Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.9.2019 - Dobříšská osmička

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:39 Václavík Jiří 1986 SK Babice 200 1. 200
2. 00:31:19 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 195 2. 195
3. 00:31:23 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 190 1. 200
4. 00:31:47 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 3. 190
5. 00:32:19 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 180 2. 195
6. 00:32:22 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 176 4. 185
7. 00:32:39 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 172 1. 200
8. 00:32:43 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 168 3. 190
9. 00:32:58 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 164 4. 185
10. 00:33:27 Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 160 5. 180
11. 00:33:34 Pulkrábek Martin 1980 Zlatokop 156 5. 180
12. 00:33:37 Hvižď Leoš 1990 152 6. 176
13. 00:33:40 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 148 7. 172
14. 00:33:54 Charvát Jan 1998 Zaječov 144 8. 168
15. 00:33:57 Zeman Václav 1984 Bell 140 9. 164
16. 00:33:58 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 137 10. 160
17. 00:34:09 Doubrava Jakub 1996 Příbram 134 11. 156
18. 00:34:16 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 131 6. 176
19. 00:34:31 Markes Jirka 1987 Trimet Donbříš 128 12. 152
20. 00:34:53 Pergler Lukáš 1992 Komárov 125 13. 148
21. 00:35:49 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 122 7. 172
22. 00:36:26 Manda Jiří 1975 Mníšek pod Brdy 119 8. 168
23. 00:36:26 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 116 9. 164
24. 00:36:42 Vitásek Josef 1958 Buková 113 1. 200
25. 00:36:57 Pechr Miroslav 1983 Brdonoš Podlesí 110 14. 144
26. 00:37:02 Turek Jiří 1962 Chaloupky 108 2. 195
27. 00:37:10 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 106 15. 140
28. 00:37:21 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 104 10. 160
29. 00:38:01 Kříž Pavel 1979 102 11. 156
30. 00:38:16 Menčík Lukáš 1979 JDE 100 12. 152
31. 00:38:19 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 98 3. 190
32. 00:38:21 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 96 13. 148
33. 00:38:30 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 94 2. 195
34. 00:38:37 Šafránek Michal 1984 GYMKC.local 92 16. 137
35. 00:38:48 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 90 14. 144
36. 00:38:59 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 88 17. 134
37. 00:39:11 Brzobohatý Miroslav 1963 Běžecký UNIPETRO 86 4. 185
38. 00:39:52 Erdinger Josef 1981 Komárov 84 18. 131
39. 00:40:31 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 82 5. 180
40. 00:40:38 Štilec Jindřich 1979 80 15. 140
41. 00:41:19 Kahoun Petr 1963 Praha 7 78 6. 176
42. 00:41:29 Žofka Jan 1980 Dobříš 76 19. 128
43. 00:41:43 Jančar David 1994 Dobříš 74 20. 125
44. 00:42:00 Čihák Tomáš 1974 Dobříš 72 16. 137
45. 00:42:10 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 70 21. 122
46. 00:42:20 Bauer Martin 1977 Chlustina 68 17. 134
47. 00:42:34 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 66 7. 172
48. 00:42:52 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 64 8. 168
49. 00:43:00 Krejčí Jan 1986 62 22. 119
50. 00:43:33 Kareš Martin 1973 Vižina 60 18. 131
51. 00:43:33 Kareš Jaroslav 1971 Vižina 58 19. 128
52. 00:44:22 Hřebík Libor 1972 Vodohospodářská společnost Dob 56 20. 125
53. 00:44:26 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 54 9. 164
54. 00:44:28 Bodnár Miroslav 1986 Bodíci 52 23. 116
55. 00:45:53 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 50 3. 190
56. 00:46:22 Břicháček Petr 1975 Mníšek pod Brdy 48 21. 122
57. 00:46:47 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 46 10. 160
58. 00:47:35 Hons Pavel 1980 44 24. 113
59. 00:47:38 Zbíral Jan 1982 Florbal Dobříš 42 25. 110
60. 00:47:45 Panuška Přemysl 1957 VK Blesk 40 4. 185
61. 00:47:58 Novák Michal 1958 Dobříš 39 5. 180
62. 00:48:08 Křísa Michal 1983 Dubno 38 26. 108
63. 00:48:48 Havlíček Jan 1973 Medicinman 37 22. 119
64. 00:50:04 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 36 6. 176
65. 00:54:30 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 35 11. 156
66. 00:56:22 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 34 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: FB Dobříšsko aktuálně

Výsledky v pdf: Děti, Fitness 4km, 8km celkově, 8km kategorie, 8km časy kol, štafety 4x2km, záběry z cíle

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: