Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (92)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.7.2019 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:04 Pechek Petr 1983 Kerteam 200 1. 200
2. 00:24:41 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:24:58 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 190 3. 190
4. 00:25:41 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 4. 185
5. 00:26:03 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 180 5. 180
6. 00:26:09 Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 176 1. 200
7. 00:26:13 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 172 1. 200
8. 00:26:41 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 168 2. 195
9. 00:26:51 Minařík Petr 1976 Rokycany 164 3. 190
10. 00:26:58 Král Vítězslav 1976 Rysy 160 4. 185
11. 00:27:03 Andrle Jakub 1982 Kostelec n.Č.lesy 156 6. 176
12. 00:27:03 Malý Jan 1973 Eleven Run Team 152 5. 180
13. 00:27:14 Kořínek Miloš 1992 Táňkyn Kulíšek 148 7. 172
14. 00:27:19 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 144 6. 176
15. 00:27:28 Poduška Josef 1962 Sokol Unhošť 140 1. 200
16. 00:27:36 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 137 8. 168
17. 00:28:12 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 134 7. 172
18. 00:28:19 Hvižď Leoš 1990 131 9. 164
19. 00:28:23 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 128 8. 168
20. 00:28:42 Rada Jakub 2000 TJ Stodůlky Praha 125 1. 200
21. 00:28:45 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 122 2. 195
22. 00:28:50 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 10. 160
23. 00:28:52 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 116 9. 164
24. 00:28:53 Hrabák Petr 1989 AF Team Plzeň 113 11. 156
25. 00:28:58 Nový Matěj 2000 Střela Žebrák 110 2. 195
26. 00:29:06 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 108 2. 195
27. 00:29:18 Havrlík Matouš 1990 Lhotka 106 12. 152
28. 00:29:28 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 104 13. 148
29. 00:29:31 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 102 10. 160
30. 00:29:44 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 100 3. 190
31. 00:29:49 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 98 3. 190
32. 00:29:58 Eliáš Petr 1985 Úřad MČ Praha 12 96 14. 144
33. 00:30:19 Raboch Ivan 1966 Žebrák 94 4. 185
34. 00:30:23 Plášil Matěj 1999 TJ Sokol Senohraby 92 15. 140
35. 00:30:33 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 90 16. 137
36. 00:30:39 Pergler Lukáš 1992 Komárov 88 17. 134
37. 00:30:43 Malina Petr 1969 Borek 86 5. 180
38. 00:30:48 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 84 11. 156
39. 00:30:50 Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice 82 1. 200
40. 00:30:53 Vitásek Josef 1958 Buková 80 3. 190
41. 00:31:00 Chochola Petr 1977 Florbal NS 78 12. 152
42. 00:31:04 Charvát Jan 1998 Zaječov 76 18. 131
43. 00:31:07 Woller David 1993 TJ Stodůlky 74 19. 128
44. 00:31:08 Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM 72 13. 148
45. 00:31:19 Záruba Jan 1977 SIX MONKEYS 70 14. 144
46. 00:31:28 Flaks Jan 1966 AC Nýřany 68 6. 176
47. 00:31:45 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 66 20. 125
48. 00:32:09 Svoboda Vojtěch 1984 Modřany 64 21. 122
49. 00:32:13 Šimeček Pavel 1952 Maraton klub Kladno 62 4. 185
50. 00:32:17 Grosz Filip 1984 Podej mi pivo 60 22. 119
51. 00:32:23 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 58 15. 140
52. 00:32:36 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 56 16. 137
53. 00:32:46 Elsnic Jan 1988 Nové STrašecí 54 23. 116
54. 00:32:47 Flachs Michal 1987 Podlesí 52 24. 113
55. 00:32:49 Kovář Martin 2000 UFO 50 4. 185
56. 00:33:06 Jilg Petr 1986 CAMINO 48 25. 110
57. 00:33:08 Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 46 7. 172
58. 00:33:15 Provazník Jan 1979 Bohutín 44 17. 134
59. 00:33:22 Král Václav 1983 Plzeň 42 26. 108
60. 00:33:29 Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 40 8. 168
61. 00:33:31 Koukal Adam 2001 Adrien Elixir Elite Team 39 5. 180
62. 00:33:36 Šrámek Ondřej 1978 38 18. 131
63. 00:33:52 Turek Jiří 1962 Chaloupky 37 9. 164
64. 00:34:04 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 36 27. 106
65. 00:34:10 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 35 10. 160
66. 00:34:13 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 34 11. 156
67. 00:34:44 Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 33 2. 195
68. 00:34:45 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 32 5. 180
69. 00:34:45 Erdinger Josef 1981 Komárov 31 28. 104
70. 00:34:56 Hrubý Richard 1986 Zdice 30 29. 102
71. 00:35:04 Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 29 6. 176
72. 00:35:05 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 28 12. 152
73. 00:35:07 Beránek Josef 1958 MK Kladno 27 7. 172
74. 00:35:09 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 26 8. 168
75. 00:35:12 Dražan Jiří 1983 Lidl 25 30. 100
76. 00:35:12 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 24 13. 148
77. 00:35:17 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 23 14. 144
78. 00:35:18 Raclavský Kryštof 1993 TJ Sokol Nové Strašecí 22 31. 98
79. 00:35:20 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 21 32. 96
80. 00:35:27 Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 20 15. 140
81. 00:35:30 Urban Josef 1956 SABZO 19 9. 164
82. 00:35:39 Doležal Jaromír 1957 SABZO 18 10. 160
83. 00:35:42 Zahrádka Aleš 1991 Lochovice 17 33. 94
84. 00:35:50 Dzvoník Janko 1987 Praha 16 34. 92
85. 00:36:01 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 15 16. 137
86. 00:36:06 Vokáč Roman 1962 Zdice 14 17. 134
87. 00:36:26 Dendys Juraj 1988 Bodasy 13 35. 90
88. 00:36:31 Šír Václav 1948 TJ Spartak Rokytnice 12 3. 190
89. 00:36:36 Zahradka Lukáš 1986 Lochovice 11 36. 88
90. 00:36:51 Frühauf František 1975 Ohrazenice 10 19. 128
91. 00:37:02 Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 9 37. 86
92. 00:37:09 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 8 20. 125
93. 00:37:14 Holub Pavel 1964 Bering Praha 7 18. 131
94. 00:37:20 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 6 21. 122
95. 00:37:22 Kořínek Ivo 1976 Lhotka 5 22. 119
96. 00:37:22 Kyncl Radek 1976 Doubravan Újezd 4 23. 116
97. 00:37:26 Chmela Jiří 1969 Sparta Košíře 3 19. 128
98. 00:37:31 Bauer Martin 1977 Chlustina 2 24. 113
99. 00:37:33 Vymětalík vladimír 1981 Maraton klub Miřejovice 1 38. 84
100. 00:37:35 Szotkowski Milan 1980 TJ TŽ Třinec 0 39. 82
101. 00:37:35 Sedláček Jiří 1980 Tygři z Líšťan 0 40. 80
102. 00:37:59 Komínek Tomáš 1993 Lochovice 0 41. 78
103. 00:38:06 Kašpar Michal 1990 Černín 0 42. 76
104. 00:38:10 Konopásek Radek 1989 Krušovice 0 43. 74
105. 00:38:17 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 20. 125
106. 00:38:23 Šťástka Jiří 1958 Chotilsko 0 11. 156
107. 00:38:30 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 21. 122
108. 00:38:33 Duchoň Petr 1990 Zebry Nové Strašecí 0 44. 72
109. 00:38:35 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 22. 119
110. 00:38:58 Mařík Michal 1975 Praha 10 0 25. 110
111. 00:39:02 Šedivý Michal 1965 Podluhy 0 23. 116
112. 00:39:10 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 4. 185
113. 00:39:41 Dítě Martin 1968 Štěchovice 0 24. 113
114. 00:39:58 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 5. 180
115. 00:40:25 Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 0 25. 110
116. 00:40:29 Placný Milan 1983 SRBV 0 45. 70
117. 00:40:33 Deak Roman 1974 Ukrajina 0 26. 108
118. 00:40:54 Macháč Ondřej 1980 Tuchlovice 0 46. 68
119. 00:40:55 Šifalda Michal 1978 Brozany nad Ohří 0 27. 106
120. 00:41:02 Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí 0 47. 66
121. 00:41:54 Novák Ondřej 1972 ToBi Team 0 28. 104
122. 00:42:45 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 12. 152
123. 00:43:31 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 0 13. 148
124. 00:43:36 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 0 14. 144
125. 00:43:43 Paukert Milan 1950 SABZO Praha 0 15. 140
126. 00:44:35 Mašek Roman 1961 SNB 0 26. 108
127. 00:45:32 Krahulec Marek 1988 Lochovice 0 48. 64
128. 00:45:33 Jánský Zdeněk 1987 FL Nové Strašecí 0 49. 62
129. 00:48:21 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 0 6. 176
130. 00:48:50 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 16. 137
131. 00:49:17 Bünter Michal 1972 ZŠ MŠ Nové Strašecí 0 29. 102
132. 00:49:59 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 0 7. 172
133. 00:50:11 Dolejš Radomír 1958 SABZO 0 17. 134
134. 00:59:19 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Lochovice - Plešivec

Počasí na 17. ročníku běhu z Lochovic na 654m vysoký Plešivec nedodrželo tradici a místo horkého a slunečného dne přichystalo příjemné běžecké podmínky. Hlavního závodu se zúčastnilo stejně jako loni 191 běžců.

Fotky: od Věry Zvoníčkové, od Miroslava Maršálka

Výsledky: Dětské - Fabiánův běh, Celkové, kategorie

Videa od časomíry: Cílový záznam doběhu, 500m před cílem

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: