Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.11.2019 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:40 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:27:49 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 195 1. 200
3. 00:28:03 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 190 2. 195
4. 00:28:15 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:28:26 Hostička Jan 1979 Příbram 180 3. 190
6. 00:28:39 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 176 3. 190
7. 00:28:43 Rendl Josef 1976 tj packa praha 172 4. 185
8. 00:28:59 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 168 1. 200
9. 00:29:08 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 164 2. 195
10. 00:29:18 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 160 4. 185
11. 00:29:21 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 156 5. 180
12. 00:29:31 Širanec Peter 1981 Koněprusy 152 5. 180
13. 00:29:37 Novák Vojta 2000 J+V Team 148 1. 200
14. 00:29:49 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 144 6. 176
15. 00:30:05 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 140 6. 176
16. 00:30:30 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 137 3. 190
17. 00:30:31 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 134 7. 172
18. 00:30:32 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 131 7. 172
19. 00:30:38 Pergler Lukáš 1992 Komárov 128 8. 168
20. 00:30:50 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 125 9. 164
21. 00:31:25 Rataj Pavel 1969 Rokycany 122 4. 185
22. 00:31:33 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 119 10. 160
23. 00:31:53 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 116 11. 156
24. 00:31:55 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 113 12. 152
25. 00:32:05 Raboch Ivan 1966 Žebrák 110 5. 180
26. 00:32:21 Michalík Michal 1980 Pětiboj Plzeň 108 13. 148
27. 00:32:33 Turek Jiří 1962 Chaloupky 106 6. 176
28. 00:33:04 Vitásek Josef 1958 Buková 104 1. 200
29. 00:33:08 Ritsch Erik 1977 HS Brdy 102 8. 168
30. 00:33:12 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 100 14. 144
31. 00:33:12 Švejcar Ondřej 1985 Družec 98 15. 140
32. 00:33:16 Zadražil Michal 1979 Hořovice 96 9. 164
33. 00:33:21 Trojan Filip 1974 Beroun 94 10. 160
34. 00:33:29 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 92 11. 156
35. 00:34:04 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 90 12. 152
36. 00:34:08 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 88 7. 172
37. 00:34:21 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 86 13. 148
38. 00:34:23 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 84 8. 168
39. 00:34:28 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 82 9. 164
40. 00:34:31 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 80 14. 144
41. 00:34:34 Vlasák Jiří 1964 Plzeň 78 10. 160
42. 00:35:06 Valdman Josef 1975 Beroun 76 15. 140
43. 00:35:21 Maruš Lukáš 1980 74 16. 137
44. 00:35:34 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 72 16. 137
45. 00:35:45 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 70 17. 134
46. 00:35:50 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 68 18. 131
47. 00:35:58 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 66 19. 128
48. 00:36:15 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 64 20. 125
49. 00:36:35 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 62 17. 134
50. 00:36:37 Šnobl Jiří 1959 Příbram 60 2. 195
51. 00:36:48 Frühauf František 1975 Ohrazenice 58 21. 122
52. 00:36:49 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 56 3. 190
53. 00:36:53 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 54 11. 156
54. 00:36:54 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 52 22. 119
55. 00:37:02 Šaman Hynek 1974 Beroun 50 23. 116
56. 00:37:11 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 48 18. 131
57. 00:37:17 Pech Luboš 1974 Bohutín 46 24. 113
58. 00:37:29 Jung Václav 1977 Beroun 44 25. 110
59. 00:37:38 Kašpar Michal 1990 Černín 42 19. 128
60. 00:37:40 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 40 26. 108
61. 00:37:49 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 39 20. 125
62. 00:38:10 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 38 27. 106
63. 00:38:15 Bauer Martin 1977 Chlustina 37 28. 104
64. 00:38:19 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 36 4. 185
65. 00:38:38 Kafka Petr 1982 Zdice 35 21. 122
66. 00:38:46 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 34 12. 152
67. 00:38:57 Filip Karel 1955 MK Kladno 33 5. 180
68. 00:39:00 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 32 6. 176
69. 00:39:10 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 31 13. 148
70. 00:39:49 Charvát Jiří 1978 Kvaň 30 29. 102
71. 00:40:02 Hrubý Richard 1986 Zdice 29 22. 119
72. 00:40:03 Rydrych Tomáš 1986 Komárov 28 23. 116
73. 00:40:30 Holub Tomáš 1990 Rejkovice 27 24. 113
74. 00:40:43 Dítě Martin 1968 Štěchovice 26 14. 144
75. 00:41:16 Mach Jiří 1981 RAC 25 25. 110
76. 00:41:22 Molčan Petr 1957 Příbram 24 7. 172
77. 00:41:37 Kaprhál Jan 1979 Rpety 23 30. 100
78. 00:41:52 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 22 8. 168
79. 00:42:13 Šlajs Petr 1983 Kublov 21 26. 108
80. 00:42:43 Magera Petr 1966 Příbram 20 15. 140
81. 00:42:55 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 19 16. 137
82. 00:44:39 Dřížďal Jiří 1979 Beroun 18 31. 98
83. 00:46:22 Vaněk Tomáš 1999 RAC 17 27. 106
84. 00:48:19 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 16 9. 164
85. 00:49:22 Korbel Václav 1975 15 32. 96
86. 00:51:31 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 14 10. 160
87. 00:53:41 Leitner Josef 1969 Příbram 13 17. 134
200. 00:15:16 Bartoš Martin 2001 Lazsko 0 2. 195
201. 00:20:45 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
202. 00:24:06 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 0 2. 195
203. 00:25:18 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 0 3. 190
204. 00:33:54 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: