Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.4.2018 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:58 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 200 1. 200
2. 00:31:21 Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team 195 2. 195
3. 00:31:37 Fejfar Ondřej 1989 Inov-8 team 190 3. 190
4. 00:31:55 Janoušek Milan 1991 185 4. 185
5. 00:32:44 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 180 5. 180
6. 00:32:49 Minařík Petr 1976 Rokycany 176 1. 200
7. 00:33:08 Procházka Josef 1971 ASK Děčín 172 2. 195
8. 00:33:09 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 168 6. 176
9. 00:33:16 Schoř Jakub 1983 TJ Sokol Unhošť 164 7. 172
10. 00:33:50 Škeřík Robert 1979 Ropeta 160 8. 168
11. 00:34:25 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 156 9. 164
12. 00:34:34 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 152 1. 200
13. 00:34:42 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 148 10. 160
14. 00:34:46 Hostička Jan 1979 Příbram 144 11. 156
15. 00:34:53 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 140 12. 152
16. 00:35:05 Bláha Jan 1971 AK KROMĚŘÍŽ 137 3. 190
17. 00:35:11 Burian Michal 1994 Vyběhej se 134 13. 148
18. 00:35:36 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 131 1. 200
19. 00:35:45 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 128 14. 144
20. 00:35:55 Kuna Alois 1988 Kilpi racing team 125 15. 140
21. 00:36:23 Šnábl Petr 1984 Běžecký klub Čes. Spoř 122 16. 137
22. 00:36:30 Švarc Norbert 1972 Mílaři Domažlice 119 4. 185
23. 00:36:58 Karban Jan 1995 karbikesport 116 17. 134
24. 00:37:10 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 113 18. 131
25. 00:37:22 Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA 110 2. 195
26. 00:37:36 Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice 108 19. 128
27. 00:37:49 Jeníček Jan 1999 SK Sporting PB 106 2. 195
28. 00:37:51 Hájek Jan 1980 AC Čimelice 104 20. 125
29. 00:37:52 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 102 3. 190
30. 00:37:55 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 100 5. 180
31. 00:38:01 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 98 1. 200
32. 00:38:08 Nový Lukáš 1976 BH Triatlon 96 6. 176
33. 00:38:13 Širanec Peter 1981 Koněprusy 94 21. 122
34. 00:38:15 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 92 22. 119
35. 00:38:17 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 90 7. 172
36. 00:38:27 Urx Radek 1976 88 8. 168
37. 00:38:29 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 86 9. 164
38. 00:38:30 Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí 84 23. 116
39. 00:38:31 Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 82 10. 160
40. 00:38:41 Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1 80 2. 195
41. 00:38:49 Cibulka Lukáš 1993 78 24. 113
42. 00:38:57 Svatoň Michal 1979 76 25. 110
43. 00:39:00 Rataj Pavel 1969 Rokycany 74 11. 156
44. 00:39:04 Kasík Václav 1975 TK Březnice 72 12. 152
45. 00:39:08 Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 70 13. 148
46. 00:39:18 Lomský Tomáš 1984 Black Dub 68 26. 108
47. 00:39:26 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 66 27. 106
48. 00:39:29 Štěpánek Kamil 1985 RUN magazine team 64 28. 104
49. 00:39:30 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 62 14. 144
50. 00:39:37 Mejzr Dušan 1974 Veverky 60 15. 140
51. 00:39:39 Hesoun Tomáš 1987 58 29. 102
52. 00:39:48 Weinfurt Petr 1984 Bělčice 56 30. 100
53. 00:39:54 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 54 31. 98
54. 00:39:59 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 52 32. 96
55. 00:40:06 Trčka Ondřej 1981 Březnice 50 33. 94
56. 00:40:11 Škrlant Martin 1979 Žebrák 48 34. 92
57. 00:40:16 Brož Lubomír 1980 Příbram 46 35. 90
58. 00:40:22 Markup Michal 1986 Nova Sport 44 36. 88
59. 00:40:24 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 42 37. 86
60. 00:40:33 Homolka Petr 1974 Hořovice 40 16. 137
61. 00:40:37 Bukovjan Petr 1985 BUKY MALAMUT 39 38. 84
62. 00:40:43 Novák Václav 1963 Sokol Milevsko 38 4. 185
63. 00:40:46 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 37 39. 82
64. 00:40:54 Souček Filip 1984 Tochovice 36 40. 80
65. 00:40:56 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 35 5. 180
66. 00:41:02 Podlena Václav 1984 Plzeň 34 41. 78
67. 00:41:05 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 33 3. 190
68. 00:41:12 Charvát Jan 1998 Zaječov 32 42. 76
69. 00:41:13 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 31 17. 134
70. 00:41:17 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 30 43. 74
71. 00:41:20 Hejzlar Jaroslav 1957 Praha 10 29 4. 185
72. 00:41:22 Král Jiří 1964 Písek 28 6. 176
73. 00:41:37 Dubský Dalibor 1971 Plzeň 27 18. 131
74. 00:41:45 Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy 26 7. 172
75. 00:41:46 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 25 44. 72
76. 00:41:53 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 24 8. 168
77. 00:41:55 Flachs Michal 1987 Podlesí 23 45. 70
78. 00:42:01 Břicháček Miloš 1981 Počaply 22 46. 68
79. 00:42:03 Marx William 1980 21 47. 66
80. 00:42:03 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 20 19. 128
81. 00:42:06 Vitásek Josef 1958 Buková 19 5. 180
82. 00:42:07 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 18 9. 164
83. 00:42:14 Lisner Jakub 1985 Rokycany 17 48. 64
84. 00:42:22 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 16 20. 125
85. 00:42:26 Nedvěd Roman 1998 AK Škoda Plzeň 15 50. 60
86. 00:42:26 Černý Lukáš 1988 Nárysov 14 49. 62
87. 00:42:33 Špína Martin 1974 Milfisk alto 13 21. 122
88. 00:42:39 Diviš Miroslav 1995 12 51. 58
89. 00:42:39 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 11 52. 56
90. 00:42:53 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 10 22. 119
91. 00:43:00 Citerbart Martin 1988 Ciťa 9 53. 54
92. 00:43:24 Hrabík Hynek 1991 AC Fit řízci 8 54. 52
93. 00:43:24 Šnobl Jiří 1959 Příbram 7 10. 160
94. 00:43:27 Grubner Jan 1994 Kotenčice 6 55. 50
95. 00:43:29 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 5 23. 116
96. 00:43:31 Polívka Jan 1988 Vranovice Ural 4 56. 48
97. 00:43:31 David Hartman 1980 České Budějovice 3 57. 46
98. 00:43:43 Volf Jiří 1991 TJ Sokol Mirovice 2 58. 44
99. 00:43:43 Rampas Václav 1967 1 11. 156
100. 00:43:50 Jobek Ondřej 1996 Příbram 0 60. 40
101. 00:43:50 Horáček Petr 1980 0 59. 42
102. 00:43:53 Havel Jan 1986 BET-AT-HOME.COM 0 62. 38
103. 00:43:53 Smítal Jan 1985 Drahlín 0 61. 39
104. 00:44:04 Uldrych Dušan 1978 0 24. 113
105. 00:44:12 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 0 63. 37
106. 00:44:25 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 0 25. 110
107. 00:44:27 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 0 12. 152
108. 00:44:37 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 0 13. 148
109. 00:44:44 Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 0 64. 36
110. 00:44:53 Hutera Milan 1978 0 26. 108
111. 00:44:54 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 0 6. 176
112. 00:45:01 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 0 27. 106
113. 00:45:09 Zeithaml Matěj 1984 0 65. 35
114. 00:45:11 Chvojka Štěpán 1991 Velké Hamry 0 66. 34
115. 00:45:25 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 0 28. 104
116. 00:45:25 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 0 7. 172
117. 00:45:34 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 0 67. 33
118. 00:45:38 Dvořák Filip 1991 0 68. 32
119. 00:45:43 Beniška Michal 1978 Písek Semice 0 29. 102
120. 00:45:45 Hána Petr 1960 Sport Medica Rokycany 0 14. 144
121. 00:45:51 Altschmied Radek 1981 Laufteam Písek 0 69. 31
122. 00:45:52 Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál 0 71. 29
123. 00:45:52 Vyhlas Tomáš 1982 Nejlepší OOP na ÚO PB 0 72. 28
124. 00:45:52 Červenka Martin 1981 0 70. 30
125. 00:45:55 Štika Dušan 1972 Březnice 0 30. 100
126. 00:46:02 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 0 73. 27
127. 00:46:07 Vašíček Petr 1981 PCHELP.Pb 0 74. 26
128. 00:46:13 Tvrdík Miroslav 1978 BeFit Příbram 0 31. 98
129. 00:46:15 Král Václav 1983 Plzeň 0 75. 25
130. 00:46:15 Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko 0 76. 24
131. 00:46:24 Boukal Josef 1994 0 77. 23
132. 00:46:28 Kubr Martin 1974 AC Laura 0 32. 96
133. 00:46:34 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 0 8. 168
134. 00:46:39 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 0 33. 94
135. 00:46:43 Barták Robert 1967 Březnice 0 15. 140
136. 00:46:46 Turek Jiří 1962 Chaloupky 0 16. 137
137. 00:46:57 Vácha Tomáš 1991 0 78. 22
138. 00:47:00 Kuban Lukáš 1987 0 79. 21
139. 00:47:03 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 0 80. 20
140. 00:47:15 Herman Petr 1974 Euro Sitex 0 34. 92
141. 00:47:20 Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram 0 81. 19
142. 00:47:34 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 0 9. 164
143. 00:47:36 Štilec Jindřich 1979 0 82. 18
144. 00:47:41 Haník Michal 1990 0 83. 17
145. 00:47:43 Kučera Václav 1976 Sparta Věšín 0 35. 90
146. 00:47:44 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 0 36. 88
147. 00:47:45 Kulovaný Martin 1973 Jindřichův Hradec 0 37. 86
148. 00:47:55 Vlk Pavel 1969 0 38. 84
149. 00:47:58 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 0 84. 16
150. 00:48:00 Vošmik Jiří 1985 0 85. 15
151. 00:48:02 Gabriel Miloš 1972 Basicshop.cz 0 39. 82
152. 00:48:04 Mansfield Jim 1975 0 40. 80
153. 00:48:07 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 17. 134
154. 00:48:08 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 0 41. 78
155. 00:48:10 Štěpánek Petr 1976 Sokol Petrovice 0 42. 76
156. 00:48:12 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 0 19. 128
157. 00:48:12 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 18. 131
158. 00:48:18 Krameš Jaroslav 1974 Praha 8-Trója 0 43. 74
159. 00:48:22 Šedivý Jan 1984 Vyběhej se 0 86. 14
160. 00:48:30 Hubička Filip 1975 Družec 0 44. 72
161. 00:48:37 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 0 1. 200
162. 00:48:41 Nohýnek Lukáš 1982 Spartak Rožmitál 0 87. 13
163. 00:48:42 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 0 88. 12
164. 00:48:44 Folbrecht Lukáš 1978 Fanklub Ivety Bartošové 0 45. 70
165. 00:48:55 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 0 20. 125
166. 00:49:04 Hřídel Radek 1974 Příbram 0 46. 68
167. 00:49:05 Bauer Martin 1977 Chlustina 0 48. 64
168. 00:49:05 Flíček Libor 1974 Čápata Březnice 0 47. 66
170. 00:49:22 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 2. 195
171. 00:49:33 Holák František 1979 0 90. 10
172. 00:49:37 Skalický Jan 1981 Láz 0 91. 9
173. 00:49:51 Haken Tomáš 1977 JINCE 0 49. 62
174. 00:49:52 Procházka Jan 1996 Walkers 0 92. 8
175. 00:49:53 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 0 50. 60
176. 00:50:08 Čejka František 1984 FBK Ježci Rožmitál 0 93. 7
177. 00:50:18 Škopec Jan 1977 Sokol Trhové Dušníky 0 51. 58
178. 00:50:32 Pondělíček Radko 1982 nic 0 94. 6
179. 00:50:38 Filip Karel 1955 MK Kladno 0 10. 160
180. 00:50:42 Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov 0 11. 156
181. 00:50:55 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 0 52. 56
182. 00:51:02 Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 0 53. 54
183. 00:51:05 Novotný Pavel 1976 Brno 0 54. 52
184. 00:51:05 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 3. 190
185. 00:51:15 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 0 4. 185
186. 00:51:18 Marsa Martin 1974 0 55. 50
187. 00:51:21 Maršík Zdeněk 1986 Draci 0 95. 5
188. 00:51:30 Žalud Roman 1990 Life Gym Příbram 0 96. 4
189. 00:51:31 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 97. 3
190. 00:51:34 Chalupa Jan 1981 Fabiánv Prostředník 0 98. 2
191. 00:51:36 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 0 56. 48
192. 00:51:39 Břicháček Lukáš 1988 0 99. 1
193. 00:51:46 Hons Pavel 1980 0 100. 0
194. 00:51:55 Fiřtík Václav 1984 Rapid Vídeň 0 101. 0
195. 00:52:03 Padevět Vojtěch 1994 0 102. 0
196. 00:52:19 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 0 21. 122
197. 00:52:29 Dvořák Viktor 1970 Praha 0 57. 46
198. 00:52:38 Šmídl Václav 1989 0 103. 0
199. 00:52:40 Landauer Ervín 1993 Rodina základ života :) 0 104. 0
200. 00:52:44 Strejc Václav 1956 Nepomuk 0 12. 152
201. 00:52:53 Gregor Martin 1971 Komárov 0 58. 44
202. 00:52:56 Kára Milan 1972 0 59. 42
203. 00:53:03 Mráz Miloslav 1949 Blatná 0 13. 148
204. 00:53:04 Beran Luboš 1975 0 60. 40
205. 00:53:11 Vávra Pavel 1990 Vorvani 0 105. 0
206. 00:53:25 Matějka Jiří 1975 Autoklub ČR 0 61. 39
207. 00:53:32 Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál 0 14. 144
208. 00:53:38 Bláha Stanislav 1978 Zdravý trénink 0 62. 38
209. 00:53:41 Novotný Pavel 1980 Jince 0 106. 0
210. 00:53:52 Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí 0 63. 37
211. 00:53:52 Vávra Jan 1976 0 64. 36
212. 00:54:11 Karas Jiří 1998 0 107. 0
213. 00:54:20 Karas Jiří 1964 0 22. 119
214. 00:54:21 Matějka Josef 1977 0 65. 35
215. 00:54:34 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 0 5. 180
216. 00:54:39 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 0 23. 116
217. 00:54:55 Volf Jan 1989 0 108. 0
218. 00:55:30 Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha 0 24. 113
219. 00:55:39 Sirůček Kamil 1979 Příbram 0 109. 0
220. 00:55:55 Kocian Luděk 1942 AVC Praha 0 6. 176
221. 00:55:58 Burda David 1994 0 110. 0
222. 00:56:05 Jezbera Jakub 1992 0 111. 0
223. 00:56:05 Brož David 1985 SDH Týček 0 112. 0
225. 00:56:12 Pecka Luboš 1987 0 113. 0
226. 00:56:24 Vršecký Aleš 1971 0 66. 34
227. 00:56:31 Řezáč Martin 1997 0 114. 0
228. 00:56:33 Huml Marek 1973 0 67. 33
229. 00:56:39 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 0 15. 140
230. 00:57:33 Janoušek Jiří 1996 0 115. 0
231. 00:58:21 Brt Milan 1959 Unhošť 0 26. 108
232. 00:58:22 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 0 116. 0
233. 00:58:23 Trčka Aleš 1983 OOP Motyky 0 117. 0
234. 00:58:25 Řezáč Luboš 1988 0 118. 0
235. 00:58:51 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 120. 0
236. 00:58:51 Hencl Kamil 1984 B-Tech 0 119. 0
237. 00:59:14 Zítek Martin 1970 0 68. 32
238. 00:59:25 Hlaváč Milan 1976 0 69. 31
239. 01:00:49 Hanusek František 1974 0 70. 30
240. 01:00:56 Sýkora Libor 1972 KST Jirkov 0 71. 29
241. 01:01:53 Pilin Petr 1979 ACNSN 0 121. 0
242. 01:02:05 Tomšovský Václav 1949 bez klubové příslušnosti 0 16. 137
243. 01:03:50 Matějka Josef 2000 0 3. 190
244. 01:12:08 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 0 17. 134

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, Fotky: Behrb

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: