 Maratonci 152 4. 185
13. 00:17:47 Čížková Martina 1990 Příbram 148 3. 190
14. 00:17:48 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 144 3. 190
15. 00:18:23 Kroupova Petra 1984 140 4. 185
16. 00:18:26 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 137 5. 180
17. 00:18:30 Jandurová Iva 1985 za sebe 134 5. 180
18. 00:18:32 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 131 1. 200
19. 00:18:36 Pulkrábková Mirka 1989 128 6. 176
20. 00:18:42 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 125 7. 172
21. 00:18:47 Bauerová Markéta 1980 Chlum 122 6. 176
22. 00:19:22 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 119 7. 172
23. 00:19:29 Burianová Andrea 1989 116 8. 168
24. 00:19:35 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 113 4. 185
25. 00:19:41 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 110 5. 180
26. 00:20:03 Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 108 2. 195
27. 00:20:12 Hartmanová Stanislava 1958 --- 106 3. 190
28. 00:20:19 Kašpírková Radka 1981 Dobříš 104 8. 168
29. 00:20:42 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 102 6. 176
30. 00:20:46 Nováková Lenka 1975 100 9. 164
31. 00:21:04 Sedláčková Denisa 1977 98 10. 160
32. 00:21:10 Šulajová Sandra 1992 Hořovice 96 9. 164
33. 00:21:13 Svobodová Dana 1952 Příbram 94 1. 200
34. 00:21:15 Stibalová Petra 1976 Broumy 92 11. 156
35. 00:21:21 Šrejberová Ludmila 1980 Lochovice 90 12. 152
36. 00:21:25 Kárová Iveta 1977 Maratonci 88 13. 148
37. 00:21:27 Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! 86 14. 144
38. 00:21:30 Hasmanová Lenka 1981 Újezd 84 15. 140
39. 00:21:31 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 82 16. 137
40. 00:21:40 Štamková Monika 1992 Rpety 80 10. 160
41. 00:22:14 Sirůčková Jana 1980 Příbram 78 17. 134
42. 00:22:25 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 76 4. 185
43. 00:23:01 Marvánová Branislava 1978 Králův Dvůr 74 18. 131
44. 00:23:18 Vaníčková Lucie 1972 Líška 72 7. 172
45. 00:23:37 Hořejšová Hana 1960 Příbram 70 5. 180
46. 00:23:39 Líšková Dana 1980 68 19. 128
47. 00:23:41 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 66 6. 176
48. 00:23:51 Kolenková Kateřina 1981 Hořovice 64 20. 125
49. 00:24:09 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 62 21. 122
50. 00:25:37 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 60 8. 168
51. 00:40:16 Kafková Lucie 1982 Zdice 58 22. 119

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky na 1kolo (Ženy, dorost a M70): Celkové ¦ Kategorie

Výsledky na 2 kola: Celkové ¦ Kategorie

Výsledky dětských běhů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: