Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.5.2019 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:28:14 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:30:18 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:30:21 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 1. 200
4. 00:30:27 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 185 1. 200
5. 00:31:25 Brabec Antonín 1973 České Budějovice 180 2. 195
6. 00:31:57 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 176 2. 195
7. 00:32:35 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 172 3. 190
8. 00:33:01 Hotový Ivo 1982 Fakeer Team 168 3. 190
9. 00:33:18 Burian Tomáš 1998 Višňová 164 4. 185
10. 00:33:27 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 160 4. 185
11. 00:33:29 Hvižď Leoš 1990 156 5. 180
12. 00:33:42 Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí 152 6. 176
13. 00:33:55 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 148 2. 195
14. 00:34:01 Pergler Lukáš 1992 Komárov 144 7. 172
15. 00:34:20 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 5. 180
16. 00:34:29 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 137 8. 168
17. 00:34:45 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 134 9. 164
18. 00:35:00 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 131 6. 176
19. 00:35:45 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 128 7. 172
20. 00:36:05 Vitásek Josef 1958 Buková 125 1. 200
21. 00:36:34 Žalud Miloš 1971 Spartak Sedlec 122 8. 168
22. 00:36:42 Král Václav 1983 Plzeň 119 10. 160
23. 00:37:11 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 116 3. 190
24. 00:37:13 Čížek Jan 1995 SK Namnice 113 11. 156
25. 00:37:15 Boukal Josef 1994 110 12. 152
26. 00:37:25 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 108 9. 164
27. 00:37:37 Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice 106 10. 160
28. 00:38:01 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 104 4. 185
29. 00:38:02 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 102 11. 156
30. 00:38:07 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 100 12. 152
31. 00:38:21 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 98 13. 148
32. 00:38:27 Dziegielewsky Piotr 1979 96 13. 148
33. 00:38:37 Erdinger Josef 1981 Komárov 94 14. 144
34. 00:38:40 Šnobl Jiří 1959 Příbram 92 2. 195
35. 00:38:45 Svoboda Petr 1986 Lazaři 90 15. 140
36. 00:38:47 Pech Luboš 1974 Bohutín 88 14. 144
37. 00:39:01 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 86 5. 180
38. 00:39:06 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 84 15. 140
39. 00:39:19 Štika Dušan 1972 Březnice 82 16. 137
40. 00:39:21 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 80 3. 190
41. 00:39:23 Bierhanzl David 1975 78 17. 134
42. 00:39:45 Jilg Petr 1986 CAMINO 76 16. 137
43. 00:39:55 Dušek Miloš 1977 SDH Třebsko 74 18. 131
44. 00:40:20 Vajner Martin 1974 - 72 19. 128
45. 00:40:59 Čapek Jan 1986 KUBA team 70 17. 134
46. 00:41:08 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 68 4. 185
47. 00:41:25 Mázdra Marcel 1978 Chrást 66 20. 125
48. 00:41:27 Studnička David 1992 64 18. 131
49. 00:41:42 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 62 19. 128
50. 00:41:54 Skalický Jan 1981 Láz 60 20. 125
51. 00:41:56 Voříšek Jan 1973 Vorvani 58 21. 122
52. 00:42:12 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 56 6. 176
53. 00:42:50 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 54 7. 172
54. 00:43:10 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 52 22. 119
55. 00:43:18 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 50 8. 168
56. 00:43:22 Maršík Zdeněk 1986 Draci 48 21. 122
57. 00:43:42 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 46 22. 119
58. 00:44:26 Svoboda Jan 1943 Příbram 44 1. 200
59. 00:45:05 Rosenboun Vít 1979 AC Liha 42 23. 116
60. 00:45:05 Dostálek Martin 1984 BeFit 40 23. 116
61. 00:45:46 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 39 24. 113
62. 00:46:35 Novotný Jiří 1997 SDH Hlubyně 38 24. 113
63. 00:48:00 Bečička Luboš 1961 Lazaři 37 9. 164
64. 00:48:02 Magera Petr 1966 Příbram 36 10. 160
65. 00:49:00 Novák Michal 1958 Dobříš 35 5. 180
66. 00:51:28 Hrubec Martin 1973 Březnice 34 25. 110
67. 00:55:07 Králíček Lukáš 1986 Dycky Chrást 33 25. 110
68. 00:56:25 Matoušek Martin 1976 Lazaři 32 26. 108
69. 00:57:59 Leitner Josef 1969 Příbram 31 11. 156
70. 00:58:15 Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 30 6. 176
71. 01:00:17 Ovsík Radek 1968 29 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod, dětské běhy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: