Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.5.2018 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:36:14 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
2. 01:39:52 Ďuk Jan 1981 Hisport team 195 1. 200
3. 01:42:36 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 190 2. 195
4. 01:42:49 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 3. 190
5. 01:43:48 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 01:44:19 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 4. 185
7. 01:48:52 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 172 5. 180
8. 01:49:01 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 168 6. 176
9. 01:49:05 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 164 2. 195
10. 01:54:53 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 160 3. 190
11. 01:56:28 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 156 7. 172
12. 01:56:47 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 152 4. 185
13. 01:57:44 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 148 5. 180
14. 01:58:31 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 144 8. 168
15. 01:58:41 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 140 9. 164
16. 01:59:34 Matějka Josef 1973 Praha 9 137 6. 176
17. 02:01:21 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 134 2. 195
18. 02:01:53 Zeman Václav 1984 Bell 131 10. 160
19. 02:02:08 Karban Zdeněk 1977 -- 128 7. 172
20. 02:02:10 Dušek Jaroslav 1982 --- 125 11. 156
21. 02:03:27 Turský Tomáš 1983 --- 122 12. 152
22. 02:07:29 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 119 8. 168
23. 02:09:05 Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha 116 9. 164
24. 02:09:30 Voříšek Jaroslav 1956 113 1. 200
25. 02:10:15 Svátek Lubomír 1958 Praha 110 2. 195
26. 02:12:09 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 13. 148
27. 02:12:11 Šíp Michal 1983 --- 106 14. 144
28. 02:12:28 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 104 3. 190
29. 02:13:05 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 102 4. 185
30. 02:13:40 Šnobl Jiří 1959 Příbram 100 3. 190
31. 02:14:18 Brožík Valdemar 1976 --- 98 10. 160
32. 02:15:37 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 96 11. 156
33. 02:16:56 Štika Dušan 1972 Březnice 94 12. 152
34. 02:17:39 Bambas Petr 1981 --- 92 15. 140
35. 02:17:57 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 90 13. 148
36. 02:19:06 Horváth Pavel 1975 88 14. 144
37. 02:21:13 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 86 15. 140
38. 02:21:50 Kozelka Pavel 1988 --- 84 16. 137
39. 02:21:51 Man Lukáš 1986 PN Bohnice Praha 82 17. 134
40. 02:22:42 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 80 18. 131
41. 02:23:46 Kopal Jakub 1990 Jiskra Lisovice 78 19. 128
42. 02:24:05 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 76 5. 180
43. 02:24:33 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 74 4. 185
44. 02:31:25 Vlk Pavel 1969 72 16. 137
45. 02:35:48 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 70 5. 180
46. 02:37:00 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 68 17. 134
47. 02:41:52 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 66 18. 131
48. 02:53:20 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 64 6. 176
49. 03:02:42 Josl Lubomir 1962 Praha 62 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti, celkové, 25 - kategorie, 12 - kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: