Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (2)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.11.2019 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:49 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 200 1. 200
2. 00:14:55 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 195 1. 200
3. 00:15:00 Šafránková Johana 1997 Loko Beroun 190 1. 200
4. 00:15:16 Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice 185 2. 195
5. 00:16:50 Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb 180 2. 195
6. 00:16:53 Krausová Eliška 1999 Loko Plzeň 176 3. 190
7. 00:16:56 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 172 4. 185
8. 00:16:58 Povalová Eva 1984 168 2. 195
9. 00:17:14 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 164 1. 200
10. 00:17:17 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 160 3. 190
11. 00:17:21 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 156 2. 195
12. 00:17:34 Kindlová Magdaléna 2001 VK LOKO Beroun 152 3. 190
13. 00:17:58 Kafková Lucie 1982 Zdice 148 4. 185
14. 00:18:01 Bauerová Markéta 1980 Chlum 144 5. 180
15. 00:18:05 Jandurová Iva 1985 za sebe 140 5. 180
16. 00:18:11 Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun 137 6. 176
17. 00:18:20 Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 134 3. 190
18. 00:18:27 Gregorová Daniela 1974 Komárov 131 4. 185
19. 00:18:36 Stibalová Petra 1976 Broumy 128 7. 172
20. 00:18:37 Bártíková Kateřina 1997 125 6. 176
21. 00:18:39 Hněvkovská Vendula 2001 Loko Beroun 122 4. 185
22. 00:18:42 Kiindlová Markéta 1970 Kindl Team Beroun 119 5. 180
23. 00:18:42 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 116 6. 176
24. 00:18:47 Likusmá Dagmar 1970 Bojov 113 7. 172
25. 00:18:56 Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň 110 7. 172
26. 00:18:57 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 108 8. 168
27. 00:19:09 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 106 9. 164
28. 00:19:23 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 104 8. 168
29. 00:19:25 Pálková Karolína 2001 Střela Žebrák 102 5. 180
30. 00:20:01 Michálková Jarka 1979 SK Sporting Příbram 100 9. 164
31. 00:20:02 Bečvářová Lenka 1973 98 10. 160
32. 00:20:05 Rumpíková Kristina 1989 96 8. 168
33. 00:20:30 Hartmanová Stanislava 1958 --- 94 1. 200
34. 00:20:40 Svobodová Dana 1952 Příbram 92 1. 200
35. 00:20:54 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 90 9. 164
36. 00:20:58 Hrabáková Kateřina 1984 Hořovice 88 10. 160
37. 00:21:00 Křenková Magdalena 1997 Pětiboj PLzeň 86 10. 160
38. 00:21:06 Burešová Jana 1984 84 11. 156
39. 00:21:18 Charvátová Věra 1978 Kvaň 82 12. 152
40. 00:21:31 Slámová Martina 1976 80 13. 148
41. 00:21:32 Linková Hana 1972 78 11. 156
42. 00:21:40 Valtová Jana 1994 Žebrák 76 11. 156
43. 00:21:41 Urxová Jana 1973 RAC Cerhovice 74 12. 152
44. 00:21:41 Kárová Iveta 1977 Maratonci 72 14. 144
45. 00:21:49 Dvořáková Kamila 1974 70 13. 148
46. 00:22:18 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 68 2. 195
47. 00:22:29 Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr 66 15. 140
48. 00:22:42 Kaprhálová Gabriela 1978 Torpédo ze Rpet 64 16. 137
49. 00:23:00 Sefzigová Barbora 1993 62 12. 152
50. 00:24:19 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 60 3. 190
51. 00:24:35 Šafránková Jitka 1958 LOKO Beroun 58 4. 185
52. 00:24:43 Bartošová Milada 1953 Příbram 56 2. 195
53. 00:25:24 Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr 54 17. 134
54. 00:25:25 Míšková Jitka 1980 RAC 52 18. 131
55. 00:25:25 Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! 50 19. 128
56. 00:31:49 Šlapáková Jaroslava 1982 Cheznovice 48 20. 125

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: