Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.11.2019 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:43:23 Havránková Daniela 1982 Kerteam 200 1. 200
2. 00:46:04 Eisnerová Kristýna 1979 Plzeň Runland 195 2. 195
3. 00:48:09 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 1. 200
4. 00:49:15 Povalová Eva 1984 185 3. 190
5. 00:49:48 Šnáblová Jana 1984 BKČS 180 4. 185
6. 00:49:55 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 176 2. 195
7. 00:50:41 Vacatková Barbora 1976 172 5. 180
8. 00:51:04 Zapletalová Kateřina 1982 TJ Lokomotiva Beroun 168 6. 176
9. 00:51:15 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 164 1. 200
10. 00:52:22 Perglerová Eva 1974 BK Přeštice 160 2. 195
11. 00:53:27 Požárková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny 156 3. 190
12. 00:54:04 Kindlová Magdaléna 2001 VK LOKO Beroun 152 1. 200
13. 00:54:40 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 148 3. 190
14. 00:54:57 Stibalová Petra 1976 Broumy 144 7. 172
15. 00:55:15 Kafková Lucie 1982 Zdice 140 8. 168
16. 00:55:41 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 137 4. 185
17. 00:55:55 Gregorová Daniela 1974 Komárov 134 5. 180
18. 00:56:06 Kiindlová Markéta 1970 Kindl Team Beroun 131 6. 176
19. 00:56:25 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 9. 164
20. 00:56:32 Smolová Jitka 1978 Všenory 125 10. 160
21. 00:57:04 Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko 122 11. 156
22. 00:57:09 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 119 2. 195
23. 00:57:29 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 116 7. 172
24. 00:59:03 Literová Jarmila 1968 Beroun 113 8. 168
25. 00:59:20 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 110 9. 164
26. 00:59:35 Hartmanová Stanislava 1958 --- 108 1. 200
27. 01:00:04 Pechová Alice 1972 Zdice 106 10. 160
28. 01:01:07 Dušková Michaela 1993 Králův Dvůr 104 4. 185
29. 01:01:27 Kárová Iveta 1977 Maratonci 102 12. 152
30. 01:01:48 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 100 13. 148
31. 01:04:01 Svobodová Dana 1952 Příbram 98 1. 200
32. 01:04:51 Forejtová Jitka 1979 Jdu běhat 96 14. 144
33. 01:07:37 Šmídová Edita 1985 Mladá Boleslav 94 5. 180
34. 01:09:33 Synková Kateřina 1992 Kladno 92 6. 176
35. 01:10:48 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 90 2. 195
36. 01:14:18 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 88 3. 190
37. 01:15:03 Marková Karolina 1991 Špindlerův Mlýn 86 7. 172
38. 01:16:36 Bartošová Milada 1953 Příbram 84 2. 195
39. 01:16:55 Kralovanská Denisa 1984 Kladno 82 15. 140

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Oficiální, celkové, kategorie, Záznam startu

Fotky: Z trati, Start a cíl, z vyhlášení z historie závodu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: