Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 14.4.2018 - Jarní běh pro zdraví

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:38:42 Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B. 200 1. 200
2. 00:38:47 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:39:15 Medová Ivana 1977 Zbečno 190 2. 195
4. 00:39:41 Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team 185 3. 190
5. 00:39:57 Kubínová Ivana 1980 180 4. 185
6. 00:41:46 Povalová Eva 1984 176 1. 200
7. 00:41:56 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 172 5. 180
8. 00:42:13 Spudilová Michala 1979 LIMAX MAXIMUS 168 6. 176
9. 00:42:43 Kroupova Petra 1984 164 2. 195
10. 00:42:46 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 7. 172
11. 00:42:48 Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk 156 8. 168
12. 00:42:49 Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun 152 9. 164
13. 00:43:05 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 148 3. 190
14. 00:43:27 Chocholová Jana 1978 Praha 2 144 10. 160
15. 00:43:48 Klášterková Veronika 1990 SK pražských hasičů 140 4. 185
16. 00:43:53 Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka 137 11. 156
17. 00:43:59 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 134 2. 195
18. 00:44:05 Lenemayer Jana 1983 Nový Knín 131 12. 152
19. 00:44:09 Gregorová Daniela 1974 Komárov 128 13. 148
20. 00:44:59 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 125 3. 190
21. 00:45:16 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 122 14. 144
22. 00:45:32 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 119 4. 185
23. 00:45:37 Bartoňová Jana 1982 116 15. 140
24. 00:45:50 Kašpírková Radka 1981 Dobříš 113 16. 137
25. 00:46:13 Pelová Milena 1972 Kladno 110 5. 180
26. 00:46:33 Švagrová Krystýna 2000 Dobříš 108 1. 200
27. 00:46:37 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 106 6. 176
28. 00:47:04 Krejčíková Jana 1982 104 17. 134
29. 00:47:25 Pačandová Dana 1971 Hejvys intimmate Team 102 7. 172
30. 00:47:55 Hartmanová Stanislava 1958 --- 100 1. 200
31. 00:48:12 Freudlová Erika 1980 Mníšek p. Brdy 98 18. 131
32. 00:48:15 Bičarová Veronika 1994 - 96 5. 180
33. 00:49:41 Krůtová Marcela 1971 Lhota 94 8. 168
34. 00:49:53 Dostalova Anna 1982 Klub sportujicich lenochu 92 19. 128
35. 00:50:03 Nováková Lenka 1975 90 20. 125
36. 00:50:23 Treybalová Zuzka 1968 -- 88 9. 164
37. 00:50:32 Dudášová Julie 1990 Dobříš 86 6. 176
38. 00:51:05 Vokušová Dana 1977 Liberec 84 21. 122
39. 00:51:41 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 82 2. 195
40. 00:51:51 Zápotocká Alena 1976 Příbram 80 22. 119
41. 00:51:53 Sirůčková Jana 1980 Příbram 78 23. 116
42. 00:52:26 Appeltová Silvie 1990 LIMAX MAXIMUS 76 7. 172
43. 00:52:28 Suchopárová Gabriela 1996 Run() 74 8. 168
44. 00:52:58 Ichová Lenka 1976 Řitka 72 24. 113
45. 00:53:24 Tymichová Ivana 1980 Academia Latina 70 25. 110
46. 00:53:42 Hrkalová Mirka 1981 Šneci v běhu 68 26. 108
47. 00:54:38 Nerglová Květa 1986 - 66 9. 164
48. 00:54:57 Štemberová Michaela 1983 -- 64 27. 106
49. 00:55:16 Pešková Jana 1981 - 62 28. 104
50. 00:55:22 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 60 29. 102
51. 00:56:00 Novotná Lenka 1971 Panenské Břežany 58 10. 160
52. 00:56:20 Škráčková Lucie 1983 Hejvy's intimmate team 56 30. 100
53. 00:57:00 Krátká Jarka 1982 - 54 31. 98
54. 00:57:25 Zemanová Petra 1981 Šneci v běhu 52 32. 96
55. 00:57:31 Laštovková Klára 1976 Praha 4 50 33. 94
56. 00:58:30 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 48 3. 190
57. 00:58:47 Vyvryčuková Viula 1998 Dobříš 46 10. 160
58. 01:00:42 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 44 34. 92
59. 01:01:23 Popjuková Květa 1978 - 42 35. 90
60. 01:05:11 Bartošová Milada 1953 Příbram 40 1. 200
61. 01:06:26 Suchopárová Ivana 1969 Dobříš 39 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

výsledky jarního běhu: Dospělí, Děti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: