Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.9.2019 - Dobříšská osmička

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:00:22.00 Štílcová Kateřina 2012 200
2. 00:00:23.00 Šolcová Karolína 2013 Šolc Team 195
3. 00:00:24.00 Peřinová Barbora 2012 190
4. 00:00:24.00 Klementova Olivie 2012 Lokomotiva Beroun 185
5. 00:00:25.00 Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram 180
6. 00:00:25.00 Pecková Edit 2012 176
7. 00:00:26.00 Osladilová Sára 2014 172
8. 00:00:27.00 Svobodová Nela 2012 168
9. 00:00:27.00 Posseltová Apolena 2012 Sportovní Akademie Dobříš 164
10. 00:00:27.00 Plechingerová Viktorie 2012 Dobříš 160
11. 00:00:27.00 Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha 156
12. 00:00:27.00 Nováková Adéla 2012 Dobříš 152
13. 00:00:28.00 Houšková Radka 2013 148
14. 00:00:28.00 Jírová Kristýna 2012 Rokycany 144
15. 00:00:29.00 Paulová Julie 2013 Dobříš 140
16. 00:00:29.00 Koutová Adéla 2013 137
17. 00:00:29.00 Míková Lucie 2013 Sportovní Akademie Dobříš 134
18. 00:00:30.00 Mazzoleni Naomi 2014 131
19. 00:00:30.00 Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr 128
20. 00:00:32.00 Nováková Karolína 2014 Sportovní akademie Sokol Dobří 125
21. 00:00:32.00 Čandová Tonča 2015 122
22. 00:00:33.00 Vogeltanzová Viktorie 2012 Příbram 119
23. 00:00:33.00 Krejčová Ester 2014 Stará Huť 116
24. 00:00:35.00 Bodnárová Marika 2014 113
25. 00:00:37.00 Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316 110
26. 00:00:38.00 Višková Barbora 2015 Stará Huť 108
27. 00:00:39.00 Kuželková Anna 2015 Sportovní Akademie Dobříš 106
28. 00:00:41.00 Edelmannová Emma 2016 104
29. 00:00:42.00 Černá Kristýna 2016 MŠ Školní Příbram 102
30. 00:00:43.00 Pšenicová Amálie 2015 Obořiště 100
31. 00:00:43.00 Štilcová Adéla 2015 98
32. 00:00:45.00 Krásová Tereza 2016 Višňová 96
33. 00:00:46.00 Kovaříková Kristýna 2016 Dobříš 94
34. 00:00:46.00 Luxiková Laura 2016 92
35. 00:00:47.00 Kubistová Marlen 2016 Dobříš 90
36. 00:00:51.00 Tomašovičová Julie 2015 Dobříš 88
37. 00:00:54.00 Dušková Kamila 2016 H.S. Brdy Dobříš 86

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: FB Dobříšsko aktuálně

Výsledky v pdf: Děti, Fitness 4km, 8km celkově, 8km kategorie, 8km časy kol, štafety 4x2km, záběry z cíle

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: