Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (40)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (21)
4.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.9.2019 - Běh města Příbrami

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:01:06.22 Kvapil Jan 2012 MŠ Pohádka 200
2. 00:01:09.90 Vávra Filip 2012 Radotín 195
3. 00:01:11.60 Čanda Vojtěch 2012 Tochovice 190
5. 00:01:13.58 Boháček Patrik 2012 ZŠ Bratří Čapků 180
6. 00:01:14.70 Barášek Šimon 2012 176
7. 00:01:15.38 Zemánek Prokop 2012 172
8. 00:01:17.13 Skalička Michael 2012 168
9. 00:01:17.60 Meruna Tomáš 2013 Loko Beroun 164
10. 00:01:18.18 Edelmann Max 2012 Team Internet Pb 160
11. 00:01:18.94 Švenda Václav 2012 Školka Pod Svatou horou 156
12. 00:01:19.18 Kembický Patrik 2012 Orlov 152
13. 00:01:22.22 Bernášek Martin 2013 Vysoká u Příbramě 148
14. 00:01:22.80 Křísa Tomáš 2012 Dubno 144
15. 00:01:23.00 Bambas Filip 2012 140
16. 00:01:24.16 Hacaperka Filip 2013 137
17. 00:01:24.52 Drnek Matyáš 2012 134
18. 00:01:25.18 Stojčetovič Petr 2012 Příbram 131
19. 00:01:27.56 Juhos Josef 2012 128
20. 00:01:27.99 Petřík Jan 2014 125
21. 00:01:30.14 Halaburda Josef 2013 Třebsko 122
22. 00:01:33.19 Stočes Adam 2014 119
23. 00:01:34.98 Bartoš Matyáš 2013 Bartošky 116
24. 00:01:35.78 Malast Tadeáš 2012 Višňová 113
25. 00:01:36.73 Kocourek Josef 2013 Příbram 110
26. 00:01:40.68 Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice 108
27. 00:01:41.66 Palus Josef 2012 NEPŘEJOV 106
28. 00:01:43.38 Krtochvíl Tomáš 2014 104
28. 00:01:43.38 Hesoun Matěj 2015 Čížová 104
31. 00:01:44.18 Frýdl Tomáš 2014 98
32. 00:01:45.40 Oliynyk Artur 2012 96
33. 00:01:45.54 Josef Klimeš 2012 Lazsko 94
34. 00:01:46.63 Novák Vít 2014 Dobříš 92
35. 00:01:51.56 Hacaperka Marek 2015 Příbram 90
36. 00:01:53.70 Kravarčík Jan 2014 Tochovice 88
38. 00:01:56.34 Holoubek Ondřej 2015 Stará Huť 84
39. 00:01:58.02 Lajbner Ladislav 2014 82
40. 00:01:59.08 Pivoňka Jakub 2014 80
41. 00:02:03.69 Jíra Josef 2015 Rokycany 78
42. 00:02:08.88 Roj David 2015 76
43. 00:02:17.87 Musil Dominik 2016 74
44. 00:02:23.70 Šťastný Martin 2015 Příbram 72
45. 00:02:29.52 Hošek Marek 2015 Příbram 70
46. 00:02:30.70 Malast Filip 2016 Višňová 68
47. 00:02:39.81 Hrstka Vojtěch 2016 JUdo Příbram 66
48. 00:02:52.49 Bambas Adam 2014 64
49. 00:02:53.74 Kříša Martin 2016 Dubno 62
50. 00:03:03.91 Cibulka Tomáš 2016 Zaječov 60
51. 00:03:14.12 Šimonek Albert 2016 Stopni to.cz 58
52. 00:03:24.95 Pechr Šimon 2017 BPR Sport Club 56
53. 00:03:26.49 Kříž Tomáš 2017 54
54. 00:03:50.01 Bodnár Miroslav 2017 Bodíci 52
55. 00:04:29.60 Zoubek Antonín 2015 50
56. 00:13:05.17 Zíva Jindřich 2014 48
57. 00:35:27.20 Štefanič Ondra 2014 Tri Klub Příbram 46

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky od Luboše Tomana

Výsledky v pdf: Děti, Ženy 5km, Muži 10km, Kategorie, Štafety
Kontrolní záznam doběhu dospělých

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: