Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody i štafety Podrobnosti Přihlášení (71)
6.10. Hořovický cvoček Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.1.2019 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:40:22 Aschermannová Petra 1993 OK Kamenice 200 1. 200
2. 00:43:06 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:45:37 Povalová Eva 1984 190 2. 195
4. 00:45:55 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:46:32 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 3. 190
6. 00:46:42 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 176 2. 195
7. 00:47:26 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 172 3. 190
8. 00:47:39 Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost 168 2. 195
9. 00:49:46 Jandurová Iva 1985 za sebe 164 3. 190
10. 00:49:49 Kudrová Nelly 1980 Kesnerka 160 4. 185
11. 00:50:28 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 156 1. 200
12. 00:50:31 Podoláková Martina 1989 Nitra 152 4. 185
13. 00:50:51 Kafková Lucie 1982 Zdice 148 5. 180
14. 00:51:01 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 144 4. 185
15. 00:51:36 Gregorová Daniela 1974 Komárov 140 5. 180
16. 00:51:45 Rumpíková Kristina 1989 137 5. 180
17. 00:51:49 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 134 6. 176
18. 00:52:25 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 131 6. 176
19. 00:53:37 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 128 6. 176
20. 00:54:57 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 125 7. 172
21. 00:55:08 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 122 2. 195
22. 00:55:15 Reschová Pavla 1974 Střela Žebrák 119 8. 168
23. 00:55:48 Stibalová Petra 1976 Broumy 116 7. 172
24. 00:55:51 Kárová Iveta 1977 Maratonci 113 8. 168
25. 00:56:03 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 110 9. 164
26. 00:56:08 Svobodová Dana 1952 Příbram 108 1. 200
27. 00:58:16 Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd 106 10. 160
28. 00:58:52 Merhoutová Veronika 1982 Jince 104 11. 156
29. 01:00:35 Charvátová Věra 1978 Kvaň 102 12. 152
30. 01:01:04 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 100 13. 148
31. 01:02:11 Urxová Jana 1973 RAC Cerhovice 98 9. 164
32. 01:04:40 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 96 10. 160
33. 01:04:46 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 94 14. 144

Soubory k závodu od pořadatelů:

Sněhové radovánky pro Kubričana

Jasný favorit Pavel Kubričan pojal dnešní závod ryze takticky a dlouho se držel skryt před větrem ve vedoucí skupině s Petrem Minaříkem, Martinem Černým, Tomášem Šťastným a Hostičkou, kterým v závěru jednoduše utekl v posledním asfaltovém stoupání.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: