Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody i štafety Podrobnosti Přihlášení (76)
6.10. Hořovický cvoček Podrobnosti Přihlášení (4)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.6.2019 - Příbramský půlmaraton

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:01:28.89 Štílcová Kateřina 2012 200
3. 00:01:39.16 Klementova Olivie 2012 Lokomotiva Beroun 190
4. 00:01:39.20 Čížková Viktorie 2013 Sokol Spořilov 185
5. 00:01:39.22 Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ 180
6. 00:01:44.49 Brožíková Valerie 2012 176
7. 00:01:45.89 Osladilová Sára 2014 172
8. 00:01:48.04 Černá Tereza 2013 MŠ Školní Příbram 168
9. 00:01:48.36 Dragounova Veronika 2013 164
10. 00:01:51.66 Brlai Nela 2013 160
11. 00:01:56.02 Kramperová Anežka 2012 156
12. 00:02:01.50 Urbahiak Tanamera 2012 152
13. 00:02:01.56 Pankuličová Julča 2014 Březohorské katastrofy 148
15. 00:02:04.27 Dědinová Anna 2014 140
16. 00:02:05.48 Soukupová Sofie 2012 MŠ Sluníčko 137
17. 00:02:07.88 Bryndáčová Ela 2014 134
18. 00:02:08.78 Čandová Tonča 2015 131
19. 00:02:15.86 Štilcová Adéla 2015 128
20. 00:02:15.88 Waldhauserová Silvie 2014 125
21. 00:02:17.14 Bodnár Marika 2015 122
22. 00:02:18.38 Rozmajzlová Anna 2014 119
23. 00:02:28.86 Machutová Julie 2015 116
24. 00:02:29.74 Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316 113
25. 00:02:30.90 Štochlová Gabriela 2015 Příbram 110
26. 00:02:35.10 Kramperová Klára 2015 108
27. 00:02:35.34 Brlai Rozálie 2016 106
28. 00:02:37.22 Zástěrová Eliška 2015 Tušovice 104
29. 00:02:50.12 Urbaniak Amelie 2016 102
30. 00:02:50.14 Edelmannová Emma 2016 100
31. 00:02:53.40 Šmídová Viktorka 2016 98
32. 00:02:55.42 Fáberová Dominika 2017 Chaloupky 96
33. 00:02:56.97 Přibylová Helena 2014 94
34. 00:03:18.06 Svobodová Eliška 2016 RSáci Příbram 92
35. 00:03:36.00 Pilátová Julie 2016 90
36. 00:03:47.12 Hajšmanová Sofie 2017 88
37. 00:03:53.01 Zástěrová Lucie 2017 Tušovice 86
38. 00:04:01.60 Rozmajzlová Mariana 2017 Březohorské katastrofy 84
39. 00:04:08.98 Havlová Nikol 2017 Příbram 82
40. 00:04:09.65 Slabová Elenka 2016 AC FIT2ci 80

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky - Příbramský půlmaraton

Jednotlivci: Celkové, kategorie, časy kol

Štafety: Kategorie, časy kol

Dětské závody

Nejrychlejší kolo dne 17:40 zaběhl Tomáš Zikmund z vítězné štafety.

Doběh druhé štafety Blue Kiwi ve složení Matěj Placatka, Bára Placatková, Tereza Placatková a Veronika Novotná

Fotky:Od Luboše Tomana

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: