Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.9.2019 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:51:56 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:52:59 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 195 2. 195
3. 00:53:23 Grygarová Jana 1979 Kokrdov 190 1. 200
4. 00:54:40 Šatavová Lenka 1986 185 3. 190
5. 00:55:31 Povalová Eva 1984 180 2. 195
6. 00:56:27 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 176 3. 190
7. 00:58:10 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 172 1. 200
8. 00:58:58 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 168 1. 200
9. 00:59:13 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 164 4. 185
10. 00:59:14 Křížová Aneta 1989 160 5. 180
11. 00:59:28 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 156 2. 195
12. 01:00:02 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 152 3. 190
13. 01:00:33 Holečková Tereza 1987 148 6. 176
14. 01:00:59 Kafková Lucie 1982 Zdice 144 4. 185
15. 01:01:10 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 140 5. 180
16. 01:01:19 Bartoňová Jana 1982 137 6. 176
17. 01:03:19 Jandurová Iva 1985 za sebe 134 7. 172
18. 01:04:01 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 131 4. 185
19. 01:04:23 Fousková Lucie 1980 Příbram 128 7. 172
20. 01:04:42 Hartmanová Stanislava 1958 --- 125 1. 200
21. 01:04:50 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 122 8. 168
22. 01:05:01 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 119 9. 164
23. 01:05:52 Krátká Jana 1992 116 8. 168
24. 01:06:15 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 113 10. 160
25. 01:06:48 Gregorová Jitka 1991 Žleby 110 9. 164
26. 01:07:37 Skalková Natálie 1988 Praha 5 108 10. 160
27. 01:08:23 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 106 11. 156
28. 01:08:39 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 104 12. 152
29. 01:08:41 Prunerová Eva 1979 --- 102 13. 148
30. 01:10:43 Karasová Pavla 1978 100 14. 144
31. 01:11:23 Svobodová Dana 1952 Příbram 98 1. 200
32. 01:11:27 Fialová Lenka 1991 Mattoni Freerun Plzeň 96 11. 156
33. 01:12:51 Šálková Alena 1980 TJ Drmlovo Pole 94 15. 140
34. 01:14:05 Procházková Ivona 1975 Blatná 92 16. 137
35. 01:15:41 Hořejšová Hana 1960 Příbram 90 2. 195
36. 01:17:25 Sirůčková Jana 1980 Příbram 88 17. 134
37. 01:17:45 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 86 3. 190
38. 01:17:52 Nováková Lenka 1975 84 18. 131
39. 01:18:53 Křemenová Hana 1987 Plzeň 82 12. 152
40. 01:25:44 Bartošová Milada 1953 Příbram 80 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti, Kontrolní video z cíle, míle, 12km absolutně, kategorie

Ještě trocha kynologie, Záznam doběhů hlavního závodu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: