Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.5.2019 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:36:10 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 200 1. 200
2. 00:36:30 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:37:07 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 190 1. 200
4. 00:39:05 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 185 2. 195
5. 00:39:35 Nováková Monika 1989 180 2. 195
6. 00:39:59 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 176 1. 200
7. 00:42:10 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 172 1. 200
8. 00:42:13 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 168 2. 195
9. 00:42:33 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 164 3. 190
10. 00:43:15 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 160 3. 190
11. 00:43:50 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 156 4. 185
12. 00:43:51 Mottlová Daniela 1991 Březnice 152 3. 190
13. 00:43:59 Kuncipálová Kateřina 1993 2. ZŠ Hořovice 148 4. 185
14. 00:44:25 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 144 4. 185
15. 00:44:28 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 140 5. 180
16. 00:44:31 Škvárová Michaela 1979 Nárysov 137 5. 180
17. 00:45:17 Hartmanová Stanislava 1958 --- 134 2. 195
18. 00:46:04 Krátká Jana 1992 131 6. 176
19. 00:46:46 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 128 5. 180
20. 00:46:56 Brabcová Jaroslava 1971 SVÚ Jihlava 125 6. 176
21. 00:47:05 Svobodová Dana 1952 Příbram 122 1. 200
22. 00:47:06 Krůtová Marcela 1971 Lhota 119 7. 172
23. 00:47:30 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 116 6. 176
24. 00:48:03 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 113 8. 168
25. 00:49:08 Hořejšová Hana 1960 Příbram 110 3. 190
26. 00:49:45 Nováková Lenka 1975 108 7. 172
27. 00:50:01 Sigmundová Blanka 1992 Ženy v naději 106 7. 172
28. 00:50:48 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 104 4. 185
29. 00:51:30 Melicharová Gabriela 1988 Rožmitál pod Třemšínem 102 8. 168
30. 00:53:41 Lojínová Martina 1976 Ženy v naději 100 8. 168
31. 00:54:04 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 98 9. 164
32. 00:54:11 Nuslová Kamila 1993 96 9. 164
33. 00:56:25 Matoušková Jitka 1977 Ženy v naději 94 9. 164
34. 00:57:19 Bartošová Milada 1953 Příbram 92 2. 195
35. 01:00:16 Cíglerová Olga 1973 90 10. 160
36. 01:00:29 Bílá Kateřina 1977 88 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod, dětské běhy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: