Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.9.2019 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:38:18 Hrstková Vladěna 1987 Kerteam 200 1. 200
2. 00:41:48 Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace 195 2. 195
3. 00:42:36 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 190 1. 200
4. 00:43:26 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:44:38 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 180 3. 190
6. 00:44:40 Povalová Eva 1984 176 2. 195
7. 00:45:59 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 172 2. 195
8. 00:46:08 Dedíková Alena 1990 168 4. 185
9. 00:46:44 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 3. 190
10. 00:47:13 Mališová Karla 1960 USK Praha 160 1. 200
11. 00:47:32 Kafková Lucie 1982 Zdice 156 3. 190
12. 00:47:50 Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 152 4. 185
13. 00:48:08 Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy 148 4. 185
14. 00:48:11 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 144 5. 180
15. 00:49:14 Šmejkalová Denisa 1983 Jince 140 5. 180
16. 00:49:17 Jandurová Iva 1985 za sebe 137 5. 180
17. 00:49:31 Daňková Lucie 1990 134 6. 176
18. 00:49:46 Sakačová Stanislava 1984 Beroun 131 6. 176
19. 00:49:50 Pechová Alice 1972 Zdice 128 6. 176
20. 00:50:00 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 125 7. 172
21. 00:50:03 Hartmanová Stanislava 1958 --- 122 2. 195
22. 00:50:21 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 119 1. 200
23. 00:50:24 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 116 8. 168
24. 00:50:45 Fílová Lenka 1973 ATOM team 113 7. 172
25. 00:50:51 Mikulová Renata 1971 IRON STARS Beroun 110 8. 168
26. 00:51:08 Vágnerová Gabriela 1980 Beroun 108 9. 164
27. 00:51:35 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 106 2. 195
28. 00:52:03 Krpatova Jana 1990 Karlštejn 104 7. 172
29. 00:52:04 Kratochvílová Lucie 1982 Šneci v běhu 102 10. 160
30. 00:53:19 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 100 11. 156
31. 00:53:20 Kučerová Karolína 1998 98 8. 168
32. 00:53:21 Vlachová Anna 1984 Šneci v běhu 96 12. 152
33. 00:55:23 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 94 13. 148
34. 00:56:36 Henčová Romana 1974 Malé Přílepy 92 9. 164
35. 00:57:31 Rybáčková Soňa 1963 Beroun 90 3. 190
36. 00:57:42 Malíková Silvie 1980 Praha 88 14. 144
37. 00:57:58 Clark Hana 1986 Vsetín 86 9. 164
38. 00:59:36 Svobodová Dana 1952 Příbram 84 1. 200
39. 01:00:32 Klubalová Veronika 1990 Zásmuky 82 10. 160
40. 01:00:32 Kratochvílová Lenka 1990 80 11. 156
41. 01:01:26 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 78 4. 185
42. 01:02:18 Mazzoleni Zuzana 1981 76 15. 140
43. 01:02:33 Krejčí - Gabrielová Jana 1973 Gymnázium Beroun 74 10. 160
44. 01:02:42 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 72 11. 156
45. 01:03:09 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 70 5. 180
46. 01:08:11 Bartošová Milada 1953 Příbram 68 2. 195
47. 01:19:06 Kosinová Veronika 1990 Domoušice 66 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, výsledky běhů nejmenších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: