Termíny závodů pro rok 2023: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

30.9. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (111)
1.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (13)
7.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.1.2019 - Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:54 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 200 1. 200
2. 00:27:32 Minařík Petr 1976 Rokycany 195 1. 200
3. 00:27:56 Hostička Jan 1979 Příbram 190 2. 195
4. 00:29:02 Jiranek Tomas 1973 Lawi 185 3. 190
5. 00:29:09 Fátor Jan 1979 Slavia Hradec Králové 180 4. 185
6. 00:29:22 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 176 2. 195
7. 00:29:38 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 3. 190
8. 00:29:53 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 168 5. 180
9. 00:30:06 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 164 1. 200
10. 00:30:08 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 160 4. 185
11. 00:30:13 Vinduška Pavel 1982 Autoservis AWS 156 5. 180
12. 00:30:27 Masák Lukáš 1977 Praví Kokoti 152 6. 176
13. 00:30:53 Raboch Ivan 1966 Žebrák 148 2. 195
14. 00:31:37 Pergler Lukáš 1992 Komárov 144 6. 176
15. 00:31:46 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 7. 172
16. 00:32:07 Širanec Peter 1981 Koněprusy 137 7. 172
17. 00:32:07 Puškar Ivan 1965 Gelnica 134 3. 190
18. 00:32:11 Flaks Jan 1962 AC Nýřany 131 4. 185
19. 00:32:38 Nesl Jaroslav 1964 Cykloservis Baneš 128 5. 180
20. 00:32:58 Sedlák František 1963 Praha 125 6. 176
21. 00:33:17 Flachs Michal 1987 Podlesí 122 8. 168
22. 00:33:19 Barcal Richard 1981 dos amigos 119 9. 164
23. 00:33:44 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 116 8. 168
24. 00:33:50 Turek Jiří 1962 Chaloupky 113 7. 172
25. 00:34:07 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 110 9. 164
26. 00:34:19 Zadražil Michal 1979 Hořovice 108 10. 160
27. 00:34:37 Schütz Petr 1962 Orlová 106 8. 168
28. 00:34:39 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 104 9. 164
29. 00:34:49 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 102 11. 156
30. 00:34:49 Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko 100 10. 160
31. 00:34:55 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 98 12. 152
32. 00:34:57 Vitásek Josef 1958 Buková 96 1. 200
33. 00:34:59 Král Václav 1983 Plzeň 94 11. 156
34. 00:35:00 Neuman Jiří 1974 KLM Praha 92 13. 148
35. 00:35:43 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 90 14. 144
36. 00:35:43 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 88 10. 160
37. 00:36:03 Hejl Libor 1982 Hostomice 86 12. 152
38. 00:36:10 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 84 11. 156
39. 00:36:21 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 82 2. 195
40. 00:36:22 Mulic Zlatan 1985 dos amigos 80 13. 148
41. 00:36:43 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 78 14. 144
42. 00:36:48 Kořán Jiří 1990 76 15. 140
43. 00:36:59 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 74 12. 152
44. 00:37:20 Zářecký Miloš 1961 Dusmen Dolní Chabry, Praha 8 72 13. 148
45. 00:37:26 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 70 3. 190
46. 00:37:33 Alexy Marlin 1974 Sokol Dobřichovice 68 15. 140
47. 00:38:06 Horník Martin 1967 66 14. 144
48. 00:38:12 Erdinger Josef 1981 Komárov 64 16. 137
49. 00:38:17 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 62 15. 140
50. 00:38:22 Jung Václav 1977 Beroun 60 16. 137
51. 00:38:33 Jelínek Jaromír 1971 Beroun 58 17. 134
52. 00:38:50 Skalický Jan 1981 Láz 56 17. 134
53. 00:38:57 Batulka Martin 1975 PunkTrail 54 18. 131
54. 00:39:06 Stupka Jirka 1988 Hředle 52 18. 131
55. 00:39:14 Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 50 1. 200
56. 00:39:38 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 48 4. 185
57. 00:40:03 Dítě Martin 1968 Štěchovice 46 16. 137
58. 00:40:18 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 44 19. 128
59. 00:40:46 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 42 5. 180
60. 00:40:54 Řápek Václav 1942 AVC Praha 40 2. 195
61. 00:41:40 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 39 17. 134
62. 00:41:45 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 38 3. 190
63. 00:41:48 Pásztor Tomáš 1988 Jince 37 20. 125
64. 00:41:52 Jilg Petr 1986 CAMINO 36 21. 122
65. 00:42:13 Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun 35 19. 128
66. 00:42:24 Moravec Stanislav 1984 Újezd 34 22. 119
67. 00:42:50 Svoboda Jan 1943 Příbram 33 4. 185
68. 00:42:51 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 32 23. 116
69. 00:44:41 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 31 20. 125
70. 00:46:40 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 30 6. 176
71. 00:47:32 Englund Terje 1963 Viking Dejvice 29 18. 131
72. 00:52:21 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 28 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Martin Černý první v Litni

Plzeňský Martin Černý jasně dominoval mrazivému běhu v Litni. Celý první okruh se s nim dokázal držet pouze vítěz čtyřicátníků Petr Minařík z Rokycan. Ženám kralovala Michaela Riegerová.

Výsledky, Nečipové běhy

Fotky: Dětské běhy, z hlavního závodu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: