Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (85)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.6.2019 - Chaloupecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:28:16 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:28:40 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:29:23 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 2. 195
4. 00:29:46 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 185 3. 190
5. 00:29:48 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 180 4. 185
6. 00:29:52 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 176 5. 180
7. 00:31:05 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 172 1. 200
8. 00:31:07 Hviźď Leoš 1990 168 6. 176
9. 00:31:36 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 164 2. 195
10. 00:31:43 Barcal Richard 1981 dos amigos 160 7. 172
11. 00:32:11 Pergler Lukáš 1992 Komárov 156 8. 168
12. 00:32:29 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 152 3. 190
13. 00:32:48 Raboch Ivan 1966 Žebrák 148 2. 195
14. 00:32:50 Charvát Jan 1998 Zaječov 144 9. 164
15. 00:33:09 Podlena Václav 1984 Plzeň 140 10. 160
16. 00:33:35 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 137 4. 185
17. 00:33:40 Mejzr Dušan 1974 Veverky 134 5. 180
18. 00:34:28 Vitásek Josef 1958 Buková 131 1. 200
19. 00:34:46 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 128 6. 176
20. 00:34:51 Flachs Michal 1987 Podlesí 125 11. 156
21. 00:34:51 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 122 12. 152
22. 00:35:15 Turek Jiří 1962 Chaloupky 119 3. 190
23. 00:35:29 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 116 7. 172
24. 00:35:29 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 113 4. 185
25. 00:35:40 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 110 5. 180
26. 00:35:48 Mulic Zlatan 1985 dos amigos 108 13. 148
27. 00:35:49 Kostiha Michal 1984 KC Příbram 106 14. 144
28. 00:35:52 Šnobl Jiří 1959 Příbram 104 2. 195
29. 00:36:17 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 102 15. 140
30. 00:36:28 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 100 6. 176
31. 00:36:29 Votápek Daniel 1974 Chaloupky 98 8. 168
32. 00:36:30 Jilg Petr 1986 CAMINO 96 16. 137
33. 00:37:05 Bogdanov Stanislav 1986 Chaloupky 94 17. 134
34. 00:37:16 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 92 9. 164
35. 00:37:42 Erdinger Josef 1981 Komárov 90 18. 131
36. 00:38:52 Bařina Michal 1992 88 19. 128
37. 00:39:12 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 86 20. 125
38. 00:39:17 Zeisek Adam 1988 KC Příbram 84 21. 122
39. 00:39:56 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 82 7. 172
40. 00:40:22 Fábera Martin 1986 Chaloupky 80 10. 160
41. 00:40:26 Skalický Jan 1981 Láz 78 22. 119
42. 00:41:31 Voříšek Jan 1973 Vorvani 76 11. 156
43. 00:41:32 Hřídel Radek 1974 Příbram 74 12. 152
44. 00:42:05 Dítě Martin 1968 Štěchovice 72 8. 168
45. 00:42:22 Svoboda Jan 1943 Příbram 70 1. 200
46. 00:43:30 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 68 9. 164
47. 00:43:51 Magera Petr 1966 Příbram 66 10. 160
48. 00:44:09 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 64 2. 195
49. 00:47:54 Novák Michal 1958 Dobříš 62 3. 190
50. 00:50:41 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 60 4. 185
51. 00:52:34 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 58 3. 190
52. 00:54:55 Šorna Josef 1953 MK ventil 56 5. 180
53. 00:56:23 Leitner Josef 1969 Příbram 54 11. 156
54. 01:04:22 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 52 6. 176
55. 01:09:14 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 50 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Chaloupecký kros - výsledky

Celkové, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: