Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.10.2019 - Hořovický cvoček

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:44:23 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:46:19 Červenka Lukáš 1995 Triatlon Tábor 195 1. 200
3. 00:46:41 Bobek Tomáš 1988 SK Metylovice 190 2. 195
4. 00:47:11 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 3. 190
5. 00:48:09 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 180 4. 185
6. 00:48:39 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 5. 180
7. 00:48:58 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 172 1. 200
8. 00:49:07 Kozák Jan 1976 CZ 168 2. 195
9. 00:49:30 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 164 3. 190
10. 00:49:48 Friček Martin 1979 Horní Vltavice 160 4. 185
11. 00:49:53 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 156 6. 176
12. 00:50:18 Holiček Stano 1981 152 7. 172
13. 00:50:52 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 148 5. 180
14. 00:51:50 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 1. 200
15. 00:51:58 Pergler Lukáš 1992 Komárov 140 8. 168
16. 00:52:43 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 137 9. 164
17. 00:52:46 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 134 10. 160
18. 00:52:52 Hasman Petr 1983 za sebe 131 11. 156
19. 00:52:54 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 128 6. 176
20. 00:53:07 Rataj Pavel 1969 Rokycany 125 2. 195
21. 00:53:39 Charvát Jan 1998 Zaječov 122 12. 152
22. 00:54:13 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 119 13. 148
23. 00:54:16 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 116 14. 144
24. 00:54:25 Hvižď Leoš 1990 113 15. 140
25. 00:55:52 Turek Jiří 1962 Chaloupky 110 3. 190
26. 00:56:02 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 108 7. 172
27. 00:56:39 Flachs Michal 1987 Podlesí 106 16. 137
28. 00:56:46 Zadražil Michal 1979 Hořovice 104 8. 168
29. 00:57:11 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 102 4. 185
30. 00:57:38 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 100 9. 164
31. 00:58:01 Lacina Josef 1978 CK Záluží 98 10. 160
32. 00:58:37 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 96 5. 180
33. 00:58:46 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 94 11. 156
34. 00:59:13 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 92 12. 152
35. 00:59:24 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 90 13. 148
36. 00:59:40 Šnobl Jiří 1959 Příbram 88 1. 200
37. 01:00:32 Vokáč Roman 1962 Zdice 86 6. 176
38. 01:00:58 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 84 2. 195
39. 01:01:12 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 82 17. 134
40. 01:01:36 Erdinger Josef 1981 Komárov 80 18. 131
41. 01:01:45 Šrámek Ondřej 1978 78 14. 144
42. 01:02:16 Pech Luboš 1974 Bohutín 76 15. 140
43. 01:03:21 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 74 19. 128
44. 01:04:07 Veselý Lukáš 1984 Olešná 72 20. 125
45. 01:04:27 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 70 7. 172
46. 01:04:56 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 68 3. 190
47. 01:05:33 Hřídel Radek 1974 Příbram 66 16. 137
48. 01:05:34 Kašpar Michal 1990 Černín 64 21. 122
49. 01:05:52 Svoboda Jan 1943 Příbram 62 1. 200
50. 01:06:35 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 60 8. 168
51. 01:06:35 Šusta David 1990 Cetyně 58 22. 119
52. 01:07:48 Šimonovský Jiří 1964 Sedlec 56 9. 164
53. 01:08:41 Šlapák Dušan 1981 Komárov 54 23. 116
54. 01:09:27 Dítě Martin 1968 Štěchovice 52 10. 160
55. 01:13:20 Ekl Jiří 1963 AC Falcon Rokycany 50 11. 156
56. 01:14:39 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 48 4. 185
57. 01:14:57 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 46 5. 180
58. 01:15:07 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 44 2. 195
59. 01:19:08 Magera Petr 1966 Příbram 42 12. 152
60. 01:24:50 Novák Michal 1958 Dobříš 40 6. 176
61. 01:26:11 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 39 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, Kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: