Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (89)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.9.2019 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:29 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:33:18 Václavík Jiří 1986 SK Babice 195 2. 195
3. 00:34:22 Rektor Antonín 1975 Modřany 190 1. 200
4. 00:34:35 Rendl Josef 1976 tj packa praha 185 2. 195
5. 00:34:47 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 3. 190
6. 00:35:33 Semenchukov Maxim 1985 Running Cheff 176 3. 190
7. 00:36:18 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 172 4. 185
8. 00:36:47 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 168 4. 185
9. 00:36:50 Borovsky Jindrich 1982 Hradcany 164 5. 180
10. 00:37:14 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 160 6. 176
11. 00:37:22 Glut Roman 1966 Beroun 156 1. 200
12. 00:37:32 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 152 5. 180
13. 00:37:51 Landštof David 1983 Štethorunning team 148 7. 172
14. 00:37:54 Kasal Jan 1990 Klatovy 144 8. 168
15. 00:38:06 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 140 2. 195
16. 00:38:08 Homola Jáchym 1976 Motor České Budějovice 137 6. 176
17. 00:38:39 Kovalovský Michal 1998 Běchovičtí běžci 134 9. 164
18. 00:39:36 Hviźď Leoš 1990 131 10. 160
19. 00:39:51 Malina Petr 1969 Borek 128 3. 190
20. 00:39:55 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 125 7. 172
21. 00:39:58 Klán Lukáš 1977 Hlásná Třebaň 122 8. 168
22. 00:40:01 Vrabec Jiří 1961 Plzeň 119 4. 185
23. 00:40:30 Fajta Viktor 1988 D5 116 11. 156
24. 00:42:01 Vitásek Josef 1958 Buková 113 1. 200
25. 00:42:23 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 110 1. 200
26. 00:42:29 Turek Jiří 1962 Chaloupky 108 5. 180
27. 00:42:33 Holeček Michal 1974 Karlštejn 106 9. 164
28. 00:42:36 Valdman Josef 1975 Beroun 104 10. 160
29. 00:42:39 Alexy Marlin 1974 Sokol Dobřichovice 102 11. 156
30. 00:42:47 Kotěra Ladislav 1966 SC Zmaštěný stroje 100 6. 176
31. 00:43:03 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 98 12. 152
32. 00:43:06 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 96 12. 152
33. 00:43:06 Zadražil Michal 1974 Noufýr Hořovice 94 13. 148
34. 00:44:06 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 92 7. 172
35. 00:44:09 Buriš Peter 1977 Aerobik Team Chuchle 90 13. 148
36. 00:44:44 Szetei Petr 1984 Horoměřice 88 13. 148
37. 00:44:47 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 86 14. 144
38. 00:44:54 Hrubý Richard 1986 Zdice 84 14. 144
39. 00:45:31 Krátký Martin 1977 Nelahozeves 82 15. 140
40. 00:45:41 Jilg Petr 1986 CAMINO 80 15. 140
41. 00:46:10 Kopelent Tomáš 1985 Plzeň 78 16. 137
42. 00:46:15 Hertl Tomáš 1990 76 17. 134
43. 00:46:17 Velehradský Petr 1959 Nučice 74 2. 195
44. 00:46:19 Král Václav 1983 Plzeň 72 18. 131
45. 00:46:31 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 70 8. 168
46. 00:46:32 Erdinger Josef 1981 Komárov 68 19. 128
47. 00:47:08 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 66 9. 164
48. 00:47:59 Krtek Martin 1990 Tetín 64 20. 125
49. 00:49:06 Bauer Martin 1977 Chlustina 62 16. 137
50. 00:49:14 Jung Roman 1979 Zavodou 60 17. 134
51. 00:49:27 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 58 10. 160
52. 00:49:34 Dedík Pavel 1994 Dobříš 56 21. 122
53. 00:49:45 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 54 11. 156
54. 00:49:54 Skalický Jan 1981 Láz 52 22. 119
55. 00:49:55 Svoboda Jan 1943 Příbram 50 1. 200
56. 00:50:21 Kašpar Michal 1990 Černín 48 23. 116
57. 00:51:47 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 46 12. 152
58. 00:52:20 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 44 24. 113
59. 00:52:28 Doupal Lukáš 1976 Mořina 42 18. 131
60. 00:52:52 Dítě Martin 1968 Štěchovice 40 13. 148
61. 00:53:20 Pavlíček Rudolf 1975 srtg strupčice 39 19. 128
62. 00:53:20 Smrž Martin 1996 Karlštejn 38 25. 110
63. 00:53:33 Sýkora Miroslav 1977 HC Motor Fans 37 20. 125
64. 00:54:21 Houžvička Miloš 1978 Příbram 36 21. 122
65. 00:54:28 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 35 2. 195
66. 00:54:56 Rada Petr 1966 Štěpánek Auto 34 14. 144
67. 00:55:17 Malina Jiří 1965 Praha dcm 33 15. 140
68. 00:56:05 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 32 3. 190
69. 00:56:15 Staněk Valdemar 1978 praha 31 22. 119
70. 00:56:47 Novák Michal 1958 Dobříš 30 4. 185
71. 00:59:29 Pich Jan 1993 Lom 29 26. 108
72. 01:06:41 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 28 5. 180
73. 01:08:27 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 27 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, výsledky běhů nejmenších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: