Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.6.2019 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:34:34 Šindelářová Blanka 1972 200 1. 200
2. 01:39:00 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 195 1. 200
3. 01:40:26 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 2. 195
4. 01:43:10 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 185 1. 200
5. 01:49:04 Mlcochova Kateřina 1986 Praha 180 2. 195
6. 01:49:52 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 176 3. 190
7. 01:50:55 Křížová Aneta 1989 172 4. 185
8. 01:53:23 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 168 3. 190
9. 01:53:43 Králíčková Lucie 1987 Příbram 164 5. 180
10. 01:57:02 Bartoňová Jana 1982 160 2. 195
11. 01:59:57 Maříková Veronika 1984 žádný klub 156 3. 190
12. 02:00:16 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 152 1. 200
13. 02:02:10 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 148 4. 185
14. 02:04:04 Urbanová Zora 1974 --- 144 4. 185
15. 02:04:28 Stehlíková Lucie 1984 140 5. 180
16. 02:04:35 Barášková Lucie 1977 Praha 137 6. 176
17. 02:04:57 Ferencová Eliška 1990 134 6. 176
18. 02:04:58 Smíšková Olga 1979 131 7. 172
19. 02:06:34 Hartmanová Stanislava 1958 --- 128 1. 200
20. 02:06:35 Štilcová Michaela 1981 125 8. 168
21. 02:08:03 Procházková Lenka 1976 122 9. 164
22. 02:09:55 Karasová Pavla 1978 119 10. 160
23. 02:10:07 Pšeničná Zuzana 1983 Příbram 116 11. 156
24. 02:10:42 Mudrová Bohumila 1982 113 12. 152
25. 02:12:00 Krejzarová Zdeňka 1986 110 7. 172
26. 02:14:22 Růžičková Kristýna 1996 VŠSK PedF UK 108 8. 168
27. 02:15:44 Skalková Natálie 1988 Praha 5 106 9. 164
28. 02:17:23 Budková Iva 1985 104 10. 160
29. 02:24:16 Benešová Alžběta 1983 Příbram 102 13. 148
30. 02:26:32 Hlaváčová Veronika 1998 100 11. 156
31. 02:28:54 Nováková Lenka 1975 98 14. 144
32. 02:29:53 Hořejšová Hana 1960 Příbram 96 2. 195
33. 02:36:25 Klimešová Hana 1982 94 15. 140
34. 02:37:02 Sirůčková Jana 1980 Příbram 92 16. 137

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky - Příbramský půlmaraton

Jednotlivci: Celkové, kategorie, časy kol

Štafety: Kategorie, časy kol

Dětské závody

Nejrychlejší kolo dne 17:40 zaběhl Tomáš Zikmund z vítězné štafety.

Doběh druhé štafety Blue Kiwi ve složení Matěj Placatka, Bára Placatková, Tereza Placatková a Veronika Novotná

Fotky:Od Luboše Tomana

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: