Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.5.2018 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:55:18 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:55:49 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 195 2. 195
3. 00:56:54 Šamanová Simona 2000 Loko Beroun 190 1. 200
4. 00:57:11 Medová Ivana 1977 Zbečno 185 3. 190
5. 00:57:24 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 4. 185
6. 00:58:15 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 176 1. 200
7. 01:00:47 Kerbanová Vendula 1983 VSK Humanita Praha 172 5. 180
8. 01:00:52 Povalová Eva 1984 168 1. 200
9. 01:01:13 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 2. 195
10. 01:02:21 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 6. 176
11. 01:02:27 Mračnová Karolína 2000 Tri Klub Příbram 156 2. 195
12. 01:03:06 Gregorová Daniela 1974 Komárov 152 7. 172
13. 01:04:26 Křenková Renata 1980 148 8. 168
14. 01:05:43 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 144 3. 190
15. 01:05:48 Bartoňová Jana 1982 140 9. 164
16. 01:05:53 Jandurová Iva 1985 za sebe 137 2. 195
17. 01:07:13 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 134 4. 185
18. 01:07:33 Červená Olga 1964 BK Elán Zruč 131 5. 180
19. 01:09:47 Krátká Jana 1992 128 3. 190
20. 01:10:00 Burianová Andrea 1989 125 4. 185
21. 01:11:59 Hartmanová Stanislava 1958 --- 122 1. 200
22. 01:12:04 Krůtová Marcela 1971 Lhota 119 6. 176
23. 01:12:44 Sedláčková Denisa 1977 116 10. 160
24. 01:16:04 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 113 2. 195
25. 01:16:25 Nováková Lenka 1975 110 11. 156
26. 01:17:02 Vaňková Silvie 1972 VanRun Stod 108 7. 172
27. 01:17:29 Matulová Alice 1978 relax 106 12. 152
28. 01:18:51 Skalická Vlasta 1951 TaH Praha 104 1. 200
29. 01:23:43 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 102 3. 190
30. 01:23:43 Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun 100 5. 180
31. 01:24:34 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 98 8. 168
32. 01:25:44 Bartošová Milada 1953 Příbram 96 2. 195
33. 01:35:56 Pražáková Pavla 1976 Praha 3 94 13. 148

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti, celkové, 25 - kategorie, 12 - kategorie


Zajíc cup

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: