Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (117)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.9.2019 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:18:39 Rada Stanislav 1986 Plzeň 200 1. 200
2. 01:19:54 Václavík Jiří 1986 SK Babice 195 2. 195
3. 01:20:21 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 190 3. 190
4. 01:22:42 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 185 1. 200
5. 01:24:25 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 180 1. 200
6. 01:26:51 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 176 2. 195
7. 01:27:06 Kulík David 1989 sk zahořany 172 4. 185
8. 01:27:22 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 168 5. 180
9. 01:29:43 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 164 3. 190
10. 01:30:46 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 6. 176
11. 01:30:52 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 156 2. 195
12. 01:31:28 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 152 4. 185
13. 01:31:47 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 148 5. 180
14. 01:32:17 Fajta Viktor 1986 Hostivice 144 7. 172
15. 01:32:28 Doležel Jan 1983 Dobříš 140 8. 168
16. 01:32:30 Zeman Václav 1984 Bell 137 9. 164
17. 01:33:09 Melichar Josef 1972 134 6. 176
18. 01:34:30 Stráněl Jiří 1972 Olomouv 131 7. 172
19. 01:35:13 Markes Jirka 1987 Trimet Donbříš 128 10. 160
20. 01:35:18 Kučera Tomáš 1976 Praha 6 125 8. 168
21. 01:36:04 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 122 9. 164
22. 01:36:16 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 119 3. 190
23. 01:36:23 Bezecný Robert 1977 Dobříš 116 10. 160
24. 01:37:22 Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 113 11. 156
25. 01:37:25 Němec Honza 1978 Plzeňští běžci KLUB 110 12. 152
26. 01:37:46 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 108 13. 148
27. 01:38:22 Druzescu Filip 1976 106 14. 144
28. 01:38:58 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 104 15. 140
29. 01:39:52 Jakl Jaroslav 1967 Třebsko 102 4. 185
30. 01:40:06 Buchtík Ondřej 1981 Slavia Liberec orinteering 100 11. 156
31. 01:40:09 Kudela Jan 1983 Beroun 98 12. 152
32. 01:41:27 Živný Michal 1963 Stromovka 96 5. 180
33. 01:42:02 Bábíček Matěj 1974 Příbram 94 16. 137
34. 01:42:07 Flachs Michal 1987 Podlesí 92 13. 148
35. 01:43:24 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 90 6. 176
36. 01:43:32 Zadražil Michal 1979 Hořovice 88 17. 134
37. 01:43:52 Kotěra Marek 1979 Musashi 86 18. 131
38. 01:44:17 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 84 7. 172
39. 01:44:24 Turek Jiří 1962 Chaloupky 82 8. 168
40. 01:44:33 Namyslo Luboš 1980 Plzeň 80 14. 144
41. 01:44:44 Kotěra Ladislav 1966 SC Zmaštěný stroje 78 9. 164
42. 01:45:02 Šnobl Jiří 1959 Příbram 76 1. 200
43. 01:45:16 Šafránek Michal 1984 GYMKC.local 74 15. 140
44. 01:46:05 Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 72 19. 128
45. 01:47:37 Menšík Lukáš 1979 Dobříš 70 20. 125
46. 01:48:12 Matoušek Petr 1975 Ekonom Praha 68 21. 122
47. 01:48:31 Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team 66 10. 160
48. 01:50:41 Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 64 22. 119
49. 01:50:54 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 62 16. 137
50. 01:51:01 Krochot Daniel 1977 60 23. 116
51. 01:52:01 Miškovský Pavel 1967 Dobříšská kavárna 58 11. 156
52. 01:52:24 Babický Michal 1974 Praha 9 56 24. 113
53. 01:53:07 Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnos 54 25. 110
54. 01:54:04 Dvořák Roman 1972 Koloveč 52 26. 108
55. 01:54:33 Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun 50 27. 106
56. 01:54:39 Häusler Václav 1963 48 12. 152
57. 01:54:47 Čihák Tomáš 1974 Dobříš 46 28. 104
58. 01:56:35 Kotěra Petr 1978 AC Čáslav 44 29. 102
59. 01:57:15 Korvas Martin 1980 Praha 1 42 17. 134
60. 01:57:41 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 40 13. 148
61. 01:59:01 Blažek Vladimír 1968 Říčany u Prahy 39 14. 144
62. 02:01:19 Skalka Filip 1984 38 18. 131
63. 02:02:14 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 37 15. 140
64. 02:03:01 Picka Jan 1997 gymkc 36 19. 128
65. 02:03:36 Jančar David 1994 Dobříš 35 20. 125
66. 02:05:00 Hřídel Radek 1974 Příbram 34 30. 100
67. 02:07:29 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 33 16. 137
68. 02:14:05 Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team 32 2. 195
69. 02:15:48 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 31 17. 134
70. 02:24:04 Bída Marian 1965 - 30 18. 131
71. 02:26:40 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 29 3. 190
72. 02:39:49 Šiška Petr 1988 Cyklo-Market.cz 28 21. 122
73. 02:40:44 Matějka Zdeněk 1947 Nový Knín 27 1. 200
74. 02:40:45 Moravec Petr 1974 - 26 31. 98

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: