Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (28)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (30)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.6.2019 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:25:44 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:27:55 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 195 1. 200
3. 00:28:06 Povalová Eva 1984 190 2. 195
4. 00:28:38 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:29:00 Večerková Marcela 1981 Veverky 180 3. 190
7. 00:30:14 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 172 2. 195
8. 00:30:48 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 168 1. 200
9. 00:30:55 Kafková Lucie 1982 Zdice 164 5. 180
10. 00:31:35 Jandurová Iva 1985 za sebe 160 2. 195
11. 00:32:02 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 156 3. 190
12. 00:32:45 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 152 2. 195
13. 00:33:09 Vágnerová Gabriela 1980 Beroun 148 6. 176
14. 00:33:30 Pechová Alice 1972 Zdice 144 4. 185
15. 00:33:45 Hartmanová Stanislava 1958 --- 140 1. 200
16. 00:33:50 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 137 5. 180
17. 00:34:30 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 134 6. 176
18. 00:34:56 Vejrová Denisa 1991 Jince 131 3. 190
19. 00:35:39 Svobodová Dana 1952 Příbram 128 1. 200
20. 00:36:52 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 125 4. 185
21. 00:37:18 Rozmajzlová Tereza 1984 Březohorské katastrofy 122 7. 172
22. 00:38:29 Škrabalová Markéta 1980 Jince 119 8. 168
23. 00:38:42 Nováková Lenka 1975 116 9. 164
24. 00:39:15 Flachsová Michaela 1987 Praha Zličín 113 5. 180
25. 00:39:39 Králová Iva 1987 Ohrazenice 110 6. 176
26. 00:39:41 Lounková Jana 1983 Wildt 108 10. 160
27. 00:41:07 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 106 7. 172
28. 00:41:37 Bažantová Viktorie 2001 Jince 104 3. 190
29. 00:42:06 Bartošová Milada 1953 Příbram 102 2. 195
30. 00:42:42 Horváthová Martina 1986 U.B.F. 100 7. 172
31. 00:42:47 Volfová Kateřina 1982 Březohorské katastrofy 98 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: od Věry Zvoníčkové, Dospělí, děti, Doběh od časomíry

Výsledky: Děti, dospělí celkově, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: