Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (2)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.11.2019 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:00 Krausová Eliška 1999 Loko Plzeň 200 1. 200
2. 00:32:03 Dokulilová Ludmila 1962 Sokol Stachy 195 1. 200
3. 00:32:18 Povalová Eva 1984 190 1. 200
4. 00:32:51 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 185 2. 195
5. 00:33:35 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:34:26 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 176 2. 195
7. 00:34:41 Letová Kristýna 2001 172 1. 200
8. 00:34:51 Stibalová Petra 1976 Broumy 168 2. 195
9. 00:35:01 Kafková Lucie 1982 Zdice 164 3. 190
10. 00:35:03 Mališová Karla 1960 USK Praha 160 2. 195
11. 00:35:21 Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň 156 3. 190
12. 00:35:44 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 152 3. 190
13. 00:35:53 Gregorová Daniela 1974 Komárov 148 4. 185
14. 00:36:13 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 144 5. 180
15. 00:36:31 Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 140 6. 176
16. 00:36:56 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 137 7. 172
17. 00:37:42 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 134 2. 195
18. 00:37:42 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 131 3. 190
19. 00:38:32 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 128 8. 168
20. 00:38:40 Nekolná Markéta 1997 Fitsmile 125 3. 190
21. 00:39:00 Michálková Jarka 1979 SK Sporting Příbram 122 4. 185
22. 00:39:17 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 4. 185
23. 00:39:23 Horbanivcová Tereza 1996 Fit smile 116 4. 185
24. 00:39:39 Kočová Alena 1962 KPO 113 5. 180
25. 00:40:19 Svobodová Dana 1952 Příbram 110 1. 200
26. 00:40:35 Procházková Ivona 1975 Blatná 108 5. 180
27. 00:40:52 Slezáková Lucie 1985 SDH Nová Ves 106 5. 180
28. 00:43:00 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 104 6. 176
29. 00:43:35 Hořejšová Hana 1960 Příbram 102 6. 176
30. 00:44:47 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 100 7. 172
31. 00:46:29 Součková Helena 1962 Tochovice 98 8. 168
32. 00:47:25 Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr 96 6. 176
33. 00:49:25 Bartošová Milada 1953 Příbram 94 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, 7km celkově, 7km kategorie, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: