Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.9. Dobříšská osmička i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (172)
21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (50)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.5.2019 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:36:10 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 200 1. 200
2. 00:36:30 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:37:07 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 190 1. 200
4. 00:39:05 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 185 2. 195
5. 00:39:35 Nováková Monika 1989 180 2. 195
6. 00:39:59 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 176 1. 200
7. 00:42:10 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 172 1. 200
8. 00:42:13 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 168 2. 195
9. 00:42:33 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 164 3. 190
10. 00:43:15 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 160 3. 190
11. 00:43:50 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 156 4. 185
12. 00:43:51 Mottlová Daniela 1991 Březnice 152 3. 190
13. 00:43:59 Kuncipálová Kateřina 1993 2. ZŠ Hořovice 148 4. 185
14. 00:44:25 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 144 4. 185
15. 00:44:28 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 140 5. 180
16. 00:44:31 Škvárová Michaela 1979 Nárysov 137 5. 180
17. 00:45:17 Hartmanová Stanislava 1958 --- 134 2. 195
18. 00:46:04 Krátká Jana 1992 131 6. 176
19. 00:46:46 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 128 5. 180
20. 00:46:56 Brabcová Jaroslava 1971 SVÚ Jihlava 125 6. 176
21. 00:47:05 Svobodová Dana 1952 Příbram 122 1. 200
22. 00:47:06 Krůtová Marcela 1971 Lhota 119 7. 172
23. 00:47:30 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 116 6. 176
24. 00:48:03 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 113 8. 168
25. 00:49:08 Hořejšová Hana 1960 Příbram 110 3. 190
26. 00:49:45 Nováková Lenka 1975 108 7. 172
27. 00:50:01 Sigmundová Blanka 1992 Ženy v naději 106 7. 172
28. 00:50:48 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 104 4. 185
29. 00:51:30 Melicharová Gabriela 1988 Rožmitál pod Třemšínem 102 8. 168
30. 00:53:41 Lojínová Martina 1976 Ženy v naději 100 8. 168
31. 00:54:04 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 98 9. 164
32. 00:54:11 Nuslová Kamila 1993 96 9. 164
33. 00:56:25 Matoušková Jitka 1977 Ženy v naději 94 9. 164
34. 00:57:19 Bartošová Milada 1953 Příbram 92 2. 195
35. 01:00:16 Cíglerová Olga 1973 90 10. 160
36. 01:00:29 Bílá Kateřina 1977 88 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod, dětské běhy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: