Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.6. Chaloupecký kros Podrobnosti Přihlášení (33)
20.6. Jinecký kros Podrobnosti Přihlášení (12)
27.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.9.2019 - Dobříšská osmička

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:00:21.00 Čanda Vojtěch 2012 Tochovice 200
2. 00:00:22.00 Horn Vincent 2012 Dobříš 195
3. 00:00:22.00 Skalička Michael 2012 190
4. 00:00:22.00 Meruna Tomáš 2013 Loko Beroun 185
5. 00:00:22.00 Plechinger Tobias 2012 Dobříš 180
6. 00:00:23.00 Edelmann Max 2012 Team Internet Pb 176
7. 00:00:23.00 Křísa Tomáš 2012 Dubno 172
8. 00:00:23.00 Ciboch Michal 2012 Sportovní Akademie Dobříš 168
9. 00:00:24.00 Oplíštil Marek 2012 Obořiště 164
10. 00:00:25.00 Peřina Matěj 2013 160
11. 00:00:25.00 Kuželka Jindřich 2012 Sportovní akademie Sokol Dobří 156
12. 00:00:26.00 Hacaperka Filip 2013 152
13. 00:00:27.00 Černohorský Mirek 2013 Višňová 148
14. 00:00:28.00 Krása Tomáš 2013 Višňová 144
15. 00:00:28.00 Švehla Michal 2013 Dobříš 140
16. 00:00:29.00 Helebrant Tomáš 2014 Dobříš 137
17. 00:00:29.00 Lederer Kristián 2012 Sportovní akademie Dobříš 134
18. 00:00:29.00 Redlich Štěpán 2014 San Piego Dobříš 131
19. 00:00:29.00 Luxík Karel 2013 Stará hut 128
20. 00:00:31.00 Novák Vít 2014 Dobříš 125
21. 00:00:32.00 Zbíral Rudolf 2013 Sportovní akademie Sokol Dobří 122
22. 00:00:33.00 Hacaperka Marek 2015 Příbram 119
23. 00:00:35.00 Zeman Filip 2014 Bell 116
24. 00:00:41.00 Jíra Josef 2015 Rokycany 113
25. 00:00:41.00 Kačer Filip 2014 Runningcross 110
26. 00:00:42.00 Míka Vojtěch 2015 Dobříš SAD 108
27. 00:00:43.00 Štengl Jakub 2016 106
28. 00:00:49.00 Havlíček Filip 2016 Dobříš 104
29. 00:00:54.00 Kosobud Oskar 2016 Tábor 102
30. 00:00:57.00 Ciboch Štěpán 2016 Sportovní Akademie Dobříš 100
31. 00:00:58.00 Weber Vojtěch 2014 98
32. 00:01:10.00 Bodnár Miroslav 2017 Bodíci 96
33. 00:01:17.00 Profous Lubošek 2017 Dobříš 94
34. 00:01:23.00 Pechr Šimon 2017 BPR Sport Club 92
35. 00:01:53.00 Weber Václav 2017 90
36. 00:02:04.00 Krátký Jiří 2017 88

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: FB Dobříšsko aktuálně

Výsledky v pdf: Děti, Fitness 4km, 8km celkově, 8km kategorie, 8km časy kol, štafety 4x2km, záběry z cíle

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: