Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.7.2019 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:35 Slavíková Lujza 1988 Praha 200 1. 200
2. 00:30:14 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 195 1. 200
3. 00:30:55 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 2. 195
4. 00:31:25 Povalová Eva 1984 185 2. 195
5. 00:31:56 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 3. 190
6. 00:33:03 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 176 1. 200
7. 00:33:15 Šibravová Lenka 1982 Kerteam 172 4. 185
8. 00:33:16 Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček 168 3. 190
9. 00:33:49 Klampflová Hana 1993 Vrchaři Vrchlabí 164 4. 185
10. 00:34:55 Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí 160 1. 200
11. 00:35:08 Kramolišová Markéta 2001 TJ Stodůlky 156 1. 200
12. 00:35:17 Mališová Karla 1960 USK Praha 152 2. 195
13. 00:35:19 Macháčová Lucie 1987 Tuchlovice 148 5. 180
14. 00:35:43 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 144 2. 195
15. 00:36:09 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 140 3. 190
16. 00:36:32 Šimáčková Julia 1991 137 6. 176
17. 00:37:01 Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí 134 5. 180
18. 00:37:38 Jirásková Eva 1964 Lanškroun 131 3. 190
19. 00:37:44 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 128 4. 185
20. 00:38:04 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 125 2. 195
21. 00:38:34 Matějková Eliška 1995 Zebry Nové Strašecí 122 7. 172
22. 00:38:47 Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 119 5. 180
23. 00:38:50 Stibalová Petra 1976 Broumy 116 6. 176
24. 00:38:57 Hartmanová Stanislava 1958 --- 113 4. 185
25. 00:39:08 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 110 5. 180
26. 00:39:23 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 108 6. 176
27. 00:39:28 Pštrossová Marie 1959 SNB Praha 106 6. 176
28. 00:40:09 Kuncipálová Kateřina 1993 2. ZŠ Hořovice 104 8. 168
29. 00:41:17 Likusmá Dagmar 1970 Bojov 102 7. 172
30. 00:41:18 Voříšková Klára 1988 žádný 100 9. 164
31. 00:41:21 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 98 8. 168
32. 00:41:22 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 96 3. 190
33. 00:41:23 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 94 7. 172
34. 00:42:28 Plášilová Kateřina 1976 Sokol Senohraby 92 8. 168
35. 00:42:46 Baršová Martina 1972 ToBi Team 90 9. 164
36. 00:43:17 Krejčíková Jana 1982 88 9. 164
37. 00:43:56 Dolejšová Jitka 1960 SABZO 86 7. 172
38. 00:45:27 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 84 10. 160
39. 00:45:45 Gololobovová Blanka 1973 AVC 82 10. 160
40. 00:45:58 Svobodová Dana 1952 Příbram 80 1. 200
41. 00:46:10 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 78 8. 168
42. 00:46:15 Brotánková Jana 1983 Lochovice 76 10. 160
43. 00:48:52 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 74 11. 156
44. 00:48:56 Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky 72 4. 185
45. 00:51:29 Bartošová Milada 1953 Příbram 70 2. 195
46. 00:52:02 Frohlichová Jiřina 1992 68 11. 156
47. 00:53:14 Krahulcová Markéta 1988 Abil Lochovice 66 12. 152
48. 01:04:25 Horká Jana 1950 Počáply 64 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Lochovice - Plešivec

Počasí na 17. ročníku běhu z Lochovic na 654m vysoký Plešivec nedodrželo tradici a místo horkého a slunečného dne přichystalo příjemné běžecké podmínky. Hlavního závodu se zúčastnilo stejně jako loni 191 běžců.

Fotky: od Věry Zvoníčkové, od Miroslava Maršálka

Výsledky: Dětské - Fabiánův běh, Celkové, kategorie

Videa od časomíry: Cílový záznam doběhu, 500m před cílem

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: