Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.11.2019 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:00 Krausová Eliška 1999 Loko Plzeň 200 1. 200
2. 00:32:03 Dokulilová Ludmila 1962 Sokol Stachy 195 1. 200
3. 00:32:18 Povalová Eva 1984 190 1. 200
4. 00:32:51 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 185 2. 195
5. 00:33:35 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:34:26 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 176 2. 195
7. 00:34:41 Letová Kristýna 2001 172 1. 200
8. 00:34:51 Stibalová Petra 1976 Broumy 168 2. 195
9. 00:35:01 Kafková Lucie 1982 Zdice 164 3. 190
10. 00:35:03 Mališová Karla 1960 USK Praha 160 2. 195
11. 00:35:21 Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň 156 3. 190
12. 00:35:44 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 152 3. 190
13. 00:35:53 Gregorová Daniela 1974 Komárov 148 4. 185
14. 00:36:13 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 144 5. 180
15. 00:36:31 Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 140 6. 176
16. 00:36:56 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 137 7. 172
17. 00:37:42 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 134 2. 195
18. 00:37:42 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 131 3. 190
19. 00:38:32 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 128 8. 168
20. 00:38:40 Nekolná Markéta 1997 Fitsmile 125 3. 190
21. 00:39:00 Michálková Jarka 1979 SK Sporting Příbram 122 4. 185
22. 00:39:17 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 4. 185
23. 00:39:23 Horbanivcová Tereza 1996 Fit smile 116 4. 185
24. 00:39:39 Kočová Alena 1962 KPO 113 5. 180
25. 00:40:19 Svobodová Dana 1952 Příbram 110 1. 200
26. 00:40:35 Procházková Ivona 1975 Blatná 108 5. 180
27. 00:40:52 Slezáková Lucie 1985 SDH Nová Ves 106 5. 180
28. 00:43:00 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 104 6. 176
29. 00:43:35 Hořejšová Hana 1960 Příbram 102 6. 176
30. 00:44:47 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 100 7. 172
31. 00:46:29 Součková Helena 1962 Tochovice 98 8. 168
32. 00:47:25 Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr 96 6. 176
33. 00:49:25 Bartošová Milada 1953 Příbram 94 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, 7km celkově, 7km kategorie, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: