Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (117)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.10.2019 - Hořovický cvoček

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:44:23 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:46:19 Červenka Lukáš 1995 Triatlon Tábor 195 1. 200
3. 00:46:41 Bobek Tomáš 1988 SK Metylovice 190 2. 195
4. 00:47:11 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 3. 190
5. 00:48:09 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 180 4. 185
6. 00:48:39 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 5. 180
7. 00:48:58 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 172 1. 200
8. 00:49:07 Kozák Jan 1976 CZ 168 2. 195
9. 00:49:30 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 164 3. 190
10. 00:49:48 Friček Martin 1979 Horní Vltavice 160 4. 185
11. 00:49:53 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 156 6. 176
12. 00:50:18 Holiček Stano 1981 152 7. 172
13. 00:50:52 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 148 5. 180
14. 00:51:50 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 1. 200
15. 00:51:58 Pergler Lukáš 1992 Komárov 140 8. 168
16. 00:52:43 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 137 9. 164
17. 00:52:46 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 134 10. 160
18. 00:52:52 Hasman Petr 1983 za sebe 131 11. 156
19. 00:52:54 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 128 6. 176
20. 00:53:07 Rataj Pavel 1969 Rokycany 125 2. 195
21. 00:53:39 Charvát Jan 1998 Zaječov 122 12. 152
22. 00:54:13 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 119 13. 148
23. 00:54:16 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 116 14. 144
24. 00:54:25 Hviźď Leoš 1990 113 15. 140
25. 00:55:52 Turek Jiří 1962 Chaloupky 110 3. 190
26. 00:56:02 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 108 7. 172
27. 00:56:39 Flachs Michal 1987 Podlesí 106 16. 137
28. 00:56:46 Zadražil Michal 1979 Hořovice 104 8. 168
29. 00:57:11 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 102 4. 185
30. 00:57:38 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 100 9. 164
31. 00:58:01 Lacina Josef 1978 CK Záluží 98 10. 160
32. 00:58:37 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 96 5. 180
33. 00:58:46 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 94 11. 156
34. 00:59:13 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 92 12. 152
35. 00:59:24 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 90 13. 148
36. 00:59:40 Šnobl Jiří 1959 Příbram 88 1. 200
37. 01:00:32 Vokáč Roman 1962 Zdice 86 6. 176
38. 01:00:58 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 84 2. 195
39. 01:01:12 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 82 17. 134
40. 01:01:36 Erdinger Josef 1981 Komárov 80 18. 131
41. 01:01:45 Šrámek Ondřej 1978 78 14. 144
42. 01:02:16 Pech Luboš 1974 Bohutín 76 15. 140
43. 01:03:21 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 74 19. 128
44. 01:04:07 Veselý Lukáš 1984 Olešná 72 20. 125
45. 01:04:27 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 70 7. 172
46. 01:04:56 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 68 3. 190
47. 01:05:33 Hřídel Radek 1974 Příbram 66 16. 137
48. 01:05:34 Kašpar Michal 1990 Černín 64 21. 122
49. 01:05:52 Svoboda Jan 1943 Příbram 62 1. 200
50. 01:06:35 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 60 8. 168
51. 01:06:35 Šusta David 1990 Cetyně 58 22. 119
52. 01:07:48 Šimonovský Jiří 1964 Sedlec 56 9. 164
53. 01:08:41 Šlapák Dušan 1981 Komárov 54 23. 116
54. 01:09:27 Dítě Martin 1968 Štěchovice 52 10. 160
55. 01:13:20 Ekl Jiří 1963 AC Falcon Rokycany 50 11. 156
56. 01:14:39 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 48 4. 185
57. 01:14:57 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 46 5. 180
58. 01:15:07 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 44 2. 195
59. 01:19:08 Magera Petr 1966 Příbram 42 12. 152
60. 01:24:50 Novák Michal 1958 Dobříš 40 6. 176
61. 01:26:11 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 39 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, Kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: