Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (40)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (21)
4.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.9.2019 - Běh Kovohutěmi

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:00:23.00 Čanda Vojtěch 2012 Tochovice 200
2. 00:00:25.00 Zemánek Prokop 2012 195
3. 00:00:25.00 Skalička Michael 2012 190
4. 00:00:25.00 Edelmann Max 2012 Team Internet Pb 185
5. 00:00:26.00 Meruna Tomáš 2013 Loko Beroun 180
6. 00:00:27.00 Sláma Vít 2012 Láz 176
7. 00:00:27.00 Jamieson Tobias 2012 Praha 172
8. 00:00:27.00 Barášek Šimon 2012 168
9. 00:00:28.00 Babáček Vojtěch 2012 Příbram 164
10. 00:00:30.00 Šimeček Adam 2013 Čížová 160
11. 00:00:30.00 Bambas Filip 2012 156
12. 00:00:30.00 Maleček Adam 2013 Nový Knín 152
13. 00:00:30.00 Bernášek Martin 2013 Vysoká u Příbramě 148
14. 00:00:30.00 Gargoš Martin 2012 Bohutín 154 144
15. 00:00:31.00 Hacaperka Filip 2013 140
16. 00:00:31.00 Stočes Adam 2014 137
17. 00:00:31.00 Stojčetovič Petr 2012 Příbram 134
18. 00:00:31.00 Šnajdr Jakub 2013 Kozičín 131
19. 00:00:31.00 Osvald Tomáš 2013 Podlesí 128
20. 00:00:32.00 Sukdolák Antonín 2012 Lhota u Pb 126 125
21. 00:00:33.00 Brož Antonín 2012 Příbram - Háje 122
22. 00:00:33.00 Varvašovský Ladislav 2013 MS Sluníčko Lhota 119
23. 00:00:33.00 Bambas Adam 2014 116
24. 00:00:35.00 Turský Ondřej 2015 Turáci 113
25. 00:00:35.00 Brůček Mikuláš 2012 Orlov 15 110
26. 00:00:36.00 Novák Vít 2014 Dobříš 108
27. 00:00:37.00 Jandura Štěpán 2014 Loko Beroun 106
28. 00:00:37.00 Misterka Josef 2014 Příbram 104
29. 00:00:38.00 Lajbner Ladislav 2014 102
30. 00:00:38.00 Antonín Kryštof 2013 MŠ Rybička 100
31. 00:00:39.00 Brož Kryštof 2014 98
32. 00:00:39.00 Mašek Tomáš 2015 Kozičín 96
33. 00:00:40.00 Němec Tomáš 2015 94
35. 00:00:42.00 Šrámek Filip 2014 Příbram 90
36. 00:00:44.00 Černý Ondřej 2016 88
37. 00:00:44.00 Štefl Jan 2014 Zvole 86
38. 00:00:44.00 Hacaperka Marek 2015 Příbram 84
39. 00:00:44.00 Vršecký Lukáš 2014 Příbram 82
40. 00:00:46.00 Plánka Adam 2015 Praha 80
41. 00:00:49.00 Musil Dominik 2016 78
42. 00:00:52.00 Antonín Jakub 2015 MŠ Rybička 76
43. 00:00:53.00 Sláma Oldřich 2015 74
44. 00:00:56.00 Varvařovský Lukáš 2016 72
45. 00:00:56.00 Hošek Marek 2015 Příbram 70
46. 00:01:03.00 Holoubek Ondřej 2015 Stará Huť 68
47. 00:01:11.00 Hermanovský Michal 2017 66
48. 00:02:00.00 Bambas David 2017 64

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti, Kontrolní video z cíle, míle, 12km absolutně, kategorie

Ještě trocha kynologie, Záznam doběhů hlavního závodu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: