Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 14.4.2018 - Jarní běh pro zdraví

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:38:42 Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B. 200 1. 200
2. 00:38:47 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:39:15 Medová Ivana 1977 Zbečno 190 2. 195
4. 00:39:41 Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team 185 3. 190
5. 00:39:57 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 4. 185
6. 00:41:46 Povalová Eva 1984 176 1. 200
7. 00:41:56 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 172 5. 180
8. 00:42:13 Spudilová Michala 1979 LIMAX MAXIMUS 168 6. 176
9. 00:42:43 Kroupova Petra 1984 164 2. 195
10. 00:42:46 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 7. 172
11. 00:42:48 Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk 156 8. 168
12. 00:42:49 Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun 152 9. 164
13. 00:43:05 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 148 3. 190
14. 00:43:27 Chocholová Jana 1978 Praha 2 144 10. 160
15. 00:43:48 Klášterková Veronika 1990 SK pražských hasičů 140 4. 185
16. 00:43:53 Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka 137 11. 156
17. 00:43:59 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 134 2. 195
18. 00:44:05 Lenemayer Jana 1983 Nový Knín 131 12. 152
19. 00:44:09 Gregorová Daniela 1974 Komárov 128 13. 148
20. 00:44:59 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 125 3. 190
21. 00:45:16 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 122 14. 144
22. 00:45:32 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 119 4. 185
23. 00:45:37 Bartoňová Jana 1982 116 15. 140
24. 00:45:50 Kašpírková Radka 1981 Dobříš 113 16. 137
25. 00:46:13 Pelová Milena 1972 Kladno 110 5. 180
26. 00:46:33 Švagrová Krystýna 2000 Dobříš 108 1. 200
27. 00:46:37 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 106 6. 176
28. 00:47:04 Krejčíková Jana 1982 104 17. 134
29. 00:47:25 Pačandová Dana 1971 Hejvys intimmate Team 102 7. 172
30. 00:47:55 Hartmanová Stanislava 1958 --- 100 1. 200
31. 00:48:12 Freudlová Erika 1980 Mníšek p. Brdy 98 18. 131
32. 00:48:15 Bičarová Veronika 1994 - 96 5. 180
33. 00:49:41 Krůtová Marcela 1971 Lhota 94 8. 168
34. 00:49:53 Dostalova Anna 1982 Klub sportujicich lenochu 92 19. 128
35. 00:50:03 Nováková Lenka 1975 90 20. 125
36. 00:50:23 Treybalová Zuzka 1968 -- 88 9. 164
37. 00:50:32 Dudášová Julie 1990 Dobříš 86 6. 176
38. 00:51:05 Vokušová Dana 1977 Liberec 84 21. 122
39. 00:51:41 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 82 2. 195
40. 00:51:51 Zápotocká Alena 1976 Příbram 80 22. 119
41. 00:51:53 Sirůčková Jana 1980 Příbram 78 23. 116
42. 00:52:26 Appeltová Silvie 1990 LIMAX MAXIMUS 76 7. 172
43. 00:52:28 Suchopárová Gabriela 1996 Run() 74 8. 168
44. 00:52:58 Ichová Lenka 1976 Řitka 72 24. 113
45. 00:53:24 Tymichová Ivana 1980 Academia Latina 70 25. 110
46. 00:53:42 Hrkalová Mirka 1981 Šneci v běhu 68 26. 108
47. 00:54:38 Nerglová Květa 1986 - 66 9. 164
48. 00:54:57 Štemberová Michaela 1983 -- 64 27. 106
49. 00:55:16 Pešková Jana 1981 - 62 28. 104
50. 00:55:22 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 60 29. 102
51. 00:56:00 Novotná Lenka 1971 Panenské Břežany 58 10. 160
52. 00:56:20 Škráčková Lucie 1983 Hejvy's intimmate team 56 30. 100
53. 00:57:00 Krátká Jarka 1982 - 54 31. 98
54. 00:57:25 Zemanová Petra 1981 Šneci v běhu 52 32. 96
55. 00:57:31 Laštovková Klára 1976 Praha 4 50 33. 94
56. 00:58:30 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 48 3. 190
57. 00:58:47 Vyvryčuková Viula 1998 Dobříš 46 10. 160
58. 01:00:42 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 44 34. 92
59. 01:01:23 Popjuková Květa 1978 - 42 35. 90
60. 01:05:11 Bartošová Milada 1953 Příbram 40 1. 200
61. 01:06:26 Suchopárová Ivana 1969 Dobříš 39 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

výsledky jarního běhu: Dospělí, Děti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: