Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.1.2019 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:40:22 Aschermannová Petra 1993 OK Kamenice 200 1. 200
2. 00:43:06 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:45:37 Povalová Eva 1984 190 2. 195
4. 00:45:55 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:46:32 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 3. 190
6. 00:46:42 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 176 2. 195
7. 00:47:26 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 172 3. 190
8. 00:47:39 Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost 168 2. 195
9. 00:49:46 Jandurová Iva 1985 za sebe 164 3. 190
10. 00:49:49 Kudrová Nelly 1980 Kesnerka 160 4. 185
11. 00:50:28 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 156 1. 200
12. 00:50:31 Podoláková Martina 1989 Nitra 152 4. 185
13. 00:50:51 Kafková Lucie 1982 Zdice 148 5. 180
14. 00:51:01 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 144 4. 185
15. 00:51:36 Gregorová Daniela 1974 Komárov 140 5. 180
16. 00:51:45 Rumpíková Kristina 1989 137 5. 180
17. 00:51:49 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 134 6. 176
18. 00:52:25 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 131 6. 176
19. 00:53:37 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 128 6. 176
20. 00:54:57 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 125 7. 172
21. 00:55:08 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 122 2. 195
22. 00:55:15 Reschová Pavla 1974 Střela Žebrák 119 8. 168
23. 00:55:48 Stibalová Petra 1976 Broumy 116 7. 172
24. 00:55:51 Kárová Iveta 1977 Maratonci 113 8. 168
25. 00:56:03 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 110 9. 164
26. 00:56:08 Svobodová Dana 1952 Příbram 108 1. 200
27. 00:58:16 Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd 106 10. 160
28. 00:58:52 Merhoutová Veronika 1982 Jince 104 11. 156
29. 01:00:35 Charvátová Věra 1978 Kvaň 102 12. 152
30. 01:01:04 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 100 13. 148
31. 01:02:11 Urxová Jana 1973 RAC Cerhovice 98 9. 164
32. 01:04:40 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 96 10. 160
33. 01:04:46 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 94 14. 144

Soubory k závodu od pořadatelů:

Sněhové radovánky pro Kubričana

Jasný favorit Pavel Kubričan pojal dnešní závod ryze takticky a dlouho se držel skryt před větrem ve vedoucí skupině s Petrem Minaříkem, Martinem Černým, Tomášem Šťastným a Hostičkou, kterým v závěru jednoduše utekl v posledním asfaltovém stoupání.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: