Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.9.2019 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:21:13 Šnebergerová Lucie 1983 Praha 200 1. 200
2. 00:21:14 Krýdová Nikola 1995 Sk Sporting Příbram 195 1. 200
3. 00:21:26 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 190 2. 195
4. 00:22:00 Povalová Eva 1984 185 3. 190
5. 00:22:21 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 180 1. 200
6. 00:22:40 Beshirová Carmen 1998 SK Zdice 176 2. 195
7. 00:23:02 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 172 3. 190
8. 00:23:08 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 2. 195
9. 00:23:08 Večerková Marcela 1981 Veverky 164 4. 185
10. 00:23:09 Schwachová Nikola 1995 160 4. 185
11. 00:23:27 Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři 156 5. 180
12. 00:23:41 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 152 6. 176
13. 00:23:47 Stewartová Miriam 1964 Spartak Praha 4 148 1. 200
14. 00:24:06 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 144 3. 190
15. 00:24:14 Dedíková Alena 1994 Viki Team 140 5. 180
16. 00:24:20 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 137 4. 185
17. 00:24:26 Škvárová Michaela 1979 Nárysov 134 7. 172
18. 00:24:34 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 131 8. 168
19. 00:24:44 Mališová Karla 1960 USK Praha 128 2. 195
20. 00:24:54 Jírová Eva 1979 Sport - Medicine 125 9. 164
21. 00:24:58 Kafková Lucie 1982 Zdice 122 10. 160
22. 00:25:04 Jeníková Zdeňka 1974 119 5. 180
23. 00:25:28 Skolková Hana 1978 České Budějovice 116 11. 156
24. 00:25:48 Vesecká Renáta 1973 Příbram 113 6. 176
25. 00:25:48 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 110 7. 172
26. 00:25:50 Štilcová Michaela 1981 108 12. 152
27. 00:26:14 Stibalová Petra 1976 Broumy 106 13. 148
28. 00:26:39 Milhálková Jaroslava 1979 Žižkovský tygři 104 14. 144
29. 00:26:41 Horáčková Jitka 1980 102 15. 140
30. 00:26:47 Procházková Šárka 1988 100 6. 176
31. 00:26:48 Křísová Jana 1985 Dubno 98 7. 172
32. 00:26:54 Skalková Natálie 1988 Praha 5 96 8. 168
33. 00:27:01 Hartmanová Stanislava 1958 --- 94 3. 190
34. 00:27:19 Čekanová Romana 1969 Praha 4 92 8. 168
35. 00:27:41 Hřídelová Lenka 1984 90 16. 137
36. 00:28:10 Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram 88 17. 134
37. 00:28:20 Karasová Pavla 1978 86 18. 131
38. 00:28:24 Dragounová Jitka 1977 84 19. 128
39. 00:28:30 Krůtová Marcela 1971 Lhota 82 9. 164
40. 00:28:31 Ježková Iva 1988 Příbram 1 80 9. 164
41. 00:28:39 Zikmundová Dominika 1986 Příbram 78 10. 160
42. 00:28:45 Ryjáčková Petra 1986 76 11. 156
43. 00:28:46 Moldrzywová Barbora 1984 74 20. 125
44. 00:28:46 Matulová Alice 1978 relax 72 21. 122
45. 00:28:55 Švadlenová Veronika 1993 70 12. 152
46. 00:29:18 Matyášová Eva 1980 Háje 68 22. 119
47. 00:29:22 Svobodová Dana 1952 Příbram 66 1. 200
48. 00:29:27 Pivoňková Petra 1986 64 13. 148
49. 00:29:27 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 62 14. 144
50. 00:29:27 Kubová Hana 2000 60 1. 200
51. 00:29:28 Kulíková Pavla 1991 Neratovice 58 15. 140
52. 00:29:49 Hořejšová Hana 1960 Příbram 56 4. 185
53. 00:29:52 Sirůčková Jana 1980 Příbram 54 23. 116
54. 00:30:03 Slámová Martina 1976 52 24. 113
55. 00:30:04 Dvořáková Kamila 1974 50 10. 160
56. 00:30:05 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 48 5. 180
57. 00:30:13 Linková Hana 1972 46 11. 156
58. 00:30:22 Patlejchová Hana 1980 Rožmitál pod Třemšínem 44 25. 110
59. 00:30:33 Mošnová Markéta 1976 42 26. 108
60. 00:30:37 Mrkáčková Hana 1971 40 12. 152
61. 00:30:47 Vinšová Lenka 1973 39 13. 148
62. 00:30:58 Kutilová Martina 1989 Příbram 38 16. 137
63. 00:31:02 Hajšmanová Natalia 1979 Příbram-Lazec 37 27. 106
64. 00:31:12 Zelenková Kateřina 1974 Písek 36 14. 144
65. 00:31:17 Nováková Lenka 1975 35 28. 104
66. 00:31:34 Jehličková Šárka 1979 34 29. 102
67. 00:31:45 Pihávková Věra 1983 33 30. 100
68. 00:32:13 Bartošová Lenka 1976 Bartošky 32 31. 98
69. 00:32:19 Hrkalová Mirka 1981 Šneci v běhu 31 32. 96
70. 00:33:49 Parýzeková Eva 1988 30 17. 134
71. 00:34:40 Bartošová Milada 1953 Příbram 29 2. 195
72. 00:34:55 Káchová Renáta 1979 Podlesí 28 33. 94
73. 00:35:21 Bonková Gisela 1975 Příbram 27 34. 92
74. 00:37:02 Hudečková Tereza 1994 Rožmitál pod Třemšínem 26 18. 131
75. 00:37:25 Szabó Šárka 1985 Stará Huť 25 19. 128
76. 00:39:43 Burdová Jitka 1963 Háje 24 6. 176
77. 00:39:50 Králová Jaroslava 1973 Písek 23 15. 140

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky od Luboše Tomana

Výsledky v pdf: Děti, Ženy 5km, Muži 10km, Kategorie, Štafety
Kontrolní záznam doběhu dospělých

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: