Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.1.2019 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:34:44 Kubričan Pavel 1983 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2 . 00:35:06 Minařík Petr 1976 Rokycany 195 1. 200
3 . 00:35:08 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 190 2. 195
4 . 00:35:24 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 185 2. 195
5 . 00:35:50 Hostička Jan 1979 Příbram 180 3. 190
6 . 00:36:07 Širanec Peter 1981 Koněprusy 176 3. 190
7 . 00:36:17 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 172 1. 200
8 . 00:36:22 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 168 4. 185
9 . 00:36:30 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 164 2. 195
10 . 00:37:22 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 160 5. 180
11 . 00:38:01 Landovský Tomáš 1991 Pivní roztocká strana 156 6. 176
12 . 00:38:18 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 152 7. 172
13 . 00:38:20 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 148 4. 185
14 . 00:38:22 Stančík Tomáš 1976 Plzeň 144 5. 180
15 . 00:38:27 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 140 8. 168
16 . 00:38:50 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 137 9. 164
17 . 00:38:56 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 134 3. 190
18 . 00:38:59 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 131 10. 160
19 . 00:39:07 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 128 6. 176
20 . 00:39:10 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 125 11. 156
21 . 00:39:18 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 122 7. 172
22 . 00:39:58 Rataj Pavel 1969 Rokycany 119 4. 185
23 . 00:40:08 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 116 12. 152
24 . 00:40:20 Charvát Jan 1998 Zaječov 113 13. 148
25 . 00:40:46 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 110 1. 200
26 . 00:41:06 Raboch Ivan 1966 Žebrák 108 5. 180
27 . 00:41:13 Pergler Lukáš 1992 Komárov 106 14. 144
28 . 00:41:30 Beneš Vladimír 1969 Joskatel Team/ Mratín 104 6. 176
29 . 00:42:22 Hána Petr 1960 Sport Medica Rokycany 102 7. 172
30 . 00:42:26 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 100 8. 168
31 . 00:42:31 Škrlant Martin 1979 Žebrák 98 9. 164
32 . 00:42:34 Zeman Zbyšek 1969 TK Slavie Plzeň 96 8. 168
33 . 00:42:43 Cindr Martin 1983 ABT Česana Rohozec 94 15. 140
34 . 00:42:49 Flachs Michal 1987 Podlesí 92 16. 137
35 . 00:43:21 Barcal Richard 1981 dos amigos 90 17. 134
36 . 00:43:35 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 88 10. 160
37 . 00:43:38 Turek Jiří 1962 Chaloupky 86 9. 164
38 . 00:43:38 Zíka Jan 1979 Zdar Bar 84 11. 156
39 . 00:43:50 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 82 10. 160
40 . 00:44:11 Vitásek Josef 1958 Buková 80 2. 195
41 . 00:44:14 Cibulka Lukáš 1993 78 18. 131
42 . 00:44:29 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 76 12. 152
43 . 00:44:34 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 74 11. 156
44 . 00:44:43 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 72 13. 148
45 . 00:44:55 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 70 19. 128
46 . 00:44:58 Holeček Michal 1974 Karlštejn 68 14. 144
47 . 00:45:05 Keckstein Tomáš 1990 Tlustice 66 20. 125
48 . 00:45:10 Vokůrka Tomáš 1974 Doubravan Újezd 64 15. 140
49 . 00:45:35 Plešmíd Václav 1994 Komárov 62 21. 122
50 . 00:45:35 Křížek Martin 1992 Union Cerhovice 60 22. 119
51 . 00:45:36 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 58 16. 137
52 . 00:45:38 Kros Tomáš 1968 RH Mrtník 56 12. 152
53 . 00:45:39 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 54 3. 190
54 . 00:45:44 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 52 17. 134
55 . 00:45:53 Řezáč Václav 1987 Příbram 50 23. 116
56 . 00:45:57 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 48 13. 148
57 . 00:45:58 Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 46 18. 131
58 . 00:46:01 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 44 14. 144
59 . 00:46:11 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 42 19. 128
60 . 00:46:50 Maruš Lukáš 1980 40 24. 113
61 . 00:47:08 Procházka Pavel 1993 Dlouhoprsťák 39 25. 110
62 . 00:47:15 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 38 26. 108
63 . 00:47:18 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 37 20. 125
64 . 00:47:23 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 36 15. 140
65 . 00:47:25 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 35 16. 137
66 . 00:47:37 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 34 21. 122
67 . 00:47:42 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 33 4. 185
68 . 00:48:09 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 32 27. 106
69 . 00:48:27 Pech Luboš 1974 Bohutín 31 22. 119
70 . 00:48:33 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 30 17. 134
71 . 00:48:38 Erdinger Josef 1981 Komárov 29 28. 104
72 . 00:48:51 Král Stanislav 1983 Run the world 28 23. 116
73 . 00:49:33 Skalický Jan 1981 Láz 27 29. 102
74 . 00:49:42 Kořán Jiří 1990 26 30. 100
75 . 00:49:49 Bauer Martin 1977 Chlustina 25 24. 113
76 . 00:49:59 Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 24 18. 131
77 . 00:50:15 Jung Roman 1979 Zavodou 23 25. 110
78 . 00:50:22 Ludvík Václav 1982 Zbiroh 22 31. 98
79 . 00:50:27 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 21 19. 128
80 . 00:51:32 Stupka Jirka 1988 Hředle 20 32. 96
81 . 00:51:33 Fleišer Jaroslav 1995 Hředle 19 33. 94
82 . 00:51:50 Svoboda Jan 1943 Příbram 18 1. 200
83 . 00:52:12 Benda Jaroslav 1991 Jerusalém 17 34. 92
84 . 00:52:45 Dítě Martin 1968 Štěchovice 16 20. 125
85 . 00:52:47 Pásztor Tomáš 1988 Jince 15 35. 90
86 . 00:52:49 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 14 5. 180
87 . 00:53:09 Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 13 26. 108
88 . 00:53:37 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 12 36. 88
89 . 00:54:29 Mach Jiří 1981 RAC 11 37. 86
90 . 00:54:33 Řápek Václav 1942 AVC Praha 10 2. 195
91 . 00:55:20 Kára Milan 1972 9 27. 106
92 . 00:55:35 Klindera Pavel 1994 Příbram 8 38. 84
93 . 00:56:13 Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun 7 28. 104
94 . 00:56:27 Škaryd Martin 1985 Příbram 6 39. 82
95 . 00:56:29 Vokurka Radek 1988 TOP RUN CLUB 5 40. 80
96 . 00:56:36 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 4 41. 78
97 . 00:56:43 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 3 21. 122
98 . 00:56:52 Pánek Michal 1981 Rožmitál pod Třemšínem 2 42. 76
99 . 00:58:16 Kyncl Radek 1976 Doubravan Újezd 1 29. 102
100 . 00:59:39 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 6. 176
101 . 01:00:17 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 0 22. 119
102 . 01:00:35 Charvát Jiří 1978 Kvaň 0 30. 100
103 . 01:02:10 Veselý Michal 1975 CK Záluží 0 31. 98
104 . 01:07:08 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 0 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Sněhové radovánky pro Kubričana

Jasný favorit Pavel Kubričan pojal dnešní závod ryze takticky a dlouho se držel skryt před větrem ve vedoucí skupině s Petrem Minaříkem, Martinem Černým, Tomášem Šťastným a Hostičkou, kterým v závěru jednoduše utekl v posledním asfaltovém stoupání.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: